Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SARN�W


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoœ wie co z tym goœciem, którego przypadek opisa³em w watku o Sarnowie ???Dla przypomnienia:No i musia³ siê znaleŸÌ jeden kretyn, który sprawi³, ¿e jutro w gazetach pojawi¹ siê nag³ówki typu : "Zlot w Sarnowie zakoùczony tragicznie". Zacznê od pocz¹tku. Po przyjeŸdzie ustawi³em swojego Fazerka w rzedzie, pech chia³ ¿e sta³ pierwszy w kolejce. No i jak ch³opaki zaczêli woziÌ dzieciaki to za chwilê o ma³o nie wpad³ na mnie i moje moto goœÌ na zielonej Kawie (notabene wióz³ ch³opaczka), zatrzma³ siê ko³em na mojej nodze. Postanowi³em wiêc przestawiÌ maszynê gdzieœ na bok. Jak ju¿ zakoùczy³em ca³¹ operacjê to patrzê a ten sam goœÌ z tym ch³opaczkiem le¿y z t¹ Kaw¹ na drugim rogu boiska. Ok 18.40 zebraliœmy sie w 4 maszyny w drogê powrotn¹, jecha³em pierwszy, a jako ¿e lubiê w grupie jechaÌ spokojnie to utrzymywa³em prêdkoœÌ ok 80km/h. Jeszcze w Sarnowie wyprzedzi³y nas chyba ze trzy maszyny (m.in. zielona Kawa - ta sama). Po 15 sekundach doje¿d¿amy do ³uku - zielona kawa le¿y na drodze, a kierowcy nie ma. Zaczêlismy go szukaÌ bo z boku drogi by³ nasyp i krzaki. Zbieg³em na dó³ i tam zacz¹³em go szukaÌ, us³ysza³em wo³ania ludzi z domów "tu jest, tu jest", jak podbieg³em to zrobi³o mi siê s³abo - przeorany pas zieleni na którego koùcu ów "motocyklista" (dlaczego w cudzys³owiu napiszê na koùcu), niestety goœÌ mia³ pecha bo nawin¹³ siê na jedyny s³up telefoniczny w pobli¿u. Na szczêœcie rusza³ siê, dawa³ oznaki ¿ycia, coœ tam jêcza³. Zostawiliœmy go tak jak le¿a³, ktoœ wezwa³ karetkê. Ch³opaki zapokowali zielona Kawê do bordowego Transportera - moim zdaniem nale¿a³o j¹ zostawÌ na miejscu, ale co tam. A teraz dlaczego "motocyklista", ci co pakowali moto do busa powiedzieli, ¿e dlatego to robi¹ bo on nie ma prawa jazdy, a jeszcze do tego jest najebany. Moim zdaniem tym bardziej nie nale¿a³o ruszaÌ motocykla. No i przez takiego goœcia (pomijaj¹c oczywiscie, ¿e szkoda cz³owieka) cel tej imprezy (bardzo fajnej zreszt¹) poszed³ siê je...Ì

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.