Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[Unfrendly] Stacja BP w Czeladzi kolo M1


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

WierzyÌ siê nie chce, tym bardziej ¿e regularnie tankujê tam paliwo do samochodu i motocykla. A propos, nikt nie ma prawa na stacji benzynowej ¿¹daÌ zastawu i dowodu rejestracyjnego przed tankowaniem paliwa...
Potwierdzam....tankuje tam bardzo czesto. A kiedy jestem na moto to nawet kasku nie sciagam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale ja maiÂłem takÂą samÂą sytuacjĂŞ na Tygrysku koÂło ronda w BĂŞdzinie. MaÂło tego byÂłem swoim sportowym skuterem norma kurtka kominiarka kask... . otwieram kufer biore w dÂłon wĂŞza i wio a tu cisza i sobie mysle mzoe awaria czy co no to pod drugi pzrestawiam i wio... i cos nagle mi facetka macha z okna ... no to do niej.. a ta hasÂło prosze pier zapÂłacic no to mowi z mina oki 30 daÂłe i leje leje,,,, leje,,, doszÂło do 27 i cisza... jakich dostalem nerwĂłw to wam mowie... podchodze do kasy a ta mi reszte wydaje a ja na to ze ja chce zatankowac za rĂłwne 30 zÂł a nie 27... a ona ze tak siĂŞ nie da bo najmniej atnkuje siĂŞ litr a palwio jets po 4 cos .... no to zaczela siem jadka... tak po tej cipie przy kasie pojechalem ze ... masakra ludzie to sie na mnie jak na wariata patrzyli ... a z kasjerki jeszcze bardziej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ktoÂś ich nie raz w chuja zrobiÂł. Potem za manko niestety pÂłacÂą kasjerki.Ja tam tankowaÂłem 2 razy i zawsze bez problemu, moze dlatego ze sciagam kask najpierw.To niech naklejÂą info na dystybutorach : Ze uprzejmie proszÂą o sciÂągniĂŞcie MotocyklistĂłw kasku przed rozpoczeciem tankowania : i juz a tak robiÂą sobie w papiery. :wink: Moze podjadĂŞ do nich RajdĂłwkÂą od bracika i teÂż w kasku zobaczymy co zrobiÂą ,hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂśli moge kogoÂś zareklamowaĂŚ. To przy okazji chĂŞtnie zapraszam pĂŞdzÂących mniej lub wiĂŞcej w strone Katowic z Bielska na stacje Slovnaft w Tychach w razie sachary w baku zaraz po wyjsciu z lasu jest org. do 70 drugie w lewo na TescoLudziska przyzwyczajone do kasku a benzynka bez utraty jakosci najtansza w okolicy. 8) waÂłsciciel tez na Moto smiga wiec luzik.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis naprzyk³¹d tankowalem na BP ko³o ronda w kasku i jeszcze sobie czarn¹ szybke opuscilem i nic bez porblemu zatankowa³em(Simsona sie nie boj¹ ) ale tak pozatym to mozna by podjechac w kilka moto dwóch chetnych niech spali gume(nic nie bedzie widac ) reszta zatankuje i jazdaaaa pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.