Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści - spojrzenie zza kasku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz napisaÂłem niechodzi mi o samoÂą jazde tylko o efekt jaki niesie, dla wszystkich. bo jesli sie czujesz na siÂłach to prosze bardzo jedzi ile fabryka daÂła tylko pamietaj o konsekwencjach DLA WSZYSTKICH jakie to za soba niesie
no i wlasnie o to chodzi wiec nie wiem po co pisales na poczatku, ze jak koles hayabusa na pustej autostradzie smigal 260 to jest cos zlego... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinniscie dac sobie spokoj bo ta dyskusja i tak was nigdzie nie doprowadzi, jeden drugiego nie do konca rozumiei nie do konca wie o co mu chodzi, bedziecie sie tylko obrzucac blotem i wprowadzac nie mila atmosfere, i po co ?? :sciana: przeciez i tak jestescie w jednej grupie - DAWCOWhahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek napisaÂł/a:otó¿ po kilku sygnaÂłach ÂświatÂłem mykn¹³em go z prawej, po czym odjechaÂłem sobie spokojnÂą podró¿nÂą prĂŞdkoÂściÂą (260 km/h),wybacz ze to powiem ale min takie zachowania powodujÂą taki a nie inny wizerunek motocyklisty  bo powiedz sam kto przy zdrowym rozsÂądku jezdzi z taka predkoÂściach na drogach publicznych w polsce. pewnie to jeszcze gierkĂłwka byÂła. sory ale takie jest moje zdanie. gdzie mozna to mozna.
i jesli twierdzisz ze zapinanie 260 to normalna sprawa i wszystko cacy to nie mamy o czym dalej rozmawiac.
bart_b, podaje Ci przyklady Twoich wypowidzi co do smigania predkosciami 260 bo widocznie nie pamietasz skoro tak komentujesz sprawe : Najpierw glupio pierdolisz, ze jakie to jest nieodpowiedzialne grzanie 260 i wieszasz psy na ludziach co mowia inaczej ale po jakims czasie zaczynasz zmieniac podejscie do sprawy i:
Nie do konca sie zrozumielismy. szczerze mĂłwiac wisi mi jak kto jezdzi.
wiec moze zachowaj swoje "madrosci" dla siebie i potomnych i jezdzij jak chcesz i daj jezdzic innym.amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zrozum ze od samego poczatku nie chodzi o sama predkosc tylko o efekt - odbiĂłr spoÂłeczny jaki za soba niesie. ludzie tego nie odbieraja pozytywnie tylko wala prosto z mostu - przestepcy, mordercy itd.

agatka_b napisaÂł/a:i tak jestescie w jednej grupie - DAWCOW  hahahahahahaJak czĂŞsto czytasz Fakt? Prenumerujesz?
Wiesz co to ironia? cyhba nie do konca. to wlasnie mia³o na celu wysmianie takich artyku³ów jakie zapodaje min. fakt [ Dodano: 2005-09-20, 22:00 ]
pieknie powiedziane, super artykul  powiem tylko  AMEN
A moze tak cos blizej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna dyskusja tylko jeden z dugim nie berdzo sie dogadal ale to DETAL(!?) Przyznam sie ze tez sobie pozwalam i nie tylko ja po i wszyscy na przekraczanie predkosci dop. w miescie i nie my "szaleni motocyklisci" bo jak sie uprzesz to i rowerem smiga sie ponad 50km/h Przeyznam sie ze tez sobie pozwolilem na 210 w takim miejscu ze oooo... ale zrobilem to gdy ryzyko bylo minimalne(bo jest zawsze) i ze tak powiem po cichu bo chyba nikt tego nie widzial-raczej slyszal. Bart b ma troche racji pan od hayabusy tez ma troche racji bo jak zawsze prawda lezy po srodku.Leo madrze powiedzial ze niech kazdy jezdzi jak lubi byle nikomu nic sie nie stalo.W Polsce jest jak jest-kazdy to widzi i jak chcemy sobie posmigac to niestety nie ma gdzie wiec robimy to na drogach publicznych.Z definicji mamy przejebane bo zawsze jestesmy na jezykach. Antonnino chlopie...nie mam nic do Ciebie tylko czytaj miedzy wierszami bo nie wszystko jest zawsze czarno na bialym jak i czarno biale. Pozdrawiam wszystkich jezdzijcie tak zeby przezyc bo czesto wypad za miasto przypomina wojne.Uzywajcie glowy jak jezdzicie bo fajnie bylo by zobaczyc ze za sezon czy dwa oprocz nowych sa i starzy bywalcy. Dziwie sie tylko panu od Hayabusy ze nie wychamowal tej Audi i nie wytlumaczyl panu ze tu sa dwa pasy-ja mam ostatnio slabe nerwyP.S:Najdziwniejsze jest to ze ludzie oczekuja opinii subiektywnych a nie obiektywnych. (Jak ktos nie wie czemu to mu wytlumacze :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.