Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek PRZEMA- Yamaha Fazer


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w okolicach Szczyrku PRZEM zaliczy³ glebê. Mia³ wypadek na zakrêcie i podobno pierdykn¹³ w barierkê. Obecnie lezy w szpitalu w Piekarach na OIOMie. Ma z³amany krêgos³up w 4 miejscach. Jesteœmy bardzo dobrymi kumplami-znamy siê ju¿ kilka lat i razem smigaliœmy na moto. Trzymam kciuki aby wszystko siê uda³o i zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia.wszyscy mu zyczmy!!!!!P.S:Czy ktoœ wie w jakim stanie jest moto:>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dostaÂłem wczoraj w nocy smsa od PRZEMA i wynika z tego ze nie jest tragiczni ale nie jest tez dobrze ,PRZEM ma pĂŞkniĂŞty bark ,odbite pÂłuco i cytuje "coÂś tam z krĂŞgosÂłupem"on sam jeszcze nie wie czy jest to pĂŞkniĂŞcie ,nadwyrĂŞrzenie czy przemieszczenie krĂŞgĂłw,ale gÂłowa jest caÂła ,jest przytomny ,wiĂŞc musi byĂŚ OK trzymam kciuki!!! Forumowicze mam proÂśbe piszcie tylko sprawdzone wiadomoÂści i nie siejcie paniki zwÂłaszcz w tak delikatnym temacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jatromb, ja z nim rozmawiaÂłem wczoraj w szpitalu i ruszaÂł czym chciaÂł. LezaÂł ale ruszaÂł rĂŞkami, nogami, gÂłowÂą i czym chciaÂł. "ZÂłamany krĂŞgosÂłup" kojarzy siĂŞ wszystkim jednoznacznie wiĂŞc napisz co wiesz od jego mamy dobierajÂąc innych sÂłow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie zÂłamany krĂŞgosÂłup oznacza wiadomo co.... Poprostu mogÂły zostaĂŚ uszkodzone krĂŞgi a nie zostaÂł naruszony rdzeĂą... to teÂż potocznie nazywa siĂŞ zÂłamaniem...Moim zdaniem teraz wszystko zaleÂży od rehabilitacji, napewno przez jakiÂś czas bĂŞdzie musiaÂł chÂłopak pomykaĂŚ w tzw. gorsecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jatromb, fotkĂŞ maszyny wciepÂłem w temacie zlotu.KrĂŞgosÂłup ... hmmm ... ma przetrÂącone i poprzestawiane krĂŞgi szyjne, jest w Piekarach na urazĂłwce, bo tam majÂą odpowiednich ludzie aby zdjagnowowaĂŚ co mu jest. Jutro siĂŞ tam wybieram, jeÂśli bĂŞdĂŞ coÂś wiedziaÂł, napiszĂŞ TUTAJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEKTĂRZY TU PI.ER.DOL.ÂĄ STRASZNIE, COÂŚ TAM WIEDZA OD KOLEGI, GDZIEÂŚ TAM WYCZYTALI NA MURZE, COÂŚ USÂŁYSZELI ITD.PRZEMEK MA PRZESTAWIONE KRĂGI A NIE ZÂŁAMANY KRĂGOSÂŁUP (WIDZIAÂŁEM ZDJĂCIA RTG I LEKARZ MĂWIÂŁ O PRZESUNIĂCIU A NIE O ZÂŁAMANIU) I MIELI MU USUWAĂ ODÂŁAMKI ALE OPERACJI JESZCZE NIE MIAÂŁ ALBO NIE BĂDZIE MIAÂŁ.JECHAĂ DO NIEGO TERAZ NIE MA SENSU BO NA OIOM NIE WPUSZCZAJÂĄ NIKOGO POZA RODZINÂĄ (ROZMAWIAÂŁEM Z PRZEMKIEM TELEFONICZNIE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze was nie gadajcie takich glupot....jaki zÂłamany kregosÂłup??? Jesli nie wiecie dokladnie co mu jest to prosze nie piszcie o jego stanie zdrowia!! ja jutro mam zamiar pojechac do niego takze sie czegos dowiem to wam napisze, powinni mnie wpuÂściĂŚ... 3maj cie siĂŞ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.