Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba do dziewczyn


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

ehh...nie ukrywam jakbyscie mid ali te buty to zaÂłozyÂłabym je i przeszÂła sie przed wami ale na codzien dziekuje :roll: buciki na obcasie Âładne sa osobiscie zakÂładam tylko na wazne okazje na codzien nie da rady za duzo ruchu w mym zyciu by zaÂłozyc takie cos na nĂłzkiw adidasach czuje sie bezpieczniej i wygodniej,glany zakÂładma na motor i jak ide na medium i gdy pada deszcz bo nie przemakaja tak szybko 8) a co do ubioru na gĂłrnych czesciahc ciaÂła to spodnie spodniczka jak jest cieplutko i okazja,a poza tym nie kazdje kobiecie pasuje ubrac kazdy ciuszek moje nozki w butahc na obcasie mzo enie wygladaja zle ale z wiadomych wzgledĂłw sa one nieco rozbudowane i nie kazdemu podobaja sie umiesnione nogi na obcasach,nie ktore maja grube nogi i nie moga zaÂłozyc spodnickzi bo wygladaja wyjatkowo nie korzystnieduzo do gadania na ten temat................................trza wiedziec gdzie kiedy co ubrac ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziewczeta -swieta racja.A co do tych luster,to kiedys pewnie mialy,ale pekly odrazu po pierwszym przegladnieciu sie.

moje nozki w butahc na obcasie mzo enie wygladaja zle ale z wiadomych wzgledĂłw sa one nieco rozbudowane
Teraz cos napisze,tylko prosze zeby mnie zle nie zrozumiano.Z tego co kojaze to uprawiasz sztuke walki(nie jestem pewna,jak sie myle to przepraszam) dlatego wspomnialas o rozbudowanych nogach.Teraz to o co mi chodzilo.Wiadopmo kobiety przygladaja sie sobie nawzajem i komentuja ubiory itd.Wedlug mnie o wiele lepiej wygladaja nogi w obcasikach,u ktorych widac prace miesni,bo to bardzo wtedy widac.Niz jak ktoras ubiera mini i obcasiki,a nogi ma zflaczale.Bo to az "nieapetycznie" wyglada-zreszta jak ktos nie wiem jak sie powinien ubierac i chce byc modnie ubrany(nie dopuszcza mysli,ze fatalnie wyglada) tez wyglada "nieapetycznie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICO DRAG, ja powiem, Âże wszĂŞdzie straszy ale jak dobrze popatrzysz, to jest na czym oko zawiesic i nie straszy, a wrĂŞcz koi zmysÂły :roll: hahahaha Beti, zukiSu, do obcasĂłw trzeba mieĂŚ oprĂłcz nĂłzek jeszcze 'fajnÂą' pupĂŞ bo ona siĂŞ krĂŞci jak siĂŞ idzie, ale to juÂż moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do obcasĂłw trzeba mieĂŚ oprĂłcz nĂłzek jeszcze 'fajnÂą' pupĂŞ  bo ona siĂŞ krĂŞci jak siĂŞ idzie
No ja tak nie uwazam.Wedlug mnie to czy sie pupa kreci,czy nie nie zalezy od butow jakie sie nosi,ale od tego jak sie nogi stawia.Tzn. kazdy inaczejuklada nogi i to daje rozne skutki.NO ale to moje,skromne zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Nico wez nie przesadzaj nie mozesz w kazdym temacie robic burdelu, wezcie sobie jeden temat o pierdzieleniu o dupie marynie seksie i wogole i tam nawijaj do kazdej z lasek osobno, rozumiem, nasze forum jest fajnie luzne i wogole tyle, ze kazdy jeden temat schodzi na psy! A stwierdzenie, ze nitk namnie kaze czytac jest gÂłupawe...Areczku wez sie no opanuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.