Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

bandit 600 skrzynia biegĂłw


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu w moim bandicie dzieje sie coœ nie dobrego , a mo¿e ja poprostu jestem przewra¿liwiony otó¿ kiedy wrzucam 2 bieg przy wy¿szej prêdkoœci(powyzej 30)km/h to s³ychaÌ bardzo g³oœny trzask a przy tym trzeba u¿yÌ troche wiêkszej si³y!!mia³em okazje jeŸdziÌ na innych banditach i nie zauwa¿y³em tego mam nadzieje ¿e to normalne !! Z góry dziêki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to w takim razie nie bede sie tym przejmowaÂł!!jak sie coÂś sypnie to sie bede martwiÂł motorek wg licznika ma przejechane 22 tyÂś. wiĂŞc myÂśle Âże skrzynia jeszcze troche pojeÂździ! a tak z innej beczki mam jeszcze jedno pytanie: czy do modelu N moÂżna zamocowaĂŚ uchwyty dla pasaÂżera takie jak sÂą w S :?: :?: bo widziaÂłem Âże w ramie sÂą na to gwinty tylko Âże trzeba by wierciĂŚ w plastikach otwory ale moÂże sie myle :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzyni biegow to tez mialem "problem" a mianowicie na slawnym zlocie w Petrvaldzie porownalem sobie prace klamki w bandzirze spidera i yyyy bodajrze Krzyska ( albo Bartka:) ) i okazalo sie ze w ich bandziorach klameczka chodzi mieciutko a w mojej dosc ciezko... po rozebraniu wszystkiego w serwisie okazalo sie ze mam zalozone sportowe sprezyny na tarczy sprzegla i to wszystko... wiem ze to troche z innej beczki ale jakbys zauwazyl ze klamka chodzi Ci ciezej niz u innych to zebys od razu nie panikowal a co do uchwytu to nie od rocznika zalezy tylko od kraju pochodzenia motoru. przed kupnem sie o tym dowiadywalem bo mnie to interesowalo:) Ja bym na Twoim miejscu poszukal na jakims motobajzlu plastikow z dzuirami bo tam jest miesce na podkladki gumowe wiec jak zrobisz to domowym sposobem to moze ( choc nie musi ) wygladac to wiesniacko.pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.