Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

co powiecie o tym????


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 600, a o ile mnie wzrok nie myli to to jest 1000 i wÂłaÂśnie taki chyba kupiĂŞ nastĂŞpny. Jak siĂŞ uda to moÂże juz ten nowy model z 2006 (zajebisty)WiĂŞc napiszĂŞ trochĂŞ o mojej 600.Super sprzĂŞcior, ja mam jeszcze ze starÂą owiewkÂą. Jak tylko jest w dobrym stanie technicznym to braĂŚ nie zastanawiaĂŚ siĂŞ. Ja jestem super zadowolony.Silnik miodzio, od 4000 obrotĂłw ciÂągnie bez problemĂłw na kazdym biegu.Spalenie - jak bym nie jeÂździÂł to 5 litrĂłw/100 km.Kupuj, bĂŞdziesz zadowolony.Hamulce - zajebiste (zresztÂą takie same sÂą w R6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak zrobiĂŞ .Fazerek jest z 2001 r 1000cm. Podobno nic do roboty. ZzewnÂątrz super a silnik jeszcze lepszy.Tylko kupiĂŚ ,zarejestrowaĂŚ i jeÂżdziĂŚ.Cena teÂż jest super. Inne oferty nawet nie podchodzÂą pod tÂą cenĂŞ.W sobotĂŞ siĂŞ okaÂże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oby byÂło extra -tak pusto teraz w tym garaÂżu [ Dodano: 2005-11-03, 16:13 ]A... !!!!! Tak dla orientacji jeszcze tutaj -ile moÂżna zapÂłaciĂŚ za taki motocykl.OrientowaÂłem siĂŞ troche ale moÂże coÂś wiecie.DziĂŞki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzia³em tê ofertê na Allego i wydaje mi siê, ¿e ta cena która tam jest wystawiona to jest cena wywo³awcza i raczej wzroœnie do jakich 22tyœ. Ale ¿yczê ci ¿ebyœ go kupi³ za tê wystawion¹ cenê - trafi³byœ mega okazjê.Bo ja za maj¹ 600 da³ê tylko troszeczkê mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiœcie u¿ywam mojago Fazerka doœÌ spokojnie, na gumie nie latam, bo mnie to specjalnie nie krêci, zreszt¹ szkoda by mi by³o u¿ywaÌ jej do nauki latania na gumie - zapozyczy³em siê i nie chcê jej rozwaliÌ.Hamulce s¹ klas¹ same w sobiewiêc do stoppie te¿ sie nadaj¹ (ja nie praktykujê).Do turystyki poprostu rewalacja, silnik ma wystarczj¹co mocy i jest doœÌ elastyczny.Co do owiewki to do 140 km/h pe³en komfort, powy¿ej trzeba siê ju¿ trochê pochylaÌ, ale nie jest to mêcz¹ce bo ogólnie pozycja jest bardzo komfortowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to jest cena juÂż do kupienia , nie do licytacji. DzwoniÂłem do goÂścia 3 razy upewniĂŚ siĂŞ Âże to ten motocykl za tÂą cenĂŞ.Wszystko gra.TakÂże juz jutro o 10 rano bĂŞde go oglÂądaÂł i testowaÂł.Wszystko siĂŞ okaÂże na miejsc.ale wszystkim dziĂŞkujĂŞ za rady i opinie.Jak kupie -siĂŞ pochwalĂŞ [ Dodano: 2005-11-04, 17:58 ]

Cebul jak Âłykniesz faziego 1000 to bedziesz kurewsko szczesliwy to Âświetne dopracowane i piekielnie mocne moto!!!!!!!! (takie R1 do turystyki)
WÂłaÂśnie takiego chcĂŞ. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.