Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

jak rejestrowaĂŚ corssa


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

nie karte pojazdu,tylko dokumenty dopuszczaj¹ce do ruchu publicznego,i rozru¿nij crossa od enduroaha crossa da sie zarejestrowaÌ ale-jeœ³i jest sprowadzony z holandi(tam wszystko rejestruj¹) i jeœ³i tam by³ zarejestrowany to w polsce te¿ siê da.np yamahe YZ 125 albo kawe kx 250 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crossa da sie zarejestrowaÌ ale-jeœ³i jest sprowadzony z holandi(tam wszystko rejestruj¹) i jeœ³i tam by³ zarejestrowany to w polsce te¿ siê da.
Jeszcze musi przegladzik przejsc czyli pelne wyposazenie drogowe nie zapominajac o lusterku, odpowiednio cichym wydechu, lampach klaksonie i paru innych bajerach. Nie wspominam juz o tym ze musi spelnic normy czystosci spalin z czym taki crossik (zwlaszcza dwusuw) moze miec lekkie problemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cross pasuje do ulicy jak œwini siod³o Takie jest moje zdanieSam rozwa¿am zakup crossa 250 ccm po przysz³ych wakacjach, ale nie mamz amiaru nim po ulcy jezdziÌ... a po laskê to sobie mo¿esz autobusem podjechaÌ . Wspó³czujê biedaczce, bêdzie mia³a 4 litero obite Jeœli wogóle siê zmieœci i kopytek po drodze nie pourywa - podnó¿ków dla pasa¿era w crossie nie ma [ Dodano: 2005-10-24, 20:00 ]No to czasem trzeba przejechaÌ ulic¹ np. z domu do lasu itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czasem trzeba przejechaĂŚ ulicÂą np. z domu do lasu itp...
RejstrowaÌ po to ¿eby czasem ulic¹ przejechaÌ do lasu Po co kase traciÌ na rejestracje i ubezpieczenie . Sam wyje¿d¿am na g³ówn¹ droge ¿eby przejechaÌ jakiœ 1km do lasu i jakoœ sie nikt nie czepia ,a ostatnio to nawet psiarnia sie patrza³a i echo nawet sie ko³o mnie nie zatrzymali a œmigno³em obok nich i mi zgas³ bo zapomnia³em kranik przekrêciÌ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi, aha bo kurde ja nie kapuje bo enduro wd.mnei to honda translap lub african twin suzuki dr650 i wiele innych a crossy to takie jak np.husqvarna wr250 i inne a mi chodzi caÂły czas o taki motocykl jak cross tylko ze swiataÂłami i kierunkami ale nei taki wypasny jak endurowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.