Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek


Gollum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano okolo godziny 8.30 na skrzyzowaniu ulic Katowickiej i Jankowskiego z 3 Maja byl wypadek z udzialem motocyklisty. W momencie gdy przejezdzalem, bylo juz pelno policji i karetek a na srodku skrzyzowania stal Lanos z rownomiernie rozbitym przodem, wiec chyba uderzyl w bok motocykla. Stal tak, jakby przyjechal od strony Halemby i chcial skrecic w lewo na Jankowskiego. Motocykl lezal na przeciwnym pasie na wysokosci Lanosa przy krawezniku skierowany w strone Halemby.Motocykl byl czarny i wygladal na wersje naked ale duza ilosc porozrzucanych plastikow swiadczy, ze raczej owiewki poszly w puch. Czy ktos wie co dokladnie sie stalo ? Czy byl to ktos z forum ? No i oczywiscie w jakim jest stanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, na antyradiu tez slyszalem rano o tym wypadku, az mnie zmrozilo bo to niedaleko mnie, zaraz po kumplach dzwonilem czy to aby nie ktos z bliskich znajomych. acha, jedna nieistotna roznica - ulica sie nazywa 1-go maja a nie 3 - maja, trzymajmy kciuki zeby to nie bylo nic powaznegopozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna nieistotna roznica - ulica sie nazywa 1-go maja a nie 3 - maja
yyyyy sorki - czlowiek cale zycie tu mieszka i w sumie wychodzi, ze nie wie gdzie .Co do sprzeta - to mnie tez wydawalo sie, ze to suzuki - nie zauwazylem zeby mial cos bialego, ale moze mial. Nie moglem sie lepiej przyjrzec, bo niebieski poganial lizakiem i dlatego wolalem nic o marce motocykla nie pisac w pierwszym poscie, zeby nie namieszac. ostek19, bandit o ktorym pisal JACA, to jest wlasnie suzuki.Oczywiscie, nie twierdze, ze chodzi o goscia, o ktorym rozmawiacie. Uscislam tylko swoje zeznania. Kimkolwiek by nie byl oby nic powaznego mu sie nie stalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od mojej kumpeli od brata dobry znajomy
ja teÂż mam nadziejĂŞ Âże to nie on bo to prawie juÂż twoja rodzina :wink: do tematu to przykro mi Âże znowu wypadek :?
Leo A niby czemu??? Ta kumpela wcale nie jest Âładna!!! Ona tylko do tej samej klasy ze mnÂą chodzi!!! :wink: PS. Ty mnie chyba Âźle zrozumiaÂłeÂś to jest od jej brata kumpel a nie od mojego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od mojej kumpeli od brata dobry znajomy
ja teÂż mam nadziejĂŞ Âże to nie on bo to prawie juÂż twoja rodzina :wink: do tematu to przykro mi Âże znowu wypadek :?
Leo A niby czemu??? Ta kumpela wcale nie jest Âładna!!! Ona tylko do tej samej klasy ze mnÂą chodzi!!! :wink: PS. Ty mnie chyba Âźle zrozumiaÂłeÂś to jest od jej brata kumpel a nie od mojego!!!
MÂłody... ja Ci juz cos mowilam :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od mojej kumpeli od brata dobry znajomy
ja teÂż mam nadziejĂŞ Âże to nie on bo to prawie juÂż twoja rodzina :wink: do tematu to przykro mi Âże znowu wypadek :?
Leo A niby czemu??? Ta kumpela wcale nie jest Âładna!!! Ona tylko do tej samej klasy ze mnÂą chodzi!!! :wink: PS. Ty mnie chyba Âźle zrozumiaÂłeÂś to jest od jej brata kumpel a nie od mojego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ten gostek to brat mojego kumpla Karola, jechal na yamahaha thunderace, puszkarz na nim wymusil. cale szczescie w sumie nic powaznego - lezy w szpitalu na goduli - moj stary tam pracuje - dokladnego opisu obrazen nie bede podawal bo nie jestem upowazniony, uwazajcie na siebie zeby koncowka sezonu przebiegla juz bez kolejnych w pisow w tym dziale ! :| pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.