Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jednoślad


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko, co sÂądzicie o programie JednoÂślad?czasami mam okazjĂŞ go obejrzeĂŚ i nie wiem czy mam siĂŞ ÂśmiaĂŚ czy pÂłakaĂŚjest to chyba jedyny program o motocyklach, a jego poziom poprostu mnie rozwalajak dla mnie to poziomem tem program odpowiada chyba odbiorcÂą z przeszkolataki jeden przykÂład ktĂłrych mĂłglbym mnoÂżyĂŚ tutaj wieleostatnio oglÂądaÂłem jak "testowali" ZX10R i przy omawianiu hamulcĂłw prowadzÂący uÂświadamiaÂł widzĂłw ze dziurki w tarczy hamulcowej nie sÂą dla ozdobydalej jak ktoÂś pokazuje jak ten motocykl jeÂździ na kole to niech jedzie a nie skacze jak Âżaba na kilka metrĂłwogĂłlnie poziom tego programu okreÂślam jako ZEROpo obejrzeniu tego programu to usaysfakcjonowani chyba czujÂą sie tylko ludzie ktĂłrzy o motocyklach wiedzÂą tyle Âże fajny zielony jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziaÂłem i Âśmiem twierdziĂŚ Âże niech lepiej zajmÂą siĂŞ sadzeniem kapusty!kiedyÂś byÂł odcinek z kolesiem co pokazywaÂł jawe czy CZete i mĂłwiÂł Âże ma super hamulce i nie przeleci przez kierownice jak ciu co jeÂżdzÂą na Âścigaczach,a jak prowadzÂący pyta siĂŞ dlaczego cieknie olej spod skrzyni to on mĂłwi Âże doewa oleju do benzyny w proporcjach 1:33,widziaÂłem wiele odcinkĂłw i naprawde nie warto!!!!!!tam byÂło dwĂłch prowadzÂących ten starszy w dÂługich wÂłosach nawet ale ten mÂłody!!kurwa koleÂś nich najpierw przynajmniej technikum skoĂączy albo na jakiÂś kurs pĂłjdzie bo z gÂłupim uÂśmieszkiem jakby do dziewczÂąt(w dodatku bez skutku z ich strony-bo robi to tak idotycznie) kompromituje siĂŞ wygadujÂąc pierdoÂły!!!,a jeÂździ gorzej niÂż mĂłj mÂłodszy brat!!!!!katastrofa naprawde mogli zrobiĂŚ coÂś w stylu TopGear ale o moto a nie jakieÂś ciulstwo spamujÂące antene-a moÂże tam w warszawie motocykliÂści to lubiÂą i sÂą podobni???haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tvn turbo i bardzo czesto ogladamprogram jednoslad ogladam by zobaczyc jakies motroki, a to co tam mowia jest na rzenujacym poziomie. najsmieszniejsi sa kolesie co opowiadaja niby o swoich maszynach tak jak by je pierwszy raz na oczy widziel, bezsensu pytania od strony redaktora i jeszcze bardziej bezsensowne odpowiedzi . zalosne. ale ostatnio ogladalem legendy PRL i bylo o motorkach, z tatka ogladalem i milo bylo zobaczyc faceta po 60 podskakujacego z radochy i pokazujacego palcem ze taki motorek mial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no tak, zapominacie o jednym;ten program nie jest skierowany do nas tylko ignorantow co mysla ze mysla ze wiedza.pozwalaja zachwycac sie motorami i tlumaczyc jak to fajnie sie jezdzi,my to znamy z doswiadczenia.a teraz jakby koles bez wlosow zaczal sie wglebiac w detale ktore nas interesuja to jak myslicie jak szybko zdjeli by program z anteny z powodu braku ogladalnosci?nie ma co sie czarowac nadal jest nas garstka i nikt nie bedzie robil programu tel. tylko dla nas.dla nas jest forum i spotkania na zlotach ja nie nazekam,jest w tym COS.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program do niczego i do tego wystepuje tam Ryza Kobyla.
w ostatnim odcinku mnie rozbawiÂł, opisywaÂł africĂŞ i mĂłwiÂł ze jechaÂł jako pasaÂżer przez 300km i sie nie zmĂŞczyÂł jak jadÂąc 300km na motocyklu przeznaczonym do turystyki moÂżna odczuwaĂŚ jakiÂś dyskomfort, gdyby zrobiÂł na mim z 1000-1500 km bez przerwy to by troche inaczej wyglÂądaÂło ale jako pasaÂżer i 300km, uÂśmiaÂłem sie tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.