Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A kto szuka ten...trądzik :(


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

szymanski wlasnie probuje mi wytÂłumaczyc ze to tak samo jak by mi motot z garazu wziol. boze co za prostaccy ludzie. na mechanice moze sie troche znaja ale nic pozatym. i jak w tym kraju ma byc dobrze jak kazdy o byle co bije piane jak by conajmniej byl sienkiewiczem i mu potop ukradli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie zaczalem wlasnie od forum mototcyklistow i nie zauwazylem niczego zlego w wypowiedziach tamtejszych forumowiczow. Pawel ma swoje zdanie i w sumie powinno byc jak prawo nakazuje ale z drugiej strony jest to tak powszechne ze nie ma o co tyle krzyku robic. Mnie sie nikt nie czepial ale ja wlasciwie nie wypowiadam sie w kwestii motocyklowej (mechanika i inne tego typu porady) bo malo wiem i przegladam forum po to zeby jak najwiecej sie nauczyc (trzeba przyznac ze jest tam paru obeznanych mechanikow wiec wartosciowe teksty sa) a OT itp dzialy malo mnie interesuja. Swoja droga nie wiedzialem ze tam taki rygor EDIT: jak dla mnie to jakims usprawiedliwieniem wywolania "afery" jest to iz Pawel jest autorem tekstu. Byc dumnym ze swojej pracy i zadac chociaz podania swojego nazwiska nie jest az takie zle bo w koncu wklepanie nazwiska i imienia pod artykulem to blachostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. za to ze mialem swoje zdanie ktore nie podobalo sie tym glupim modom a np. Spider za to ze jest z Podbeskidzia
Im sie nic nigdy nie podoba Mam nadzieje ze mnie tez po tym poscie ZBANUJA i nie zajrze tam juz wogole...... W podobny sposob wyleczylem sie z pl.rec.motocykle.......Durnie.......
Pawel ma swoje zdanie i w sumie powinno byc jak prawo nakazuje ale z drugiej strony jest to tak powszechne ze nie ma o co tyle krzyku robic.
Problem jest taki, ze Pchela nie lamie prawa dokonujac re-publikacji tych tekstow:"Znalezli sie prawnicy i znawcy tematu.............Wedlug prawa kradzieza jest przywlaszczenie sobie rzeczy osoby 3-ciej bez jej zgody. Przywlaszczenie to w przypadku tekstow pisanych wyraza sie - podpisem zlodzieja pod rzeczonym tekstem. Takiego podpisu nie ma na tej stronie - z tego co zdazylem zauwazyc. Podane jest zrodlo, gdzie tekst ten zostaÂł opublikowany - co wedlug mnie jest wystarczajace. Fakt faktem, nazwisko autora mogÂło zostaĂŚ podane - nie ma, trudno....ale to nie przestepstwo. Gdy ktos publikuje jakikolwiek material musi sie liczyc z tym, ze ktos moze je publikowac - co nie jest przestepstwem - kiedy jak wspomnialem autor nie przywlaszcza sobie tekstu, ani nie czerpie z tego tytulu zadnych korzysci. Jedynym celem tej publikacji jest rozpowszechnienie tekstu oraz swiata motocykli jako gazety ....I to jest niestety nie do podwazenia, gdyz strone ta nie ma charakteru komercyjnego, Na szczescie ludize od marketingu Agory znaja pojecie marketingu wirusowego i nigdy nie podejma jakichkolwiek dzialan prawnych w tej sprawie To dla nich dobry element promocji - w sumie to najlpeszy bo nie uczestniczy w nim firma, ani nic nie kosztuje"Brak slow ..............................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMM zapozna³em sie z tematem ...i po analogicznym sformu³owaniu tekstu przedstawiaj¹cego zawi³oœÌ miedzy dwuma osobnikami naszej planety zauwa¿am i¿ blblbleele ble ble ble ble ble ble ble ble ble ....pierdolenie bez sensu facet faktycznie niepotrzebnie wypuszcza z siebie tak ogromna iloœÌ piany ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti - jaki motocyklista przeciwko motocykliscie?od dawna wiadomo, ¿e modowie z devotóf to lanserzy i pozerzy przepojeni wizj¹ pos³annictwa, ale ni penisa nie wiadomo jakiego.wg ich mniemania motocyklizm przejawia siê w uprawianiu ogródka kwiatowego, w kupnie lanserskich ciuchów, je¿dzie w terenie zabudowanym z prêdkoœcia nie przekraczajaca 50 km/h i w terenie niezabudowanym z prêdkosciamax 90 km/h oraz w dbaniu o to by ¿aden wulgaryzm (np. dupa) nie wdar³ siê na 4um.Motocyklizm w ich przekonaniu to przyklaskiwanie im we wszystkim co wypoc¹ na 4um i walka z tymi którzy s¹ zdolni do samodzielnego myœlenia (modom myœlenie nie wychodzi - ni w z¹b nie rozumiej¹ s³owa pisanego, a za pomoc¹ emotek to ja nie dajê rady wszystkiego wyraziÌ)na devotach nie ma motocyklistów s¹ motocykliœci - oni i resztauzurpuj¹ sobie prawo do mówienia innym co maj¹ myœleÌ, jak i na czym jeŸdziÌnie podejmowa³bym dyskusji z nimina brak argumentów (co im sie non- stop zdarza) reaguj¹ w jeden tylko sposób - obra¿aja i... banuj¹. W ten sposób mog¹ dowieœÌ swoich racji i skutecznie dyskutowaÌ z interlokutorami. zreszt¹ du¿oby pisaÌ, a to i tak nic nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.