Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Marauder vz800 czy shadow600?


arriba

Rekomendowane odpowiedzi

stoje przed kupnem motoru. Sikam po nogach jak widze marude ale weterani mĂłwiÂą z dala od suzuki, chcesz pojeÂżdziĂŚ kup shadowa a i sprzedaÂż potem Âłatwo. MĂłwiÂą Âże vz to kaszanka a ona mi siĂŞ po prostu piekielnie podoba. Co robiÂś czy faktycznie to usterkowy moto? Czy shadow to takie cudo? NIe znam siĂŞ na sprzĂŞcie - to ma byĂŚ moj pierwszy raz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maruderek ma Âładn Âą sylwetkĂŞ,ale takÂże trochĂŞ tandetne naklejki,i widaĂŚ Âże troszkĂŞ na nim przyoszczĂŞdzili,co do intrudera to uwaÂżam Âże 1500 jest najlepszym chopperem Suzuki i akurat porĂłwnywanie Marudy so Intrudera jest troszkĂŞ nieporozumieniem, jest jedna denerwujÂąca rzecz w obu-i shadow i maruderze-mianowicie ÂłaĂącuch,a zastanwawiaÂłeÂś siĂŞ moÂże nad np Intruderem 800,Virago 750,(trochĂŞ soft chopperowata ale fajna i mocna) albo shadowem 750??kolega z mikoÂłowa ma shadowa 600 chwali bardzo i naprawde ja kgo krĂŞci to kopytko ma ale maruderka majÂą teÂż forumowicze( np Jajo) i teÂż nie narzekajÂą- niech zdecyduje to co bardziej ci sie widzi i stan techniczny! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âłojeju...teÂż to miaÂłem jak sprzedaÂłem sawaszke - marauder czy shadow 600?i "weterani" ostrzegali, Âżebym nie braÂł maraudera, ale co ja mogÂłem poradziĂŚ, Âże shadow 600 niewiele wiĂŞkszy od sawaszki, i jak to powiedziaÂł mĂłj kolega - zamienisz siekierke na kijek. poza tym sawaszka nie byÂła wcale zÂła, wiĂŞc gadanie "weteranĂłw" na temat zÂłej jakoÂści suzuki troche sie nie sprawdziÂło.poszukaÂłem, pojeÂździÂłem, poczytaÂłem i kupiÂłem maraudera.od tej pory zjechaÂłem nim kawaÂł polski i europy (chorwacja, serbia i czarnogĂłra, albania). ekstremalne warunki w gĂłrach boÂśni i hercegowiny teÂż nie zrobiÂły na nim wiĂŞkszego wraÂżenia.to naprawdĂŞ dobry sprzĂŞt i w miarĂŞ tanio moÂżesz kupiĂŚ motocykl kupiony w polskim salonie. nie znalazÂłem takiej shadowki (z polski) za takie pieniÂądze.no, ale zrobisz jak chcesz...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder mi siê nie podaoba i virago równie¿. Pytam o marudê bo us³ysza³em opiniê jednego mechanika motyocyklowego ¿e to nieprzeciêtny szmelc potrafi bez przyczyny po kilku tysi¹cach klêkn¹ i koniec z silnikiem. A honda to honda. Natomiast to co sobie upatrzy³em nie daje mi zasn¹Ì. i albo vz800-cudeùko z 98r ale stan jak nówka i ten chrom wszêdzie, albo vt600 za trochê mniej kasy ale i starszy-no i do efektu wizualnego troche mu brakuje chyba ¿e wpakuje tam lekko 2tauzeny. £aùcuch chyba mi nie przeszkadza, nie mam jeszcze porównania bo nie mia³em zadnego moto wczeœniej. A w to co polecasz to chyba lep[iej nie pchaÌ siê na pierwszy raz - i tak zastanawia³em siê nad tymi doœÌ silnymi choperami nad którymi teraz rozmyœlam. Taki laik jak ja powinien zacz¹Ì od pojemnoœci 125, a nie 1100! [ Dodano: 2005-11-12, 10:16 ]dzieki jajo myœle ¿e te¿ pope³nie ten b³ad co i ty i z uœmiechniêt¹ gêb¹ bêdê œmiga³ na marudzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te motocykle nale¿¹ do tej samej stylistycznej grupy( w przybli¿eniu) za to przeznaczenie maj¹ ró¿ne i ró¿ne maj¹ temperamenty.To zale¿y od ciebie czy lubisz styl spokojny kontenplacyjny... czy masz jeszcze trochê zaciêcia "agresywnego". W tym segmencie jest doœÌ spory wybór z "wielkiej" czwórki. PrzebieraÌ i wybieraÌ ... kupowaÌ i jeŸdziÌ.psRaczej trudno jest mi uwirzyÌ ¿eby wspó³czesne japoùczyki "sypa³y" siê. Wystarczy popatrzeÌ na ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.