Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3407


Bartek33Wlkp

Rekomendowane odpowiedzi

[email protected] wszystkich ludzi kochajÂących swoje motocykle,ktĂłre sÂą dlanich wielkÂą pasjÂą tak jak dla mnie.Jestem czytelnikiem tego forum od poczÂątku i zagorzaÂłym fanem turystyki na dwĂłch kó³kach.PosiadaÂłem piĂŞkny motocyk YamahĂŞ Virago 535DX przejachaÂłem niÂą pó³ Europy,i chciaÂłem przejechaĂŚ ca³¹ ale niestety miaÂłem pecha zostaÂłem potrÂącony przez samochĂłd.Motocykl sostaÂł powaÂżnie uszkodzony a ja spĂŞdziÂłem dÂłuÂży czas w szpitalu,ale siĂŞ pozbieraÂłem,podniosÂłem,teraz zbieram pieni¹¿ki na drĂłgi turystyczny motocykl,aby speÂłmiĂŚ marzenie przejazdu przez EuropĂŞ na dwĂłch kó³kach.MyÂśle Âże wÂśrĂłd tego grona znajdÂą siĂŞ ludzie z miÂłym gestem ktĂłrzy mi pomogÂą.Podam Nr. konta:05 1090 1320 0000 0001 0441 7182 DziĂŞkujĂŞ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w wielkopolsce,ale naprawde koleÂś szajba Ci bije???ja teÂż miaÂłem wypadek-wiem Âże to nie jest dla nikoigo Âśmieszne,w rodzinie mom pare siwych osĂłn wiĂŞcej,jest mi przykro,a ty jesteÂś kolesiem ktĂłry albo- wykorzystuje braterstwo niektĂłrych motocyklistĂłw,albo robisz sobie idiotyczne Âżarty.wolaÂłbym cie nie poznaĂŚ ,uwaÂżasz Âże tobie na nowe moto powinni dawaĂŚ kaskĂŞ(z tego co tu pisze to domyÂślam siĂŞ Âże PcheÂłka daÂł) a ty zbierasz na kask i ludziom pomagajÂącym(oficjalnie i bez przekrĂŞtĂłw) dzieciom z domu dziecka grosza nie dasz????????ciula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciebie widocznie podczas tego potr¹cenia wyrwa³o oprócz j¹der tak¿e kawa³ mózgu,a to ¿e masz jakiœ moto to nie znaczy ¿e cie ktoœ szanowa³ bedzie,ja wole z kumplami co maj¹ jeszcze stare jawy posiedzieÌ i pogadaÌ ni¿ z pajacami-bo liczy siê co siê ma do powiedzenia a nie czym jeŸdzi i czy wogóle jeŸdzi,Pche³a weŸ wywal tego kolesia bo normalnie mi s³ów brakuje-i mi tu jeszcze na Œl¹sk naje¿dza zero szacunku dla idiotya jak cie coœ potr¹ci³o to znak ¿e masz na moto ju¿ nie wsiadaÌ-motocykl jest dla m¹drych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA CHCIAÂŁBYM OFICJALNIE ZAMKNÂĄĂ TEN TEMAT NIEPYÂŁO MNIE PRZEZ PARĂ DNI W DOMU.MĂJ MÂŁODSZY SIOSTRZENIEC ZACZOÂŁ SOBIE ROBIĂ JAJA NA MOJM KOMPUTERZE A POZWOLIÂŁEM MU TYLKO POGRAĂ TAK TO JEST Z TÂĄ MÂŁODZIEÂŻÂĄ Z GĂRY WSZYSTKICH PSZEPRASZAM.TEMAT UWAÂŻAM OSOBIÂŚCIE ZA ZAMKIĂTY POZDRAWIAM WSZYSTKICH CYKLISTĂW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy masz mnie(nas) za baranów?????w ci¹gu 20minutek zmieni³eœ siê z siostrzeùca w siebie???czyli podró¿nika który zbiera kase na motor bo mo¿e nie chce mu siê pracowaÌ(mi rodzice grosza nie do³o¿yli do moto!!!),oczekuje œciepki od innych a sam nie da dzieciom????nie wiem czy ten twój siostrzeniec bardziej por¹bany czy ty,có¿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.