Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

125 ccm naked bike


stg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w moim pierwszym poscie Nareszcie znalazÂłem forum na ktĂłrym siedzi wiele osĂłb wtajemniczonych w temat , a wiec przejde do meritum mam zamiar kupic sobie jakas 125 narazie nie mam zbyt wielu funduszy ale tym zajme siĂŞ z biegiem czasu , ta 125 chcialbym aby byÂł to Naked , poniewaz nie podobaja mi sie takie strickte scigacze a Nakedy dla sa wspaniaÂłe zainteresowaÂłem siĂŞ CagivÂą Planet co mozecie powiedziec na jej temat , pewnie zeby ruszac zgodnie z prawem bede musial zrobic prawko A1 , ale nie o tym mialem mowic a wiec co uwazacie o Planecie a moze jakies inny nakedy ? w cenie ~5000 zÂł moze troszeczke wiecej pozdrawiam , stg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal GS'a zamiast 125 Ale jak z 125 to bym proponowal NSR125 w wersji NAKED..bardzo ladny motorek A pozatym popularny ! a toi jest wazne
GS'a ... nie mam 18 lat , a NSR naked w jakiej cenie jest ? a pozatym gdzie takiego dostac ? i moglby ktos dac fotki ? bo rozumiem ze z CavignÂą moga byc problemy z serwisowaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale mito to scigacz, a on takiego nie chce... nie masz 18... a ile Ci do 18 brakuje? bo moze warto kupic cos wiekszego, poczekc, uczac sie juz troche jezdzic przy okazji, i potem sru, a nie bawic sie 125tka, bo sie pewnie szybko znudzi http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63686031 - hm, to by wygladalo niezle, gdyby bylo kompletne, i z przednim oswietleniem :mrgreen: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63795507 - ale tu masz fajna alternatywe... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deltabox wygl¹da wypaœnie, a NSR to najlepsze osi¹gi, jakie tylko mo¿e wydusiÌ 125. A jak siê za ni¹ zabraÌ, to mo¿na nie doœÌ, ¿e zrobiÌ ³adnego nakeda, to jeszcze ca³kiem wypaœnego streetfighta. No i mamy jeszcze Yamahê TW (ale to taki ¿arcik :wink: :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz 18... a ile Ci do 18 brakuje?
mam 16 lat wiec chyba lepiej 125 aka 50 albo cos takiego nie wiem sam co robic , duzo osĂłb mowi ze NSRka ale mi sie ona nie podoba , a zeby zrobic nakeda trzeba by znowu inwestowac z jednej strony Cagiva Planet mi sie bardzo podoba no ale widze ze to nie jest jednak taki dobry wybĂłr skoro polecacie mi NSRke ... jakieÂś inne pomysÂły ??
bierz MZ Rt 125-czterotakt,a Planet teÂż niczego sobie
Troche za duzo kosztujeEUR 1.390Cagiva PlanetDaten:125 ccm, 8.900 km, 20 kW (27 PS), EZ: 08/99, TĂV: 09/07, schwarz, Benzin, Kette,  Besonderheiten:Elektrostarter  Beschreibung:Cagiva 125 Planet in technisch guten Zustand(Kolben ,Kettenkitt neu,Reifen 70 %)läuft offen ca.150 kmhmoze mi ktos to przetlumaczyc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.