Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Hornet 600


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniewaÂż w zime lub na wiosne bede przymierzaĂŚsie jzu do kupna motocykla i byÂły juz gs 500,cb500, i wiele innych ale wraz z ojcem dzis zobaczylismy hornecika 600 piekna maszyna mozecie mi cos o niej powiedziec chodzi mi glownie o roczniki 2000 i w DĂÂŁ(bo te juz powyÂżej.2000roku sa juz troche dorogie) czy sÂą awaryjne,czy nadawaja sie na pierwszy motocykl (umiem jedzic ale czasem musze sie wyzyc na tej 50ccm :mrgreen: )i czy drogie sa koszty naprawy.CzytaÂłem w katalogu ze to bardzo mocna maszyna ale katalog katalogiem wole zebyscie wy sie wypowiedzieli i hornecika wÂłasciele z gory wilekie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniewaÂż w zime lub na wiosne bede przymierzaĂŚsie jzu do kupna motocykla i byÂły juz gs 500,cb500, i wiele innych ale wraz z ojcem dzis zobaczylismy hornecika 600 piekna maszyna mozecie mi cos o niej powiedziec chodzi mi glownie o roczniki 2000 i w DĂÂŁ(bo te juz powyÂżej.2000roku sa juz troche dorogie) czy sÂą awaryjne,czy nadawaja sie na pierwszy motocykl (umiem jedzic ale czasem musze sie wyzyc na tej 50ccm  )i czy drogie sa koszty naprawy.CzytaÂłem w katalogu ze to bardzo mocna maszyna ale katalog katalogiem wole zebyscie wy sie wypowiedzieli i hornecika wÂłasciele z gory wilekie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornecik to fajne moto a ja polece ci Fazerka bardzo podobne motocykle, z przewagÂą dla.... nie to Âżebym byÂł stronniczy :wink: ps Fazer na 1 tez dojdzie do 100

nie chce nic mowic, ale jestes troche starszy odemnie! Jezdzisz skuterem i chcesz siasc na Horneta? Moim zdaniem ten sprzet jest za bardzo zwariowany jak na pierwszy powazniejszty motocykl! To nie jest GS'ka!
no to ja nie kumam
byÂły juz gs 500,cb500, i wiele innych
powaga nie kumam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szeszeĂą to szerzeĂą
dobreszeszeù hihi to szerzeù hehezgadzam siê,te¿ myœle ¿e szeszeù jest prawie jak szerzeù to dobry motocykl ale pamiêtam jakby³em zdziwiony jak kumpel pod bumerangiem który ma horneta600 powiedzia³ ¿e ba³by siê usi¹œÌ na 900 bo to ju¿ œmierÌ,dodam ¿e ma bardzo du¿e doœwiadczenie z motocyklami i du¿o jeŸdzi a tego hornta mo d³ugo doœÌ,chodzi o to ¿e to naprawde mocny motocykl(jak ka¿da sportowa 600 :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gs500 szkoda czasu marnowaĂŚ, odrazu na 600 wal  hondy sÂą dosyĂŚ drogie w eksploatacji, ale jakoœÌ 1-klasa szeszeĂą to szerzeĂą
masz racje sa drogie ale widzlaem uzywki za 8koÂła ale i tak wezme na raty :wink: starsi jakos mi pomogÂą.a co do kosztow naparwy to slyszlaem tez od tomcia ze sa drogie :| kurde naprawde neiwiem co mam juz kupic [ Dodano: 2005-10-11, 22:13 ]glubie sie w tym wszystkim to za drogie,to za slabe,to sie psuje kurwde no juz sam niewiem co mam kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo, no szkoda zie nie byÂło jak :mrgreen: browara wywalic razem trzeba bedzie kiedy nadrobic.malytgb, Wiesz jak kupisz honde to przykrych niespodzianek nie bedziesz miaÂł ( pĂŞkanie ramy itd) a z serwisem to musisz kombinowaĂŚ...( np. filtr powietsza w salonie 180 zÂł a jak sie postrasz to 86 zÂł kupisz... itd.) najlepiej to sie przejedz na Hornecie i co tam masz jescze w palnie.... a potem zdecydujesz co kupic :wink: Jak ci sie dupsko pocieszy na "hornecie" to go bierz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosztow naparwy to slyszlaem tez od tomcia ze sa drogie  kurde naprawde neiwiem co mam juz kupic
ale co ty chcesz naprawiaÌ????????jest olbrzymia ró¿nica miêdzy serwisem a napraw¹!!!!!czemu ludzie tak czêsto o tym zapominaj¹,za horneta 8tyœ????????wow ja w to nie wierzê
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wpisa³em na allegro 'hornet' to wyskoczy³y mi fajne motorki,tu zapodaje fajnego ¿ó³tego hornecika,kolo na niego daje gwarancje,œwietny rocznik i na pocz¹tek w sam raz(no bo ma to byÌ pierwsze powa¿ne moto co nie ??) wiêc proszê,aha najlepsza jest cena!!!!7500z³!!!!!absolutnie bezwypadkowy!!!!!!http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67052793

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no ten Hornet jest super. bierz Patryk, na pewno siê nie zawiedziesz .A na powa¿nie - wg. mnie na pocz¹tek chyba lepiej dorwaÌ jak¹œ 500, choÌby na jeden sezon.Tomcio, to ty ile masz, 15 lat?P.S. Proponujê sztamê, po co jakieœ debilne k³ótnie wprowadzaÌ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.