Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

NAJWIEKSZY WSYD ZE MAISHY NIE POZNALEM - DALEM CIALA NA MAXA
Ojjj kreche masz u mnie ogromn¹ bedziesz musia³ jakoœ odpracowaÌBORYS ciesze siê, ¿e siê jesteœ ca³y i zdrowy, bo przyznam szczerze zmartwilo mnie jak Cie z Cebulem i jeszcze jednym koleg¹ szukaliœmy i na ca³ym terenie zlotu znaleœÌ nie mogliœmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich a wiec na zlociku byÂło super 8) Troszke sie wlaÂło w siebie procentĂłw,ale coz nalezaÂło mi sie po takiej duzej przerwie Ciesze sie ze sie z Wami w koncu spotkaÂłam,mam nadzieje ze az tak zle nie wyglÂądaÂłam Dziekuje wszystkim dzieki,ktĂłrym dojechaÂłam na ten zlocik i oczywiscie wrĂłciÂłam-jestescie kochani 8) No i ta akcja z policja-nie mam sÂłow-chociaz wczoraj to ich wypowiedziaÂłam za duzo :wink: Potwierdza to zresztÂą zajebista fotka Spuna Tak wiec do nastepnego 8) i jeszcze raz dziekuje za swietne towyrzystwo Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych dwoch co wylecialo midzy innymi bylem ja , poprostu chcielismy sobie odkrecic troszke bo sie starsznie motocykle grzaly ale czekalismy potem albo puszczalismy was przodem i gonilismy , chyba nikogo tym nie obrazilismy jesli tak to przepraszamy
MOtobandit nie ma za co przepraszac ja nie wnosze zadnych obiekcji i oczywiscie w pelni Cie rozumiem dla was 100kmh to spacer a dla mojego starego junaka to prawie szczyt mozliwosci ale pisalem o mojej predkosci przed impreza i nikt nie wnosil obiekcji i tylko dlatego jechalem pierwszy daleki jestem od wydawania komukolwiek i jakichkolwiek polecenPozdrowka dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauwazylem ze to Junak nie jeden wlasciciel dobrego japonskiego choppa moze ci pozazdroscic.Wyglad to ma zajeb... A co do tego ze predkosc w grupie byla 80 km/h to nie mam nic do tego - standardowa predkosc jak na taka ekipe i nawet nie chodzi w tym ze Junak jechal , ale poprostu pare razy chcielismy sobie odkrecic i tyle ale ogolnie jechalismy w miare ( chyba ) przyzwoicie w grupie. Tylko potem sie troche popierniczylo ze sie porozlaczalismy i jechalismy sami w 10 moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK coÂś ci jutro podeÂślĂŞ [ Dodano: 2005-09-12, 07:57 ]nikt mu nie zajebaÂł kasku leÂżaÂł z rĂŞkawicami wciÂśniĂŞty pod moim moto wiĂŞc ok. 22,00 zaniosÂłem go z kumplami na bramĂŞ wjazdowÂą pozdrawiam

W nocy jakis gnojek chyba podprowadziÂł Mendlowi kask... taki mniej sympatyczny akcent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ wszystkim zlotowiczom !! Piêknaaaa imrezka, i ju¿ coraz wiêcej twarzy kojarzy mi siê z nickami

nikt mu nie zajebaÂł kasku leÂżaÂł z rĂŞkawicami wciÂśniĂŞty pod moim moto wiĂŞc ok. 22,00 zaniosÂłem go z kumplami na bramĂŞ wjazdowÂą pozdrawiamZimer napisaÂł/a:W nocy jakis gnojek chyba podprowadziÂł Mendlowi kask... taki mniej sympatyczny akcent
To niestety nie by³ mój kask, jakiœ pier.. skur... wzi¹³ sobie mój kask na pami¹tkê. Niech mój siê nadgarstki po³ami¹ ¿eby nie móg³ jeŸdziÌ na moto
Mendel opowiedzial mi caÂła historie swojego zycia zwiazana z judo
hehehhe, Ty te¿ opowiedzia³aœ mi ca³¹ swoj¹ karierê w judo i nie tylko Bêdê trzyma³ kciuki za Ciebie ¿eby Twoja "soinaga" ( nie wiem jak siê to piszê ) by³a doskona³a !!I naprawdê fajnie siê z Tob¹ pije wódeczkê Jeszcze muszê poinformowaÌ o jednej wa¿ne sprawie:MADZIA KAWABUSA za³o¿y³a siê ze mn¹ ¿e do 10 paŸdziernika ( miesi¹c od zlotu ) zrobi sobie tatua¿!! Je¿eli przegra stawia wódeczkê i coœ na z¹b. Je¿eli zrobi...... to bêdzie mia³¹ ³adny tatua¿ Teraz czekam na zlot organizowany przez Cebula z ekip¹.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORYS ciesze siê, ¿e siê jesteœ ca³y i zdrowy, bo przyznam szczerze zmartwilo mnie jak Cie z Cebulem i jeszcze jednym koleg¹ szukaliœmy i na ca³ym terenie zlotu znaleœÌ nie mogliœmy...
Dzieki, widocznie slabo mnie szukaliscie, bo MOTOBANDIT mnie znalaz³, hehehe. Odnoœnie niedzieli, gdy sobie trzezwialem mial miejsce jeden przykry incydent: pewien gosciu wyjezdzajac z terenu zlotu poslizgn¹³ sie na ¿wirze Posz³a mu chyba miska, wylal sie olej Dobrze ze przyjechala pomoc i przetransportowali moto.Acha w tym samym czasie poznalem jeszcze ta kobiete co w sobote robila jakies ekscesy - na trzezwo nawet wydala sie spoko, opatrzyla kolano temu nieszczesnemu motocykliscie Spun - jest mozliwosc tych foto w lepszej rozdzielczosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem wszystkim. Dzieki za fajna imprezke- bylo naprawde zajefajnie. Szkoda tylko ze dotrwalem chyba maksymalnie do 23.00. Wiadomo zmeczenie. Maisha chyba znowu nie udalo nam sie zamienic kilku slow, ale co sie odwlecze to..., a i pozdrawiam twoje kolezanki ;chyba z twojej ekipy z ktorymi smigalem pod scena. Co do ekipy z Zawiercia to mile sie rozczarowalem , bo myslalem ze beda rzezic na czoperkach w drodze do katowic, a tu chlopaki cisneli dosc, dosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziêki za pochwa³y - silniki do remontu -Tfu TFu za siebie ,¿artowa³em . Ja odnalaz³em Borysa -trochê pó¿no ale.... spa³ juz piêknie w namiocie.Dziêki Maisha za wspólne szukanie Borysa- tylko nie jestem pewien czy szukaliœmy czy mnie podtrzymywa³aœ przed upadkiem . Wa¿ne ¿e siê wsio dobrze skoùczy³o.pozdro ludziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.