Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

oferty z alegro ?


rekrut76

Rekomendowane odpowiedzi

MAm pytanie poniewaÂż chcĂŞsobie kupiĂŚ motor ( ale najwczeÂśniej w lutym) chciaÂłem siĂŞ dowiedzieĂŚ czy w zimĂŞteÂż jest tyle ofert na allegro i ile moÂżna zbiĂŚ z ceny wyjÂściowej ZnalazÂłem teraz 2 fajne oferty i nie wiem czy zapisaĂŚ sobie ich nicki i uderzyĂŚ zimÂą ?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisz sobie ich nicki i uderz zima... w koncu to nic nie kosztuje:) A swoja droga to mozna zbic w zime tak samo jak w lato czy wiosne... wszystko zalezy od tego jak bardzo wlasciciel chce sie pozbyc sprzeta... Zima ma jeszcze ten zasadniczy minus, ze jak bedzie snieg to sobie nie zrobisz jazdy testowej... a przynajmniej nie takiej jaka powinna byc :? Jak bedziesz mial dobrego sprzeta na oku teras to go bierz bo bedziesz mogl sobie przez zime go dokladnie sprawdzic i dostosowac do siebie 8)pozdrawiam i zycze udanego zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wszystkie sprzety kupowalem w zimie.Np.po R1 jechalem do Torunia w najwiekszej sniezycy:busem 12 godzin w jedna strone.Zeby przejechac sie na moto zawsze znajdzie sie jakas odsniezona droga :wink: GSXR1000 kupowalem np. w polowie grudnia w Warszawie i szlo sie normalnie przejechac W zimie idzie duzo zbic z ceny jak komus zalezy na sprzedaniu.Przyklad to moja GSXR,stala w komisie za 37tys.zl,koles mi powiedzial ze chce 35tys.zl.Tydzien sie z nim targowalem przez telefon i wyrwalem go za 30tys.zl Ale najwazniejsze:zawsze najpierw targujcie sie przez telefon a potem jedzcie ogladac sprzeta,zwlaszcza jak jest daleko.Bo na miejscu juz chuja utargujecie bo sprzedajacy jak widzi ze zrobiles ladny kawalek do niego to i tak wie ze jak jest dobry sprzet to go kupisz. :wink: Powodzenia w zakupach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.