Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

test cyprysa


Arch

Rekomendowane odpowiedzi

http://testcyprysa.rezonet.com.plWynik: 54 % w skali cyprysa.Co oznacza, ¿e i w po³owie niepowtarzalny. Wydaje Ci siê, ¿e to z³oty œrodek na ¿ycie? Nie wiadomo, teoretycznie istniej¹ ludzie, którym siê podobasz, a z drugiej strony zaznaczasz swoj¹ odmiennoœÌ w paru aspektach. Niestety po³owiczne byty maj¹ to do siebie, ¿e nie s¹ ani jednym ani drugim. Musisz siê zdecydowaÌ, w któr¹ stronê pod¹¿ysz (w ka¿dym kierunku masz tak¹ sam¹ d³ug¹ drogê) czy mo¿e chcesz pozostaÌ nijaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik: 66 % w skali cyprysa Jesteœ prawie œrednio szary Ale prawie robi ró¿nice.... Jest jeszcze nik³e œwiate³ko w tunelu. Jest dla Ciebie szansa by byÌ bardziej lubianym. Pracuj nad sob¹, staraj siê byÌ bardziej szary, a kto wie !? Mo¿e nied³ugo zas³u¿ysz na 80% w skali cyprysa!? Na razie nie ciesz siê za bardzo. Jesteœ na tyle ma³o szary, ¿e jeszcze nie fajny, i na tyle ma³o indywidualny, ¿e nie uda Ci sie nikogo tym zainteresowaÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik: 83 % w skali cyprysaJesteÂś caÂłkiem szary  ZupeÂłnie nieÂźle. JesteÂś naprawdĂŞ doœÌ Âśredni by mĂłc spokojnie byĂŚ bardzo lubianym w towarzystwie. Czasem zdarzy Ci siĂŞ zrobiĂŚ coÂś odmiennego, ale zasadniczo trzymasz formĂŞ. Byle tak dalej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik: 86 % w skali cyprysa Jesteœ ca³kiem szara Zupe³nie nieŸle. Jesteœ naprawdê doœÌ œrednia by móc spokojnie byÌ bardzo lubian¹ w towarzystwie. Czasem zdarzy Ci siê zrobiÌ coœ odmiennego, ale zasadniczo trzymasz formê. Byle tak dalej ! kurcze az jestem w szoku, niespodziewalam sie byc az taka szara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97% w skali cyprysa Jesteœ najbardziej szara ze wszystkich szarych Czujesz siê cudownie? Ka¿dy cz³owiek na œwiecie statystycznie œrednio robi w tej chwili w³aœnie to co Ty. Jesteœ zawsze lubiany przez swoj¹ œrednioœÌ. Nigdy nie bêdziesz wyj¹tkowy, ale co tam, bycie œrednim te¿ ma swoje zalety. a ja myslalam ze jestem taaaka kolorowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wyszlo, ze jestem cholernym inwiduum, smiac sie czy plakac ? Twoja innoœÌ jest stanowczo tak g³êboko zakorzeniona w Tobie, ¿e widaÌ j¹ na ka¿dym kroku. Czasami zdarzy Ci siê zachowaÌ zupe³nie œrednio, ale nie pozwala Ci to na swobodne œrednie, szare ¿ycie. Bardzo ciê¿ko pracujesz na to by byÌ lubianym i jeœli ju¿ coœ osi¹gasz to tylko dlatego, ¿e udaje Ci siê przekonaÌ kogoœ do jednej z cech Twojej innoœci. Jesteœ raczej skazana na indywidualizm.30% ueeeeee nikt mnie kuzwa mac nie lubi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.