Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ktory najleszy ???


vitkovski

Rekomendowane odpowiedzi

Czesctrafilem na wasza strone z mysla ze uzyskam tu jakiejs pomocy jestem terazna etapie zakupu motoru, czegos z polki "Naked" czy tam streetfighter - takich typowo szosowych/ulicznych motorow jest ich kilka a wszystkie rowniedobre. Ktory z nich waszym zdaniem jest godny uwagia ktory nalzey z daleka omijac...Serdecznie prosil bym o rade pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej dzieki za zainteresowanie pod uwage biore glownie honde chodzi mi tu o CB600 - hornetal wiem ze ma ono szerokie grono konkurentow np. kawasaki er-5 czy er-6pozatym yamaha fz-1 fz-6 cos z tego rodzaju jeszcze suzuki wiem ze ma gs-500 gsx-1400 czy bandit 650 wiem ze przedstawione tu maszyny niekiedy roznia sie od siebie pojemnosciami i osiagami jednak jestem zainteresowany glownie tym typem motorow prosze o opinie... :wink: :?: :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zale¿y od tego ile masz kasy i czy to twoje pierwsze moto.Z tych co wymieni³eœ to ja bym wybiera³ pomiêdzy Hornetem i FZ6, no jest jeszcze FZ1 (mi szczególnie podoba siê model na 2006), ale to ju¿ wy¿sza pó³ka. Odpuœci³bym ER-5, ER-6 nawet fajne, ale tylko 2 cylindry (mo¿e siê szybko znudziÌ).Bandit moim zdaniem jest ju¿ trochê przestarza³y (chocia¿ cena w porównaniu z pozosta³ymi atrakcyjna).GSX-1400 zajebisty naked, ale... trochê ciê¿kawy, no i z racji pojemnosci i masy musi trochê "wypiÌ"Podsumowuj¹c: najlepszy wybór to Hornet albo FZ6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobaja streetfightery takie bez owiewek ze swiatlem w kierownicy fazer natomiast jest juz troche taki... opancerzony pozdro prosze o dalsze opinieSuzuki juz odpadlo bo ten gs500 to nawet wizualnie brzydkiteraz co lepsze cb 600 hornet cb 900 hornet kawasaki er... czy yamaha ??mysle ze wszystkie cenowo w 20 tys sie mieszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jakbym mia³ tyle gotówki to bym wzi¹³ Bandita 1200 golasa,i wsadzi³ mu K&N,Dyno JET st3,Yoshimure,aerograf,polerke i pare innych rzeczey,no ale to dla mnie by by³o,a dla Ciebie to nie wiem co dobre,ciê¿ko mi powiedzieÌ,wydaje mi siê ¿e fz6 i er-6 (t¹ na 2006) mo¿e byÌ ciê¿ko za 20tyœ kupiÌ(có¿),pozdro [ Dodano: 2005-11-02, 19:08 ]

mi sie podobaja streetfightery takie bez owiewek ze swiatlem w kierownicy
nigdy nie widziaÂłem motocykla ze ÂświatÂłem w kierownicy,a te motocykle ktĂłre wymieniÂłeÂś to nie streetfightery-sorki Âże jestem upierdliwy ale nazywajmy pewne przedmioty po imieniu :wink: :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A ja chcialem sie dowiedziec, jak to jest ze Cagiva Raptor 125 przy 15 KMleci do 100 w 3,4 sekundy, a RS majÂąca 34KM ma aÂż dwa razy gorszy czas?? Iwogule jaka jest najszybsza 125-tka? Bo chce teraz kupic 125-tke, ale najwazniejsze zeby miala zryw i Vmax. Z gĂłry dzieki za odpowiedzi, pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.