Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[unfriendly]motocykl w stanie fabrycznym z CustomBikes:P


#Firestorm#

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zwrocic uwage ze XV1600A (pewna ich seria) miala drobna wade i Ty chyba dostales taki motocykl. Nie bede teraz tlumaczyl co sie dzieje ale dlaczego nie udales sie do innego dealera Yamaha (na przyklad do nas) i nie zapytales sie o co chodzi z ta skrzynia? Yamaha pokrywala cale koszta naprawy oraz wymiany oleju i filtra na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie udaÂłem sie do was.Moze dlatego ,ze bylem w stanie mocno zaawansowanej nerwicy:P.Po za tym przypadkowo garazowalem motocykl niedaleko marcina z Boostera i wÂłasnie on zaoferowal mi swojÂą pomoc.zresztÂą nie sÂądziÂłem ,ze to moze byc przypadÂłosc pewnej serii , bo "koledzy" z Ciustom Bikes nic o tym nie wspominali a przeciez tez powinni byĂŚ w temacie.uwierz mi ze wolaÂłem aby ten motocykl staÂł u was w chorzowie a nie u nich w sosnowcu ale coz..kupilem go wlaÂśnie tam i staÂło sie.PS Moglbys mnie dokladniej poinformowac o co chodzilo z tymi skrzyniami?Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pamietam czasy starego DRAGSTERA z sosnowca ,jak kupowalem tam swoj pierwszy motorek.Wtedy jeszcze "robili" tam Adam i Zbyszek.Adam zawsze fajnie usmiechniety,wesoÂły chetny to pogawedki a "zibi" jak ten cholerny BUC.Az strach sie bylo odezwac:) teraz jak sie rozdzielili to od razy widac ze to nie byl przypadek.Yamaha w chorzowie jak najbardziej OK ..yamaha w bedzinie sux :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje do dupy salon i wlasciciel nie za przyjemny.jakis rok temu byl na moto bazarze w katowicach i mial buty powiedzmy po 200zl akurat nie mialem kasy ale mysle pojade do salonu i kupie tam a tam zalamka te same buty po 300zl mowie mu ze na bazarze mial po 200 a on ze to bylo na bazarze i jak chce to moge kupic za 300 a jak nie to nie .no i nie kupilem .Kupilem gdzie indziej po 150 he he .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pamietam czasy starego DRAGSTERA z sosnowca ,jak kupowalem tam swoj pierwszy motorek.Wtedy jeszcze "robili" tam Adam i Zbyszek.Adam zawsze fajnie usmiechniety,wesoÂły chetny to pogawedki a "zibi" jak ten cholerny BUC.Az strach sie bylo odezwac:) teraz jak sie rozdzielili to od razy widac ze to nie byl przypadek.Yamaha w chorzowie jak najbardziej OK ..yamaha w bedzinie sux :x
Jeszcze mechanik Artur z tego co pamiĂŞtam byÂł fajny koleÂś...Z tego co kojarze to "filia" w BĂŞdzinie nazywa siĂŞ Mar-pol.post-2698-1167776882.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to "filia" w BĂŞdzinie nazywa siĂŞ Mar-pol
NazywaÂła sie Drek - pol, obecnie jest to normalnie CustomBikes bo przenieÂśli sie z Sosnowca do BĂŞdzina
Sorry za pomyÂłkĂŞ, mar-pol sÂą od alkoholii :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.