Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wybory prezydenckie 2005


wewewedwe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak widac to rolnicy i ludzie z "niskim wyksztaÂłceniem" podjeli ta decyzje
Wg Ciebie ludzie ze wsi to tylko rolnicy i mieszkancy z niskim wyksztalceniem?Bo jesli tak to jebnij sie w glowke bo widze ze gowno wiesz.Sam mieszkam na wsi i jak czytam takie komentarze to zaczyna we mnie buzowac :x
Statystyki mĂłwiÂą same za siebie.Tusk wygraÂł w miastach a Pan KaczyĂąski na pozostaÂłym obszarze Ludzie ktĂłrzy oddawali gÂłosy na Leppera oddali je teraz KaczyĂąskiemu A po drugie nie powiedziaÂłem ze ludzie z niskim wyksztalceniem sa w jakimsstopniu gorsi od ludzi wyksztalconychAle od zawsze tak byÂło ze ludzie mieszkajacy na wsi w "wiekszosci" czesto nie maja funduszy zeby sie uczyc tylko musza ciezko pracowac :!: i patrza na wybory ze swojego punktu widzeniaA Pan KaĂŚzynski obiecal im gruszki na wierzbie i teraz bedziemy miec tego konsekwencje I specjalnie napisalem ludzi z nizszym wyksztalceniem w cudzyslowi zeby nie obrazic tym nikogo a ty wzioles to sobie chyba zbytnio do serca
Nie obra¿ siê kolego ale jesteœ dla mnie osob¹ z powa¿nym upoœledzieniem psychicznym wieÌ zapraszam ciê do siebie na leczenie Po jaka cholere otwierasz taki w¹tek?To chyba jest czyjaœ prywatna sprawa na kogo g³osuje i co s¹dzi o Obu kandydatach.Obra¿asz ludzi ze wsi ³¹cznie z Prezydentem KaczyùskimPo co wypisujesz takie bzdury?to jest forum motocyklowe a nie jakaœ durna gazeta typu Fakt.A pozatym jeœli za³o¿y³eœ ju¿ taki w¹tek to coœ ci dopowiem skoro wolno sie wypowiedzieÌ:Odda³em g³os na KAczyùskiego miedzy innymi dlatego,¿e w swojej kampani Tusk zak³ada:-podatek katastralny-jego kampania oparta jest na zasadzie:PomagaÌ bogatym-Legalizacja zwi¹zków Peda³ów-k³amstwa bez koùca wychodz¹ce z ust Tuska np:te o dziadku-cz³owiek zupe³nie nie bêd¹cy katolikiem-Obra¿aj¹cy innych w tym Kaczùskiego i Leppera-niskie wykrzta³cenie polityczne-nagle Przed wyborami Pan Tusk staje sie wielkim dobroczynnym politykiem a przedtem gówno robi³itd......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odda³em g³os na KAczyùskiego miedzy innymi dlatego,¿e w swojej kampani Tusk zak³ada:-podatek katastralny-jego kampania oparta jest na zasadzie:PomagaÌ bogatym-Legalizacja zwi¹zków Peda³ów-k³amstwa bez koùca wychodz¹ce z ust Tuska np:te o dziadku-cz³owiek zupe³nie nie bêd¹cy katolikiem-Obra¿aj¹cy innych w tym Kaczùskiego i Leppera-niskie wykrzta³cenie polityczne-nagle Przed wyborami Pan Tusk staje sie wielkim dobroczynnym politykiem a przedtem gówno robi³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Âże Pan KaczyĂąski wogĂłle wygral te wybory zawdzieczamy niskiej frekwencji ludzi w miastach
A Ja jestem ze wsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ogólnie mam to wdupie który z³odziej bedzie rz¹dzi³ i tak bed¹ kraœÌ i tak ............mnie tylko to interesuje ¿eby zmniejszyli cene Paliwa 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bekrisss i inni.............To jest forum motocyklowe  :ranting: idzcie sobie pisac na Onet................
sorry nie wiedzilem ze tu taki rygor ale skoro juz sie wypowiedziles w tym temacie to inni tez moga. Mozna przeniesc temat do offtopic i bedzie git. Jak widac jest pare osob zainteresowanych tematem. Ja ze swojej strony skonczylem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie te¿ Kaczyùski nie przekona³ - za du¿o punktów mia³ w programie które pachnia³y populizmem(np. 3 miliony mieszkaù dla ludnoœci za których p³atnoœÌ bêdzie roz³o¿ona na np. 20 lat a budowe ufunduje paùstwo, nieprzekono³o mnie równie¿ program wzrost przez zatrudnienie - czyli zwalnianie z op³at dla pracodawców jeœli zatrudni¹ bezrobotnego na jakiœ tam okres - doprowadzi to do paranoi - bed¹ zwalniaÌpotem zatrudniaÌ ¿eby móc uciec od zusu i fiskusa) i trochê brak³o mu odwagi ¿eby powiedzieÌ - trzeba reform bo siem wali - Tusk to powiedzia³ i zapowiedzia³ ¿e trzeba zreformowaÌ solidnie np. KRUS - i tym sobie u rolników przechlapa³.Jednak nie zapominajmy - gdyby Polacy reformowali I RP w szybszym têpie a nie dopiero kiedy by³o za póŸno (3 maja 1791) to mo¿e nie utracilibyœmy suwerennoœci. A wtedy reformatorze te¿ uchodzili za ultra-libera³ów - a jednak mieli racjê...i jeszcze nie podoba³a mi siê ta nierównowaga - teraz co pis z pomoca innych przepchnie jakoœ przez sejm zostanie bezkrytycznie podpisana przez prezydenta - to mo¿e nie byc zdrowe...no ale có¿zobaczymy co z tego wyjdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pewnie elektorat kaczyùskiego zmiesza mnie z b³otem Prezydent elekt jest cz³owiekiem o chy¿oœci, gibkoœci, dumie i odwadze odwrotnie proporcjonalnej do jego wzrostu (153 centymetry rozdygotanego drobiu). Z definicji przybli¿enie go do punktu materialnego obdarzonego mas¹ M jest o wiele prostsze ni¿ w przypadku innych ludzi. Wynika to z jego okr¹g³ej budowy cia³a (bry³a sztywna o kszta³cie kuli). Jak wiadomo ma prowadziÌ rz¹dy twardej rêki, niestety ta r¹czka jest rozkosznie miêciutka, malutka i cieplutka...Nieodzownym elementem elewacji pana prezydenta elekta Lecha Kaczki jest jego niew¹tpliwie ponêtny loczek. Wed³ug badaù OBOP, co druga statystyczna polka doznawa³a orgazmu przy ka¿dym drgniêciu siwej kêpki w³osków. Zaskakuj¹ce acz niepokoj¹ce! Drug¹ charakterystyczn¹ rzecz¹ jest okaza³y uœmiech przypominaj¹cy nieco dziurkê w kluskach. Nale¿y te¿ zaznaczyÌ, ¿e jest to cz³owiek pobo¿ny, wra¿liwy na krzywdy ludzkie, który sam dozna³ w ¿yciu wielu traum (jedna z nich nazywa siê od dziœ pierwsz¹ dam¹). W pa³acu prezydenckim w Warszawie ju¿ trwaj¹ prace remontowe maj¹ce na celu przystosowaÌ obiekt do gabarytów Leszka K. Poniewa¿ piêtra mia³y wysokoœÌ ponad 3 metrów, ka¿de z nich rozdzielono na dwa osobne pó³piêtra. Obni¿ono tak¿e pisuary, umywalki i lustra, dowieziono paszê i m¹czkê kostn¹... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leppera i Giertycha
zapomiaÂłeÂś o Jaruzelskim,Oleksym no i o reszcie palantĂłw z sejmu ;/ wogĂłle to trzeba zrobiĂŚ napad na sejm wszystkich porostrzelaĂŚ [ Dodano: 2005-10-24, 22:53 ]ahhaaa jakbym zapomiaÂł Rwina teÂż zastrzeliĂŚ Belke,Lecha WaÂłese to moÂże tylko tak uciÂąc mu nogi ale niehc Âżyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytÂłumaczycie mi to,Âże Tusk chciaÂł zalegalizowaĂŚ zwiÂązki PedaÂłkĂłw?Nie wiem jak wy,ale ja bym nie chciaÂł miekszkaĂŚ w kraju w ktĂłrym Geje i lesby biorÂą sluby i majÂą dzieci
chyba wolalbym wlasnie zyc w takim kraju niz w panstwie w ktorym obywatele to popierdoleni fanatycy - nimniejszym jak Arczi, zalatwisz sznur to moze tak przy okazji homofoba tez zawiesimy? kurwa - ale zeby w XXI wieku dalej rzucac haslami typu pedal i lesba to juz naprawde - a w profilu pisze ze HonduÂś, to niby student medycyny - qrwa chyba zwatpie w sens ksztalcenia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| Zaden polityk nie wzbudziÂł we mnie jakiego kolwiek zainteresowania...mam gdzieÂś ich i ich rzÂądy, ktĂłre prawie nic nie zmieniÂą w moim Âżyciu! Co do GejĂłw i Lesbijek, to niech sobie ÂżyjÂą i zawierajÂą zwiÂązki..itp.

nimniejszym jak Arczi, zalatwisz sznur to moze tak przy okazji homofoba tez zawiesimy?
To by trzeba byÂło 3/4 obywateli wywieszaĂŚ...Ciekawe dlaczego ludzie nie potrafiÂą ich zeozumieĂŚ i zaakceptowaĂŚ? KiedyÂś juÂż ktoÂś miaÂł takie hasla jak HonduÂś, tyle Âże w odniesieniu do ÂŻydĂłw i CyganĂłw....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze wybory wzbudzily w forumowiczach dosc wielkie emocje.Ja uwazam,ze ktorykolwiek by znich wygral i tak byloby zle.Wygral Pan Kaczynski-jest,bedzie zle.Wygralby Pan Tusk-tez byloby zle.W Polsce moze sie dopiero cokolwiek poprawic,kiedy rzad zmieni sie do gory nogami.A my raczej tego nie dozyjemy.Ja tylko mam nadzieje,ze moi potomkowie nie beda musieli spierdzielac z kraju,ktore jest ich ojczyzna.Bo nam to raczej juz tylko zostalo wyjezdzac...Zreszta od dawna tak juz jest...Nie wstydze sie tego,ze jestem Polka....A wswzyscy na swiecie wiedza,ze to jaki jest nasz kraj to wina rzadu,ktory mysli tylko o zyskach,a nie ma nawet na uwadze dobra spoleczenstwa.Ale najbardziej mnie zdenerwowala w tych wyborach to,ze znowu Kosciol sie wpierdzielil.On niech trzyma nosa w Kosciele,a nie wtyka go tam,gdzie nie powinien...NIe powinna byc mieszana polityka z Kosciolem,bo to nigdy na dobre nie wyjdzie...A co wypowiedzi Hondusia-jezeli chcecie juz mowic o osobach o innych zapatrywaniach seksualnych,to piszcie homoseksualisci,a nie wtak ordynarnie.To jest temat w Polsce ciagle gleboko zakopywany i unikany,czego skutej wlasnie zobaczylam na forum.Nie czepiam sie niczyich pogladow(to jest kazdego prywatna sprawa),ale zacznijmy sami cos zmieniac,nawet w mikrostrukturach.Moze wlasnie od tego zacznie sie jakakolwiek przemiana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zwiÂązku gejĂłw i lesb to jestem przeciwny bo kto wie czy za 10lat jakiÂś inny zbok nie bedzie siĂŞ kochaÂł w Âświni i chciaÂł tego zalegalizowaĂŚ,zresztÂą mojego dziecka teÂż niechciaÂłbym Âżeby jakiÂś zbok uczyÂł w szkole,a dla wszystkich chÂłopcĂłw (mĂłwie do tych ktĂłrzy majÂą po 15lat) nieznajÂących siĂŞ na polityce mĂłwiĂŞ Âże to wcale nie jest proste i tak siĂŞ skÂłada Âże kaÂżdy z kandydatĂłw miaÂł program ktĂłry byÂł wypadkowÂą tego co potrzebujÂą ludzie,i znowu do tych chÂłopcĂłw: statystycznie przeszÂło co drugi z nas gÂłosowaÂł na kaczora wiĂŞc obrzucanie go hasÂłami typu: chuj jest wogĂłle nie na miejscu,takich emocji ja np nie potrzebujĂŞ :? a ci z nas ktĂłrzy na niego gÂłosowali teÂż pewnie sobie tego nie ÂżyczÂą,a zresztÂą obojĂŞtnie (wedÂług mnie) kto by wygraÂł to naleÂży mu siĂŞ szacunek bo wkoĂącu to nasz prezydent :wink: pozdrawiami proszĂŞ mnie nie krzywidziĂŚ hasÂłami typu: Leo pierdoli hehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.