Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wybory prezydenckie 2005


wewewedwe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polska to nie DISNEYLAND trza wybieraÌ Kaczor albo Donald!!! :wink: Obstawia³em w wyborach Kaczor vs Donald na Tuska, bo mia³ na pocz¹tku przewagê!!! Teraz ¿¹dy obejmuj¹ Kaczyùski, Lepper, i kœ. Rydzyk!!! Ja sie z Polski wypisuje!!! Mamy Nowy HYMN NARODOWY... KACZUSZKI!!! Pozdro od Doctorka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko: mianowicie co wiecie o Rydzyku???proszê wypisaÌ wszystkjie konkretne info(ale nie typu - to cham,z³odziej,chodzi mi o konkretne przyk³ady-bo wydaje mi siê ¿e tu panuje has³o typu: wœród wron kracz jak one),wiêc jakie zarzuty posiadacie przeciw Rydzykowi???¿e sieczke sieje to ju¿ wiemy,ale sk¹d taka nienawiœÌ i agresja??? ja go nie broniê ale widze ¿e widocznie w Polsce panuje zapotrzebowanie na takich ludzi,wiêc niech se ¿yje,a on z tego co wiem to nie wtr¹ca siê to polityki-tylko popar³ w telewizji Kaczora??a co nie mo¿e??? aktorzy,sportowcy moga a on nie???oprócz'zawodu' to zwy³y cz³owiek.ale jak ktoœ poda argumenty(konkretne) albo dane o nim(wydaje mi siê ¿ê ma³o kto nawet wie jak ma na imiê,ile ma lat,z jakie zakonu jest itp-ale nie szukajcie teraz w google ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej mnie zdenerwowala w tych wyborach to,ze znowu Kosciol sie wpierdzielil.On niech trzyma nosa w Kosciele,a nie wtyka go tam,gdzie nie powinien...NIe powinna byc mieszana polityka z Kosciolem,bo to nigdy na dobre nie wyjdzie...
wiesz... podczas II wojny œwiatowej Koœció³ trzyma³ siê z dala od polityki i teraz wszyscy mówi¹¿e ksiê¿a niemieccy i Watykan dopuscili do mordu milionów ludzi bo niereaowali na to...co do homoseksualistów to hym... mnie osobiœcie zawsze jak siê z takimi spotyka³em (np widzia³em parkê w holandi najpierw trzymali siê za rêce potem ca³owali ) to jakoœ dziwnie mi to wygl¹da³o... z drugiej strony - zaprzeczaÌ ¿e coœnie istnieje w momencie gdy istnieje to hipokryzja.. :| uwa¿am ¿e powinni mieÌma³¿eùstwa ale bez prawa do adopcji dzieci, niech mog¹ dziedziczyc po sobie , rozliczaÌ siê razem z fiskusem i odwiedzaÌ w szpitalach jako najbli¿sza rodzina itp. Mia³bym te¿ coœ przeciwko ¿eby pe³nili rolê pedagogów - po prostu jakoœ mi to nie pasuje...
a mam takie pytanko: mianowicie co wiecie o Rydzyku???
- Ja wiem z pewnych ÂźrĂłdeÂł Âże nie ma Maybacha (czy jak to siĂŞpisze):mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru na 4um motocyklwym gadac o polityce, bo nie dosc ze nie lubie, to jeszcze sie tym nie interesuje.. ale z tego co tu widze to wiecej jest krzykaczy niz ludzi ktorzy maja cos sesnsownego do powiedzenia.

aaaaaa... zapomniaÂłbym dodaĂŚ : KOÂŚCIĂÂŁ PRECZ OD POLITYKI  
A niby czemu? Przeszkadza ci kosciol? Polska to chrzescijanski wolny kraj, gdyby nie min. kosciol to dalej tkwilibysmy w komunie. A Leo dobrze prawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt,Leo masz racje.Wiele ludzi sie wypowiada na jakies tematy,nie majac o nich zielonego pojecia....Moze powinnismy przestac ciagnac ten temat tu na forum.To nie forum o polityce,tylko o motocyklach.A polityke zostawmy tym,co ponoc sie na tym znaja.Politologami raczej nie jestesmy,a jesli ktos jest-to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to chrzescijanski wolny kraj
wolny : TAK , chrzescijanski : NIE ( z tego co wiem to panstwo polskie winno byc w zalozeniu krajem swieckim)
gdyby nie min. kosciol to dalej tkwilibysmy w komunie.
gdyby Rosja miala silnego przywoddce to by sie ZSRR nie rozkurwil a polska by byla dalej ludowa !
. MiaÂłbym teÂż coÂś przeciwko Âżeby peÂłnili rolĂŞ pedagogĂłw - po prostu jakoÂś mi to nie pasuje...
tez chyba bym byl przeciwny tyle ze te nasze obawy chyba nie sa niczym uzasadnione - w Polsce wciaz "pedal=pedofil " przykre ale prawdziwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Koœció³ mi absolutnie nie przeszkadza, jestem praktykujacym katolikiem, ale paùstwo samo w sobie powinno byc instytucj¹ œwieck¹. Chyba nie chcia³byœ mieszkaÌ w paùstwie wyznaniowym, takim jak niektóre kraje arabskie, gdzie ludzie nie maja ¿adnych praw. Koœció³ koœcio³em, polityka polityk¹ i tak niech zostanie.Co do Rydzyka... Wciska ciemnotê, oszukuje ludzi. którzy s¹ w niego wpatrzeni jak w œwiêtyy obrazek. Jest osob¹ duchown¹, ale przyznajcie sami, nie pasuje raczej do stereotypu dobrotliwego ksiêdza. Leo, nie muszê znaÌ daty jego urodzin, ¿eby widzieÌ co robi. A to co robi jest karygodne :!: Radio Maryja - istne paùstwo w paùstwie. Ostatnio s³ucha³em wypowiedzi pewnego zakonnika, z której jasno wynika³o, ¿e sam Koœciól nie potrafi sobie poradziÌ z ojcem dyrektorem. Jeœli chodzi o funkcjê ewangelizacyjn¹ radia, to wszystko jest ok. Tolerujê to. Ale za cholerê nie mogê tolerowaÌ treœci antysemickich i nacjonalistycznych, których wcale nie brekuje na antenie Radia Maryja. Pozatym ci wierni sluchacze... To wszystko zaczyna przybieraÌ formê kultu jednostki, kultu Rydzyka. Istna sekta Zaznaczam, ¿e s¹ to moje osobiste spostrze¿enia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KsiÂądz Rydzyk, oglÂądaÂł ktoÂś moÂże dokument TVN-u ? (jakieÂś 2 tygodnie temu). Fajna mafia, sÂądy nie mogÂą sobie z nim poradziĂŚ, nie rozlicza siĂŞ z fiskusem, a motyw ze zbieraniem pieniedzy na stoczniowcĂłw ktĂłrzy ich nigdy nie zobaczyli to juÂż mnie caÂłkiem rozwaliÂł (coÂś chyba koÂło 1mln zÂł).A i nawet Watykan go upominaÂł Âżeby nie wtrÂącaÂł siĂŞ w polityke, jemu to wszystko zwisa byle by tylko ludziom wode z mĂłzgĂłw robiĂŚ. PrzesyÂłajmy drobne datki na jego konta, bo biedny jest chÂłopak. Jak dla mnie to mafia peÂłnÂą gĂŞbÂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolny : TAK , chrzescijanski : NIE ( z tego co wiem to panstwo polskie winno byc w zalozeniu krajem swieckim)
nie nalezy zapomniec ze w Polsce chrzescijanstwo ma gleboka tradycje, chocby chrzest w 966 czy ustanowienie Matki Bozej Krolowa Polski. I jakos przez te wszystkie nielatwe przeciez lata naszej wspolnej historii, kosciol nie przeszkadzal ludziom tak jak teraz (oczywiscie nie wszystkim)
Nie, Koœció³ mi absolutnie nie przeszkadza, jestem praktykujacym katolikiem, ale paùstwo samo w sobie powinno byc instytucj¹ œwieck¹.
Sorki.. ale sa 2 drogi.. lewa i prawa.. albo jestes katolikiem albo nim nie jestes, jesli jestes to jak mozesz byc za czlowiekiem ktory jest przeciwko kosciolowi, dzeili ludzi na lepszych i gorszych, chce zalegalizowac zwiazki homoseksualne. Nie adjmy z Polski uczynic kolejnej hameryki.Aha.. do wiadmosci podam ze nie jestem zadnym fanatykiem religijnym, tylko staram sie przedstawic odmienny punkt widzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byœcie nie powiedzieli o religii i czy wierzycie w Jezusa Chrystusa, czy Allaha, to jedno jest pewne Wszystkich niezaleznie od wyznawanej religii bêd¹ wpierdzielac takie same robaczki Religia zosta³a stworzona przez ludzi. Przez m¹drzejszych, dla tych g³upszych Ktos tutaj powiedzia³,ze ludzie przejrzeli na oczy, by³o cos o sekcie itd Ca³a prawda i a¿ dziw,¿e ta sekta przetrwa³a tyle lat Do tego dochodzi jeszcze taki Rydzyk, który stworzy³ sobie paùstwo w paùstwie i ca³a instytucjê koœcio³a ma w g³êbokim powazaniu.To ju¿ daje Nam w jakis sposób do myœlenia :mrgreen: I nie mam nadziei,¿e to zostanie w Polsce ukrócone, bo jak ju¿ siê okaza³o bariera jest nie do przeskoczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki.. ale sa 2 drogi.. lewa i prawa.. albo jestes katolikiem albo nim nie jestes
hymm ¿ycie czasem sk³ada siê z szaroœci.. ja osobiœcie uwa¿am ¿e koœció³ mo¿e siê wypowiadaÌo polityce - czasem ludzie potrzebuj¹ jakiegoœ oparcia.. jednak z drugiej strony nie powinien prowadziÌ propagandy ala Rydzyk.. jest to naprawdê kwestia dyskusyjna... na pewno Koœció³ nie powinien byÌ kojarzony z jak¹œ jedna i okreœlona frakcj¹ polityczn¹, czyli nie powinien w sposób oczywisty opowiadaÌsiêza jednym z kandydatów tylko wskazywaÌ jakie cechy jego zdaniem kandydat powinien mieÌ..bo w momencie gdy siê opowie za jedna stron¹ ludzie o innych zapatrywaniach mog¹ siê czuÌ pominiêci, ura¿eni.w skrócie ; Koœció³ powinien wskazywaÌdroge i objaœniaÌ zasady moralne jakie nim powoduj¹ a nie nakazywaÌ, narzucaÌ swoj¹ wolê...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.