Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy moge w Kawie ZXR 400 wbijaĂŚ biegi bez sprzegla ??


burnfeel

Rekomendowane odpowiedzi

Moto Christo,cos sie tak wzburzyl???Ja do gory zawsze zmieniam biegi bez sprzegla,jedynie miedzy 1 a 2 czasem uzywam jak wolniej jade.I nic zlego mi sie w motocyklach przez to nie stalo.Moto to nie puszka,tu inaczej dziala skrzynia i jak sie to dobrze robi to nic zlego sie nie stanie.

Slyszalem ze ZXR'y maja delikatne skrzynie i moze sie przez to posypac ??
Ja mialem ZXR750R i to wytrzymala :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawy maja chyba bardziej delikatniejsze ramy anizeli skrzynie no ale moga byc wyjatki.
Co do skrzyn w kawach to bys sie klocil ze sa wzgledne.Mialem ZZR600 poszla skrzynia i 3 kolesi u mnie tez mialo Kawy i skrzynie im polecialy w tym byla jedna nowa kawa zx9r z salonu koles kupil po niecalym roku sie sypla.W mojej RF tez czasem zmieniam biegi bez sprzegla i jest ok ALE Z KAWA TRZEBA JAK Z JAJKIEM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzyn w kawach to bys sie klocil ze sa wzgledne
No ja mialem 3 Kawy i w zadnej z nich skrzynia nie padla a byly to ZXR750R,ZX9R i ZX6R z przebiegami ponad 50tys.km.Kumpel jezdzil ZZr600 przez 3 lata i tez nic nie padlo ale on to akurat mial szczescie bo w ZZR600 padanie skrzyni to norma,znam pare takich przypadkow.Ale ze w ZX9R skrzynia padla? :roll: Pierwsze slysze,pewnie trafil sie jakis felerny egzemplarz.Czasem sie tak zdarza,znam przypadek jak koles kupil nowa VFR800 i po roku jakis cudem skrzynia padla.Takze duzo zalezy od szczescia :wink: Mi sie ze wszystkich motocykli jakie mialem tylko w R1 skrzynia posypala :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rKawy maja chyba bardziej delikatniejsze ramy anizeli skrzynie no ale moga byc wyjatki.
Co do skrzyn w kawach to bys sie klocil ze sa wzgledne.Mialem ZZR600 poszla skrzynia i 3 kolesi u mnie tez mialo Kawy i skrzynie im polecialy w tym byla jedna nowa kawa zx9r z salonu koles kupil po niecalym roku sie sypla.W mojej RF tez czasem zmieniam biegi bez sprzegla i jest ok ALE Z KAWA TRZEBA JAK Z JAJKIEM.
Czy moze to bylo wisnowe Kawasaki zx9r??? Jezeli tak, to wlasciel narzekal na serwis w wariant2, i chyba chodzilo o to, ze przy okazji jakis czynnosci obslugowych skrzynie posuli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.