Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ER 5 a moze cos innego :)


stg

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh dÂługo myslaÂłem nad tymi wszystkimi motorkami i doszedÂłem do takiego wniosku ze nie bedzie wielkiego sensu kupowac 125 bo prawo jazdy A1 jest za drogie a nie mam zadnych znajamosci przy rejestracji motoru na motorower i pomyslaÂłem ze poczekam do 18 roku zycia niestety przykre realia , no ale wtedy pojawia sie wieksze mozliwosci jak kiedys wspominalem nie mialem stycznosci z motorami , mam motorynke no ale to zadne wielkie doswiadcznie no i pare razy jechaÂłem na skuterku kumpla no ale automat to taka maÂła przyjemnosc i teraz zastanawiaÂłem sie nad paroma opcjami , sÂłyszaÂłem ze dla poczÂątkujÂących GS 500 jest bardzo przyjazny , ale upatrzyÂłem sobie Honde Hornet i stad moje zapytanie czy Hornet przygarnia tzw. "n00bĂłw" czy tez nie , a moze jakies inne "piĂŞcsetki" ? pewnie kasy bede mial wtedy z 10 tys zÂł wiec chyba jest z czego wybieracz gĂłry dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 tyÂś to nie wyrwiesz Horneta w dobrym stanie. ZastanĂłw siĂŞ nad YamachÂą XJ 600 - bardzo dobra na pierwsze moto. [ Dodano: 2005-10-03, 18:30 ]Albo Suzuki Bandit 600 (zdecydowanie lepszy silnik i hamulce niz w XJ), tylko trzeba siĂŞ naszukaĂŚ zeby trafiĂŚ coÂś rozsÂądnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polece klasyke gatunku, oprocz tych wymienionych wyzej:GS 500, GPZ 500, no i moze Bandit 400??, A jesli interesuje cie naked podobny do Hornet'a to moze Honda CB 1 ? Fajna 4 cylindrowa 400, ktora swietnie wyglada i oprocz tego ma 65 kucykow, a to wystarczy zeby niezle dac jej w kosc Samego Hornet'a to nie polecam na pierwsze moto Jest dosyc narowisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli interesuje cie naked podobny do Hornet'a to moze Honda CB 1 ? Fajna 4 cylindrowa 400, ktora swietnie wyglada i oprocz tego ma 65 kucykow, a to wystarczy zeby niezle dac jej w kosc
Potwierdzam, bardzo przyjemne moto, choc prawdziwa jazda zaczyna sie od 10000obr/min, to mozna tym niezle poginac. Moto, jesli nie bylo dlubane przez jakiegos partacza, jest praktycznie bezawaryjne, duza zaleta jest naped rozzadu za pomoca kol zebatych, tak wiec w silniku jest tylko 1 lancuszek napedzajacy pompe oleju (praktycznie nie do zdarcia).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Honda CB 1 tez fajna tylko mĂłgÂłby mi ktos wyjasnic cos , jak wpisuje na allegro Honda CB 1 nie wyszukujÂą sie zadne "CB jedynki" tylko CB 400 , CB 500 , CB 600 CB 750 itp. wiec ktĂłry to ten CB 1 ? a jeszce jakies propozycje ?? wiadomo ze w ostatecznoosci zostanie GS no ale przyznam ze wolaÂłbym cos bardziej oryginalnego od popularnego GS'a interesujÂą mnie tylko nakedy , ale widze ze wiekszosc zaÂłapaÂła moj tok myslenia mimo iz tego nie podalem to dostalem nakedy , jednak informuje jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduje sie jednak na GS'a na ktĂłrym obede sie z ruchem drogowym i z tego co slyszaÂłem jest przyjazny , a nastepnie przesiade sie na cos innego Horneta a moze jakbym mial kase to FZ 6 Fazer ^^ piekny motocykl , pozdro i dzieki za wskazĂłwkihttp://www.yamaha-motor.co.jp/motorshow/ht.../mc/03/gallery/ [ Dodano: 2005-10-05, 19:27 ]a Jeszcze jedno co powiecie o Kawasaki ER-5 ?? opÂłaca sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.