Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

M�J CENNIK ;)


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

Cennik ADMINISTRATORA----------------------1) Dzwonienie do mnie z pytaniem - 10 z³2) Dzwonienie do mnie z g³upim pytaniem - 20 z³ 3) Wezwanie mnie do innego budynku - 5 z³ / krok 4) Wezwanie mnie do innego miasta - 50 z³ / km + benzyna5) Jeœli przerywasz mi czytanie Newsów - 25 z³ / artyku³ 6) Dzwonienie do mnie z g³upim pytaniem którego nie umiesz sformu³owaÌ - 30z³ 7) Twierdzenie ¿e jestem niekompetentny, poniewa¿ nie umiem zinterpretowaÌ twojego nieumiejêtnie sformu³owanego problemu - 1000 z³ + koszty uszkodzeù 8) Pytanie przez telefon bez uprzedniego skorzystania z helpu - 10 z³ 9) Pytanie na które odpowiedŸ jest w manualu - 10 z³ 10) Pytanie kiedy w³aœnie w coœ gram - 20 z³ 11) Dzwonienie do mnie z problemem który ju¿ raz poprawi³em - 100 z³ 12) Twierdzenie ze to nie ty rozkonfigurowa³eœ software lecz b³¹d jest po mojej stronie - 200 z³13) Jeœli przerywasz mi kiedy w³aœnie próbuje zliczyÌ robaki biegaj¹ce po moim ekranie - 35 z³ I robak14) Jeœli przerywasz mi kiedy próbujê poprawiÌ komuœ innemu problem - 45 z³ / hJeœli chcesz ¿ebym wszystko rzuci³ i pogna³ naprawiaÌ - 50 z³ / h Jeœli oczekujesz, ¿e wyjaœniê ci jak coœ naprawi³em - 60z³/h Za spytanie siê dlaczego nie dzia³a coœ nad czym aktualnie pracujê - 70 z³ / hZa spytanie siê o naprawê czegoœ co ju¿ naprawi³em wczoraj - 25 z³ / h Za spytanie siê o coœ, o czym ju¿ wczoraj powiedzia³em ci ¿e naprawi³em, ale nie naprawi³em - 85 z³Za twierdzenie ze moje poprawki nie dzia³aj¹, kiedy dzia³aj¹ - 95 zt Jeœli zawracasz mi g³owê, kiedy w pokoju jest ktoœ inny kto równie¿ mo¿e ci pomoc - 150z³Wyjœcie do naprawy NATYCHMIAST po twoim telefonie - 1500 z³ Dzwonienie do mnie z problemem który maj¹ "wszyscy w naszym zak³adzie" i który "zatrzymujeca³¹ prace". Jeœli pójdê go rozwi¹zaÌ, a ciebie nie bêdzie, i nikt nie bêdzie wiedzia³ o co chodzi - 1 000 z³.Wyjaœnienie jakiegoœ problemu w pó³ godziny przez telefon, kiedy chodzi o twój prywatny domowy komputer - 500 z³Jeœli sam wyjaœnisz co sta³o siê twojemu komputerowi i podasz jak go naprawiÌ - 150 z³.Za posiadanie do mnie pretensji, jeœli cos sam naprawi³eœ, pomimo moich ostrze¿eù ¿ebyœ niczego nie rusza³ - 300 z³.Za nie informowanie swoich wspó³pracowników o tym - 850 z³.Twierdzenie, ze mia³eœ na myœli napêd dyskietek, a powiedzia³eœ dysk twardy - 50 z³. Po wymianie dysku twardego - 250 z³ Naprawienie twojej "uszkodzonej" myszki poprzez uœwiadomienie ci faktu istnienia podk³adki pod mysz - 25 z³.Naprawienie twojej "uszkodzonej" myszki optycznej, poprzez obrócenie podk³adki pod mysz o 90 stopni - 35 z³.Naprawienie twojej "uszkodzonej" myszki poprzez wyczyszczenie rolek - 50 z³.Naprawienie twojej "uszkodzonej" drukarki przez wymianê tonera / tuszu - 35z³Naprawienie CZEGOKOLWIEK "USZKODZONEGO" poprzez nacisniecie w³¹cznika zasilania - 250 z³.Naprawienie "zniszczonego" systemu poprzez w³o¿enie odwrotnie jakiegokolwiek dysku zewnêtrznego - 200 z³.Naprawa "zawieszonego" systemu poprzez w³o¿enie odwrotnie wtyczki do ethernetu - 375 z³.Naprawienie "uszkodzonego" serwera nazw (NAME SERVER) poprzez w³o¿enie odwrotnie z³¹czki SCSI przez kogoœ, kto przez przypadek znalaz³ siê w pi¹tek po po³udniu na miejscu, kiedy prawdziwy administrator w³aœnie wyjecha³ na 2tygodniowe wakacje - 400 z³ + koszty zniszczeù.Odwiedzenie twojego starego uniwersytetu i naprawa uszkodzonego monitora poprzez w³aczenie go do komputera - 50 z³ Wyjaœnienie ¿e nie mo¿esz siê zalogowaÌ na jakiœ serwer, bo nie masz tam konta - 10 z³.Wyjaœnienie, ¿e nie masz konta na maszynie, poniewa¿ u¿y³eœ go do w³amania na ten serwer - 500 z³.Zapomnienie twojego has³a po zapamiêtaniu go ju¿ manualnie - 25 z³.Zmiana swojego has³a na serwerze, bez uprzedniego poinformowania mnie o tym fakcie i oczekiwanie ¿e sprawdzê twoja pocztê - 50 z³.Zmiana podzia³u pamiêci / partycjonowania dysków bez uprzedniego zawiadomienia mnie 50 z³.Instalowanie programów bez informowania mnie / wczesniejszego zezwolenia - 100 z³ / program. Techniczna pomoc i wsparcie dla powy¿szych programów - 150 z³ I godz. (niezale¿nie czy znam ten program czy nie) ) Wylanie coli na klawiaturê - 25 z³. + koszt klawiatury.Wylanie coli na monitor - 50 z³. + koszt monitora.Wylanie coli na procesor - 200 z³. + koszt procesora + p³yty g³ównej +cogodzinne raty wysokoœci 150 z³. za ponowne instalowanie systemu.Pozostawienie plików na desktopie 5 z³ / plik, 10 z³ / dzieù. Jeœli plik zosta³ pozostawiony bez uprzedzenia.Czyszczenie myszki spirytusem i œciereczk¹- 50 z³ + koszt œciereczki + koszt spirytusu + koszty terapi .....Przyniesienie i zainstalowanie swojej w³asnej orginalnej kopii Norton Utilities dla naprawy nowego komputera - 200 z³.Przejechanie na koniec d³ugiej listy stylów graficznych - 25 z³.Po³o¿enie nóg na stole ko³o komputera po 10 kilometrowym biegu ze Sosnowca do Katowic - 50 z³.Spêdzenie 30 minut na okreœlaniu na czym polega problem i nastêpnych 5 na wyjaœnianiu co trzeba zrobiÌ, by us³yszeÌ w odpowiedzi "To dok³adnie to samo co pisa³o w ma³ym okienku zanim pan przyszed³" - 40 z³.S³uchanie twoich problemów z ustawieniem sieci, porada byœ sprawdzi³ czy masz w³o¿ona wtyczkê, us³yszenie odpowiedzi TAK, próba 5 innych rzeczy, próba identyfikacji twojego typu z³¹cza, us³yszenie odg³osów przesuwaniamebli i us³yszenie pisku "'ooo nigdy bym siê nie spodziewa³" - 35z³.Udzielanie wsparcia softwarowego w zakresie zazwyczaj u¿ywanym w pirackim oprogramowaniu - 25 z³.Wsparcie w zakresie "'Jak zdobyÌ jeszcze jedn¹, kopie ...(zwykle piracka) ...moja w³aœnie gdzieœ znik³a ..."' - 45 z³.Zmuszenie do s³uchania w firmie wypowiedzi w stylu "My nie jesteœmy najlepszymi ludŸmi do rozmów na ten temat, dlaczego nie zadzwoni Pan na numer gdzie Pan to zakupi³ ?" - 55 z³ / rozmowê Wyjaœnienie zakresu dzia³ania prawa autorskiego w chwile po otrzymaniu wskazówki w powy¿szej odpowiedzi - 95 z³ (zawiera instrukcje w sposobie uzyskania darmowego odpowiednika na publicznie dostêpnym serwerze)Nie zauwa¿enie czegokolwiek co pisze przed tob¹ na œcianie czcionka 18 pt - 15 z³Jeœli napiszê "Komunikat specjalny !!!" - 45 z³ Jeœli to jest czcionka 144 pt i przylepione na monitorze obróconym do drzwi - 75 z³Zg³oszenie wolnej transmisji plików mpeg - video z serwera w dolnej Slobawi -25 z³.Zg³oszenie tego wiêcej ni¿ raz - 50 z³.Zg³oszenie tego wiêcej ni¿ raz i imputowanie braku reakcji, kompetencji, obs³ugi, wsparcia,... - 200 z³.Ceny us³ug zg³oszonych przez GSM, komórkê, pagera ... Cena po³¹czenia + : "Kiedy jestem zajêty czymœ innym co jest wa¿ne - 50 z³.Kiedy jestem poza miastem i czuje siê zagro¿ony, bez dostêpu do plików helpu, które gdzieœ zosta³y i bez programów do diagnostyki - 100 z³.Dzwonienie do mnie wiêcej ni¿ raz, by powiedzieÌ ze drukarka jest offline, a naprawa polega na naciœniêciu "OnLine" - 200 z³.Dzwonienie do mnie kiedy w³aœnie œpiê (a czynie to czêsto) - 50 z³ / dzwonekDzwonienie i brak ze swojej strony identyfikacji przez pierwsze 5 sekund - 25 z³.Dzwonienie do mnie kiedy w³aœnie zapomnia³em kto zg³osi³ ten problem i zacz¹³em mieÌ nadziejê ze ju¿ wiêcej nie zadzwoni - 500 z³.Specjalne dodatki :Zmuszenie mnie do spotkania z niedomytym u¿ytkownikiem - 75 z³ / hSpotkanie z u¿ytkownikiem, który nie u¿ywa jêzyka w³aœnie u¿ywanego przeze mnie na sieci - 50 z³ / hSpotkanie z u¿ytkownikiem przekonanym o swojej wiêkszej wiedzy ni¿ moja, a mimo to dzwoni¹cym ka¿dego dnia o pomoc - 100 z³ / h Spotkanie z komputerowym hobbist¹ - 125 z³ / h Pytania o inne ceny - 50 z³ "Masz problem, wtedy tylko, kiedy wydaje ci siê ¿e go masz !!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.