Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciekawe co mają u nas ???


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

to siĂŞ po prostu w gÂłowie nie mieÂści co sie dzieje w tym kraju
A Ty myslisz ze u nas jest lepiej?Ja w calym moim zyciu tylko raz zaplacilem mandat (za parkowanie) a reszta to lapowy.Wszystkie chuje biora :x W mojej okolicy mieszka policjant drogowki,ma cos ok.32-35 lat.Pochodzi z niezbyt bogatej rodzinki wiec do wszystkiego musial dojsc sam.Wybudowal sobie nowy zajebisty dom,ma zone ktora nie pracuje i 3 dzieci.Co chwile zmienia auta i buja sie niezlymi furami.I to wszystko niby z pensji policjanta....Wiadomo ze bierze (zreszta odemnie tez kiedys wzial) i go zlapali na tym.Dostal tylko jakies ostrzezenie i dalej pracuje w policji i utrzymuje cala rodzine To sa chuje i dlatego ich nienawidze. :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty myslisz ze u nas jest lepiej?  Ja w calym moim zyciu tylko raz zaplacilem mandat (za parkowanie) a reszta to lapowy.Wszystkie chuje biora  
KaÂżdy kij ma dwa koĂące...Jak chuje biorÂą, to ja siĂŞ pytam w takim razie kto daje :?: Nasze spÂłeczeĂąstwo jest poprostu zajebiste "branie" jest zÂłe, ale "dawanie" to juÂż nic zÂłego. Ja nigdy nie dajĂŞ do Âłapy, wolĂŞ zapÂłaciĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie chuje biora  
jak bys zarabial 1500 i miaÂł okazje brac to bys nie braÂł? *---------------------------------------------------------------------------------* jsli odpowiedz brzmi "nie, nie braÂł bym" to znaczy ze masz cos nie pokolei w gÂłowie. wybacz ale takie zycie.
ma cos ok.32-35 lat.Pochodzi z niezbyt bogatej rodzinki wiec do wszystkiego musial dojsc sam.Wybudowal sobie nowy zajebisty dom,ma zone ktora nie pracuje i 3 dzieci.Co chwile zmienia auta i buja sie niezlymi furami.
no widzisz. umie chÂłop oszczedzac A tak serio to znam identiko przypadek. kolezanki brat jest gliniarzem (do niedawna smigaÂł w motocyklowej a teraz na A4) i tez sie chÂłopak niezle dorobiÂł. na meresia okulara go stac czyli nie jest zle.Zgodnie ze staropolska zasada "jak daja to sie bierze a jak bija to sie ucieka" amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoÂżna teÂż kupiĂŚ nawigacje tyle tylko , Âże to koszt ok 1800PLN . Ostatnio jechaÂłem w trase i poÂżyczyÂłem nawigacje i musze przyznaĂŚ , Âże 3 razy bym zapÂłaciÂł gdyby nie to gadajÂące pudeÂłko     
A jak siĂŞ ma do tego nawigacja? Bo wÂłaÂśnie sobie sprawiÂłem, jeszcze tylko mapa Polski potrzebuje, moÂże ma ktoÂś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.