Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

sprawdzanie motoru przy kupnie


rekrut76

Rekomendowane odpowiedzi

CzeœÌ mam pytanie poniewa¿ chcê kupiÌ swój pierwszy motor (a niestety nie znam siêna nich)muszê go jakoœ sprawdziÌ przed kupnem ( wydrukowa³em sobie nawet kilka stron tego co muszêsprawdziÌ ale jakoœ sobie nie ufam) Dlaego chcia³bym siê dowiedzieÌ czy mo¿na sobie podjechaÌ obejrzyeÌ motor z kimœ kto siê na tym dobrze zna ? iI jesli znacie takich ludzi to jaki by³by koszt takiego sprawdzenia ( mam za myœli ¿e ten ktoœ przejecha³by siêze mn¹ obejrzeÌ te nmotor )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm najlepiej jakby byl to Twoj kumpel bo i spradzi Ci bardzo sumiennie (jesli dobry kumpel) no i za symboliczna flaszke 8) A jesli nie masz takowego kumpla to masz wiekszy problem, ale nie najwiekszy... poogladaj sobie dzial friendly/unfriendly i jak jest zaklad frindly blisko Ciebie to pogadaj ile by chcieli za sprawdzenie Ci moto. Myle ze jak moto nie bedzie daleko od nich to powinna hmmm stowka PLN wystarczyc... no chyba ze kupujesz jakiegos wypasa i np wydajesz na niego powiedzmy 30 tsiakow to wtedy w dobrym tonie bedzie dac odpowiednio wiecej:))pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm nie dam sobie glowy uciac ale do VW chyba sie nie zmiesci z powodu silnika... ale do merasia vito bez problemu wchodza dwa bandziory )

co pytaĂŚ przez telefon
jak sprowadzasz moto z niemiec a nie jestes jakims wielkim znawca to najlepiej kup od prywatnego sprzedawcy... ja wlasnie tak zrobilem i mam bandita 600 w naprawde idealnym stanie:) Jak kupujesz od prywatnej osoby to od razu widzisz gdzie mieszka ( czy stac go bylo na regularne przeglady czy nie ) gdzie moto bylo parkowane itd... jak ja kupowalem bandita to gosc mial juz w garazu nowiutka XJR1300 wiec wiedzialem ze bede mogl potargowac no i wyszlo na moje 8) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.