Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

125-tka na motorower


Sebasc

Rekomendowane odpowiedzi

Lysemu sie nic nie wydaje tylko pisze jak jest !bez kombinowania!a Gepardek jak sie potrafi zakrĂŞcic to niech sie zakreca i kombinuje za 300 zeta!a na marginesie to jak koles ma 15 latek to niech sobie na skuterku posmiga i nauczy !bo rozp... dalaja mnie takie gatki jak zakombinowac i dac w Âłape zeby byÂło szybciej za kaske staruszkĂłw, a potem nastĂŞpna klepsydra! ze tata kupiÂł na 18 synalkowi CBR i za tydzien go chowali!ale juz koncze temat bo na zgreda wychodze!i powodzenia w kombinowaniu i dawaniu w Âłape !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysemu sie nic nie wydaje tylko pisze jak jest !bez kombinowania!a Gepardek jak sie potrafi zakrĂŞcic to niech sie zakreca i kombinuje za 300 zeta!a na marginesie to jak koles ma 15 latek to niech sobie na skuterku posmiga i nauczy !bo  rozp... dalaja mnie takie gatki jak zakombinowac i dac w Âłape zeby byÂło szybciej za kaske staruszkĂłw, a potem nastĂŞpna klepsydra! ze tata kupiÂł na 18 synalkowi CBR i za tydzien go chowali!ale juz koncze temat bo na zgreda wychodze!i powodzenia w kombinowaniu i dawaniu w Âłape !
nie gadaj gÂłupot bo za darmo mi nikt nic nie da wqrzajÂą mnie takie gadki jak twoja Proponujesz innym skuter to SOBIE SAM KUP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lysy1100 napisaÂł/a:Lysemu sie nic nie wydaje tylko pisze jak jest !bez kombinowania!a Gepardek jak sie potrafi zakrĂŞcic to niech sie zakreca i kombinuje za 300 zeta!a na marginesie to jak koles ma 15 latek to niech sobie na skuterku posmiga i nauczy !bo rozp... dalaja mnie takie gatki jak zakombinowac i dac w Âłape zeby byÂło szybciej za kaske staruszkĂłw, a potem nastĂŞpna klepsydra! ze tata kupiÂł na 18 synalkowi CBR i za tydzien go chowali!ale juz koncze temat bo na zgreda wychodze!i powodzenia w kombinowaniu i dawaniu w Âłape !  nie gadaj gÂłupot bo za darmo mi nikt nic nie da  wqrzajÂą mnie takie gadki jak twoja  Proponujesz innym skuter to SOBIE SAM KUP
to ¿ech siê uœmio³,kurde Sebasc ciekawe czy prosto w oczy byœ to powiedzia³ £ysemu???a swoj¹ drog¹ to wcale nie masz Sebasc do koùca racji,ja uwa¿am ¿e trzeba dochodziÌ powoli do wszystkiego-wtedy sie to docenia, i akurat £ysy1100 tu mo racja bo naprawde czasem ludki nie maj¹ szacuku do moto i skutki s¹ ró¿ne,a swojemu dziecku napewno nie kupi³ bym na pocz¹tek np 30konnej 125,tylko 50,a jak jeŸdzi³by ju¿ nawet na b³otnku przednim i krew by go zalewa³a ¿e kumple maj¹ szybsze a ³on dalej jeŸdzi 50 to mo¿e zastanowi³bym siê,a jak dostanie sorzêta to docenia,a tak dodatkowo powiem ¿e ja na mój ka¿dy motocykl sam zarobi³em i to nie ³atwo,jestem z tego dumny,wole mieÌ coœ starszego ale satysfakcjê ¿e moje ni¿ lepszy ³od ojca.Sebasc zapracuj na t¹ Buse twin turbo plus Nos to bedziesz mio³ szacunek ode mnie. a masz coœ do skuterów???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lysy1100 napisaÂł/a:Lysemu sie nic nie wydaje tylko pisze jak jest !bez kombinowania!a Gepardek jak sie potrafi zakrĂŞcic to niech sie zakreca i kombinuje za 300 zeta!a na marginesie to jak koles ma 15 latek to niech sobie na skuterku posmiga i nauczy !bo rozp... dalaja mnie takie gatki jak zakombinowac i dac w Âłape zeby byÂło szybciej za kaske staruszkĂłw, a potem nastĂŞpna klepsydra! ze tata kupiÂł na 18 synalkowi CBR i za tydzien go chowali!ale juz koncze temat bo na zgreda wychodze!i powodzenia w kombinowaniu i dawaniu w Âłape !  nie gadaj gÂłupot bo za darmo mi nikt nic nie da  wqrzajÂą mnie takie gadki jak twoja  Proponujesz innym skuter to SOBIE SAM KUP
to ¿ech siê uœmio³,kurde Sebasc ciekawe czy prosto w oczy byœ to powiedzia³ £ysemu???a swoj¹ drog¹ to wcale nie masz Sebasc do koùca racji,ja uwa¿am ¿e trzeba dochodziÌ powoli do wszystkiego-wtedy sie to docenia, i akurat £ysy1100 tu mo racja bo naprawde czasem ludki nie maj¹ szacuku do moto i skutki s¹ ró¿ne,a swojemu dziecku napewno nie kupi³ bym na pocz¹tek np 30konnej 125,tylko 50,a jak jeŸdzi³by ju¿ nawet na b³otnku przednim i krew by go zalewa³a ¿e kumple maj¹ szybsze a ³on dalej jeŸdzi 50 to mo¿e zastanowi³bym siê,a jak dostanie sorzêta to docenia,a tak dodatkowo powiem ¿e ja na mój ka¿dy motocykl sam zarobi³em i to nie ³atwo,jestem z tego dumny,wole mieÌ coœ starszego ale satysfakcjê ¿e moje ni¿ lepszy ³od ojca.Sebasc zapracuj na t¹ Buse twin turbo plus Nos to bedziesz mio³ szacunek ode mnie. a masz coœ do skuterów???
MÂądrze gadasz Do skuterĂłw nic nie mam, ale zamiast skutera to wolaÂłbym mieĂŚ nawet simsona Âżeby siĂŞ dobrze nauczyĂŚ zmieniac te biegi bo jak narazie jeÂździÂłem max3 biegowÂą machinÂą.Busa stoi w pokoju jako mebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rejestracji porzebny jest przegl¹d, rzeczoznawca i tu zaznaczam mus to byÌ rzeczoznawca PZM, oraz rachunek z serwisu ktory wymienia zestaw... Prawnie jest taka opcja w ten sposob najpier jedziesh do serwisu zminiaja ci pojemnosc potem do rzeczoznawcy z przerobionym moto a na koncu na przeglad... wiec zeby zaraejestrowac bez fatyg itd. musicie miec znajomego rzeczoznawce, kolesia od przegl¹dów i serwis ktory wystawi wam fakture b¹Ÿ rachunek( nie kazdy serwis moze wsytawic taki rachunek chodzi tam o jakis regon czy cos...) Wiem jak to jest bo jush rejestrowalem nie jedna 125 i 80 ccm na motorower POZDRO Koszt takiej rejestracji na gotowo w przypadku sproawdzonej 125 wynosi 1000z³... (t³umaczenie,vat25,przeglad(lwey),rachunek(lwey),rzeczoznawca)(lewy),rejestracja i ubezpieczenie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odœwie¿ê trochê temat, bo sam na te wakacje kupi³em Hondê NSR 125R zarejestrowan¹ na motorower - kupi³em j¹ od handlarza z £ukowa, on tam wszystkie 125-tki na motorower rejestruje Dla mnie jest oczywiste, ¿e trzeba mieÌ znajomoœci. Na szczêœcie zaraz po zakupie tak siê wci¹g³em, ¿e zapisa³em siê na prawko kat. A. Po pewnym czasie zacz¹³em siê wq...iaÌ na to, ¿e w sumie nie mogê jechaÌ nigdzie wiêcej ni¿ 45 km/h, bo gdyby mnie policja z³apa³a, to by³aby klapa - pewnie skierowanie na badanie techniczne, a wtedy oprócz kary, to jeszcze ca³a zaleta tego moto by prys³a.podsumowuj¹c - to jest dobre tylko na pocz¹tek i dla tych co prawka nie maj¹, bo jak ktoœ ma prawko to znacznie taniej kupi tak¹ nsr-kê i nie ma ograniczenia do 45.Na szczêœcie ju¿ sprzeda³em za zadowalaj¹c¹ cenê i mam ju¿ prawko. Teraz jeŸdzi po Czeladzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebasc, powiem ci juz z gory ze nierze ci ze bedziesz jedzic 90km/h a nie 16,140, lub max 180km/h bo inczej po cholere ci ta 125ccm to nielepij kupic tnszego areoxa ktory jedzie 95km/h ;/;/ a popierwsze inni maja racje trzeba troche dorsnac do takiego czegos ja narazie nei doroslem wiec sie nie pakuje w takie rzeczy bo wiem jak bede jedzic i wiem ze kazdy co kupuje powyzej .125ccm poj. to zeby mu sie 50ccm nie nudzila :| wiec nie peirdziel takich bzdur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi250,jest to firma Impex z £ukowa ko³o Wawy - tel. 502 085 411, Pan S³awek - z tym goœciem szczegó³y transakcji, 502 770 041 - jego syn, specjalizuj¹ siê w skuterach i motorowerach, szczegolnie wiêkszych W razie transakcji trzeba uwa¿aÌ - zani¿aj¹ mocno f-ê VAT, powiedzia³ dopiero jak przysz³o co do czego. Ja siê zgodzi³em, ale ju¿ wiêcej tak nie zrobiê.P.S. czêsto wystawiaj¹ na allegro w sekcji motorowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.