Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

STUNT


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

moze coœ z flatlandu na BMX'ach, mianowicie:stawiasz moto na ko³o, na biegu, zeby jecha³ w pionie, a Ty siê sprytnie dostajesz 'pod silnik' i jedziesz stoj¹c na podnó¿kach ale nie tam gdzie trzeba trzymaj¹c za przednie ko³o moze nierealne, ale spróbowaÌ mo¿na 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz 3 paki w zielonych stringach w czarne serduszka po porêczy dworca w Katowicach.Nagle niespodziewanie zaciepujesz bawe³nieny szaliczek na najbli¿sz¹ latarnie i podczas gdy lekutko zawisasz ,motocykl kierowany si³¹ twojej woli,przeje¿dza na przednim kole po wszystkich pobliskich gylyndrach. Kiedy moto zatrzymuje siê pod tob¹,strzelasz oczami z lasera w szaliczek i spadasz na bika g³ow¹ w dó³.Wbijasz sie do zbiornika przez otwarty wlew paliwa.Gdy wystaj¹ z niego ju¿ tylko twoje nogi,dajesz na gume i zmieniasz biegi bez sprzêg³a a¿ do 6-tki.Potem silne chamowanie butem o przedni¹ oponkê i przy efektownym stoppie ,wyskakujesz ze zbiornika.Masz teraz za³o¿one lateksowe wdzianko zamiast stringów.Motor zatrzymuje sie na jednym kole i w tej pozie zostaje.A ty idziesz dalej z kumplami przy piwie wymyœlaÌ figury, bo ci sie ju¿ znudzi³o setny raz powtarzaÌ takie cienkie stunty. 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaspamowali temat A ja napisze coœ na temat:Przedewszystkim wyÌwicz do perfekcji najzde na jednym w kó³ko (w niedziele widzia³em ¿e próbowa³eœ na S1, ale kilka razy Ci niewysz³o). A druga moja propozycja to jedziesz na jednym, a nogi wleczesz po ziemi (widzia³em kiedyœ tak¹ sztuczke, ale niewiem jak sie nazywa)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ! to mo¿e zrobisz coœ takiego: jedziesz na moto, zsówasz sie z siedzenia do ty³u i zaczynasz biegn¹Ì za moto które jedzie dalej. doganiesz je , biegniesz obok, potem wskakujesz na siedzonko i heja na gume, lub jakieœ stoppie! niwiem czy to dobry pomys³ ale na rowerku jest wykonalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesko69 napisaÂł/a:a bzykaÂłeÂś kobitke jadÂąc na gumie?Ciekawe czy wogole bzykal
Jedziesz 3 paki w zielonych stringach w czarne serduszka po porĂŞczy dworca w  Katowicach
BWAHAHAHAHAPanowie, juÂż siĂŞ tak dawno nie uÂśmiaÂłem! 8) 8) A tak serio, to proponujĂŞ montaÂż PEGĂW (ale to juÂż w nowym sprzĂŞcie, ktĂłry podobno kupujesz), poniewaÂż posiadanie ich pozwala na praktycznie nieograniczonÂą liczbĂŞ ewolucji i zabaw. Bo o montaÂżu gumowego penisa na korku wlewu pisaĂŚ nie bĂŞdĂŞ, ÂżebyÂście siĂŞ znowu nie boczyli na mnie, Âże jakieÂś dziwne, motocyklowe poczucie humoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale zaspamowali temat    A ja napisze coÂś na temat:Przedewszystkim wyĂŚwicz do perfekcji najzde na jednym w kó³ko (w niedziele widziaÂłem Âże prĂłbowaÂłeÂś na S1, ale kilka razy Ci niewyszÂło). A druga moja propozycja to jedziesz na jednym, a nogi wleczesz po ziemi (widziaÂłem kiedyÂś takÂą sztuczke, ale niewiem jak sie nazywa)Pozdrawiam
juz sie pawel nauczylem lajtowo krecic. trick o ktorym mowisz to juz robie... robilem go kilka razy na s1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, w takim razie ja niewidzia³em, musze wpaœÌ w pi¹tek na kompo, albo w niedziele na S1 i zobaczyÌ A mo¿e sztuczka Lulejka, jazda ty³em do kierunku jazdy, bez trzymanki i inne kombinacj? Bo jazda ty³em na jednym kole jest raczej niewykonalna (chocia¿ kto wie? )A mo¿e tak staniesz na rêkach na siedzeniu podczas jazdy (widzia³em kiedyœ tak¹ sztuczke, tyle ¿e koleœ robi³ to chyba na baku).Maciek ¿e na rowerze sie da, to nie znaczy ¿e na moto te¿, ile masz jak zeskakujesz z roweru? 15km/h? A jak wiêcej to gonisz ten rower jak g³upi (hehe swoj¹ drog¹ wygl¹da to przezabawnie).Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.