Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SARN�W - wypadek


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

MA KTOÂŚ WIĂCEJ INFORMACJI CO Z TYM GOÂŚCIEM :?: PrzypomnĂŞ mojego posta.No i musiaÂł siĂŞ znaleŸÌ jeden kretyn, ktĂłry sprawiÂł, Âże jutro w gazetach pojawiÂą siĂŞ nag³ówki typu : "Zlot w Sarnowie zakoĂączony tragicznie". ZacznĂŞ od poczÂątku. Po przyjeÂździe ustawiÂłem swojego Fazerka w rzedzie, pech chiaÂł Âże staÂł pierwszy w kolejce. No i jak chÂłopaki zaczĂŞli woziĂŚ dzieciaki to za chwilĂŞ o maÂło nie wpadÂł na mnie i moje moto goœÌ na zielonej Kawie (notabene wiĂłzÂł chÂłopaczka), zatrzmaÂł siĂŞ koÂłem na mojej nodze. PostanowiÂłem wiĂŞc przestawiĂŚ maszynĂŞ gdzieÂś na bok. Jak juÂż zakoĂączyÂłem ca³¹ operacjĂŞ to patrzĂŞ a ten sam goœÌ z tym chÂłopaczkiem leÂży z tÂą KawÂą na drugim rogu boiska. Ok 18.40 zebraliÂśmy sie w 4 maszyny w drogĂŞ powrotnÂą, jechaÂłem pierwszy, a jako Âże lubiĂŞ w grupie jechaĂŚ spokojnie to utrzymywaÂłem prĂŞdkoœÌ ok 80km/h. Jeszcze w Sarnowie wyprzedziÂły nas chyba ze trzy maszyny (m.in. zielona Kawa - ta sama). Po 15 sekundach dojeÂżdÂżamy do Âłuku - zielona kawa leÂży na drodze, a kierowcy nie ma. ZaczĂŞlismy go szukaĂŚ bo z boku drogi byÂł nasyp i krzaki. ZbiegÂłem na dó³ i tam zacz¹³em go szukaĂŚ, usÂłyszaÂłem woÂłania ludzi z domĂłw "tu jest, tu jest", jak podbiegÂłem to zrobiÂło mi siĂŞ sÂłabo - przeorany pas zieleni na ktĂłrego koĂącu Ăłw "motocyklista" (dlaczego w cudzysÂłowiu napiszĂŞ na koĂącu), niestety goœÌ miaÂł pecha bo nawin¹³ siĂŞ na jedyny sÂłup telefoniczny w pobliÂżu. Na szczĂŞÂście ruszaÂł siĂŞ, dawaÂł oznaki Âżycia, coÂś tam jĂŞczaÂł. ZostawiliÂśmy go tak jak leÂżaÂł, ktoÂś wezwaÂł karetkĂŞ. ChÂłopaki zapokowali zielona KawĂŞ do bordowego Transportera - moim zdaniem naleÂżaÂło jÂą zostawĂŚ na miejscu, ale co tam. A teraz dlaczego "motocyklista", ci co pakowali moto do busa powiedzieli, Âże dlatego to robiÂą bo on nie ma prawa jazdy, a jeszcze do tego jest najebany. Moim zdaniem tym bardziej nie naleÂżaÂło ruszaĂŚ motocykla. No i przez takiego goÂścia (pomijajÂąc oczywiscie, Âże szkoda czÂłowieka) cel tej imprezy (bardzo fajnej zresztÂą) poszedÂł siĂŞ je...ĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi slow i wiem o kogo chodzi bo widzalem jak wozil dzieciakow szybko troszke ale cche tez powiedzieĂŚ ze kolo elektorowni jak chlopaki szmigali na kole to ekipa z ÂŚKS prawie chodzili im na droge bo chcieli robic fotke wszyscy stali albo na chodniku albo na trawnkiku a oni juz poboczu drogi bo fotke chcieli piorobic o malo co chris w nich nie wjebaÂł,a co do calej imprzy byÂło super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdjecie od gĂłry, moÂże to on??
Nie no pud³o zupe³ne , z tym koleg¹ w³aœnie jechaliœmy w grupie jak tamten nas wyprzedzi³, a potem siê rozwali³.Tamten g³upek mia³ tak¹ star¹ zielon¹ Kawê, Chyba bez ¿adnych dodatkowych naklejek - nie widzia³em go na razie na zdjêciach, ale jak zobaczê to na pewno Wam go wska¿ê. [ Dodano: 2005-10-04, 14:21 ]Aha. Pozdrowienia dla kolegi ze zdjêcia (niestety nie pamiêtam imienia ani pseudo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla zz-r a przynajmniej tak pisalo na zadupku. i koles byl w sweterku (taki w szarych kolorach) by³ ³ysawy w okularach jak sie nie myle, po tym jak glebn¹³ z tym dzieckiem mial troche owieki po³amane z prawej strony, no ale po tym drugim wypadku w drodze powrotnej juz mial chyba nieco wiecej rozawolne. nie mam slow do tego kolesia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... niech i ja wtrÂące swoje 3 grosze...nie bĂŞde powtarzaÂł tego co napisaliÂście bo zgadzam siĂŞ w peÂłni - jazda po pijaku i po zielsku jest szczytem idiotyzmu , a woÂżenie dzieciakĂłw w takim stanie to juÂż wogĂłle nie wiem jak nazwaĂŚ.... ale jedno mnie rozwalilo - jezeli ktos wczesniej widzial co sie dzieje - ze facet nie jest trzezwy i zbakany - dlaczego nikt nie zareagowal..? przeciez nie musialo dojsc do wypadku !niestety wypadek widzialem dokladnie, jako chyba jedyna osoba. stracil panowanie nad kierownica na prostym odcinku, zjechal w prawo na kraweznik, odbil sie, zlapal shimme.jechal szybko wiec wygladalo to przerazajÂąco! patrzac w lusterku na to co sie dzieje za mna bylem pewien ze juz po nim.jezeli ktos wie jaki jest stan jego zdrowia to niech da cynk, mimo wszystko martwie sie bo pomimo ze nabrykal to przeciez dalej CZLOWIEK - nie zapominajcie o tym!trzymam kciuki za szybki powrĂłt do zdrowia.pozdrawiam Wszystkich i dziekuje za bardzo udanÂą imprezkĂŞ, zwÂłaszcza organizatorom!!!MOTOCYKLE SÂĄ JAK MEDIA MARKT - NIE DLA IDIOTĂW!Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poœcie PaŸdziocha przypomnia³em sobie jak goœciu siedzia³ sobie z ty³u, a z przodu dzieciak kierowa³ i oczywiœcie gaz na max.A Ma³yTGB chyba ma jakiœ kompleks na punkcie ŒKS, bo zosta³ zbanowany na naszym forum i wyrzucony z klubu! BTW odklej w koùcu t¹ naklejkê i nie szpanuj przed kolegami z piaskownicy, ¿e nale¿ysz do klubu...Mam nadziejê, ¿e ten !@#$%^&* nie zrobi kiedyœ komuœ krzywdy... (ten na Kawie oczywiœcie)Pozdrawiam,Smuggler[EDIT]Jak widaÌ Ma³y_TGB nadal nie przestaje obwieszczaÌ ca³emu œwiatu swojej inteligencji...Nie doœÌ, ¿e nie umie normalnie pisaÌ, to jeszcze wymyœla pierdo³y. Trudno w jego poni¿szym poœcie znaleŸc cokolwiek m¹drego tudzie¿ prawdziwego. Niestety tak ju¿ jest, ¿e s¹ ludzie i parapety...Na forum ŒKS wielkrotnie dostawa³ ostrze¿enia za totalnie pogmatwan¹ pisowniê, ale jak widaÌ nadal nie nauczy³ siê pisaÌ... Uwielbia³ tak¿e obra¿aÌ wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób mu siê przeciwstawili...Pozwolê sobie przytoczyÌ kilka jego cytatów:to ze mlodyszt to nie znaczy ze glupszy w tym przypadku chyba jestem troche madrzejszy od niego Smile a wlasnie przypomial mi sie kawal Z filmu puk puk !!! kto tam??? walcie sie wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek_XTZ750, ,ma racje nikt nie zareagowaÂł???Panowie, bardzo mnie jednak cieszy, ze potrafimy sami reagowaĂŚ na tego typu debili, i staraĂŚ siĂŞ oczyszczaĂŚ ich z naszego srodowiska. Sami wiecie, ile poÂżywki ma potem prasa i policja. Mam nadzieje, ze tego debila juz nie spotkam na Âżadnym zlocie-w przeciwnym razie scyzoryk mi sie w kieszeni otworzy, a wtedy za siebie nie rĂŞcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczescie w nieszczesciu ze tylko ten palant ucierpial. To wlasnie tego pokroju ludzie tworza ta jakze przykra otoczke nad reszta mototcyklistow. Moim zdaniem mototcykl powinien zostac jakbyl a policja zrobic badnie krwi deliwentowi. Tacy ludzie nie moga miec prawa jazdy bo moga zrobic komus krzywde. Naprawde nie wiem jak mozna po pijaku wsiasc na moto czy inny pojazd. Takie wyczyny musza byc tepione moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, smugler nie umiem jej odklec palancie moze mi pomozesz co?? ja nie szapnuje jak ty na swoim skuterku a co do sks wiele ludzi uwza ze ten klub to bagno a szczegolnie te forum za kogo wy sie macie tam co ?? za napisanie czegos z bledem ortograficznym upomienie szkoda mi sÂłow na takich palantĂłw [ Dodano: 2005-10-04, 20:13 ]szkoda smugler ze nie potrafisz sie przyznac ze na zlocie w sarnowie latales po ulicy jak mala dziewczynka,co do zbanowania to zostaÂłem tylko wyrzucony bo nie pisaÂłem poprawnie ortograficznie i od tego sie wszystko zaczeÂło,juz nie wspomne ze chopper czuje sie jak szef wszystkich szefĂłw i co on powie to tak ma byc nieno dajecie czadu oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.