Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomagają i przewracają...


erbe

Rekomendowane odpowiedzi

trochĂŞ inna sprawa, jade sobie po urlopie do pracy- droga znana...przelatuje przez tory, a tu.... zfrezowana nawierzchnia. zaraz za torami zakrĂŞt w prawo. Tyle dobrze Âże nic nie jechaÂło na drugim pasie, bo co bym nie robiÂł znalazÂł bym sie na aucie, juÂż miaÂłem peÂłno w gaciach Po tym sie jedzie jak po nie rĂłwnym lodzie... mocniej skrĂŞcaĂŚ i hamowaĂŚ sie nie da. A wystrczyÂło tylko postawiĂŚ znak informujacy z naprawie nawierzchni...jak bym przydzwoniÂł ciekawe czyja by byÂła wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym przydzwoniÂł ciekawe czyja by byÂła wina?
Czy to jest pytanie retoryczne? Wiadomo psychopata, na pewno jecha³ z 200 albo i wiêcej, obowi¹zkowo na jednym kole - szkoda s³ów. Je¿eli gazeta zechcia³a by jeszcze zacz¹c dzia³aÌ coœ wiêcej ni¿ jeden artyku³ na ich stronach to by³o by mi³o.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis przy powrocie z wapinnicy sie przekonalem na wlsnej skorze, albo wlasnej oponie jak gowniane sa te pasy Jechalismy do domu w ulewie i jakos tak trafialismy ze na kazdym skrzyzowaniu akurat wskakiwalo zolte. Przejechalismy tak chyba ze 4 krzyzowki ale wkoncu musielismy hamowac... zatrzymalem sie na srodku, ostanie metru pokonujac jak na zuzlu, za zasluga pierniczonych strzalek Po przejechaniu 15 km bylem prawie pewny ze bez gleby do haty nie dojade, no ale na szczescie - udaÂło sie... 8) Uwazajcie na to swinstwo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nasze drogi to jeden wielki syfff !!jade sobie ostatnio przez Miko³ów po nowiutkim asfalcie na Bielsko!super jak po stole i ... prawie mia³em dzwona... okaza³o siê ¿e wspania³o myœlni budowniczy dróg zostawili w ciu... rozsypanego piasku na jezdni przed zakrêtem!troche mnie zaczepa³o ale jakoœ sie uda³o a mia³em ponad 100!! ale kogo to obchodzi!!jedzie dawca na motorze to napewno jego wina a nie pasów czy z³ej nawierzchnii!!juz mnie to wkur....za uwa¿ajcie na siebie!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŚliskie pasy to jedno z wielu zagroÂżeĂą. RĂłwnie niebezpieczne jest zmienienie pasa wzdÂłuÂż kolein. Ja tego nie rozumiem, byÂłem ostatnio na SÂłowacji i wystarczyÂło przekroczyĂŚ granice i jakby inny Âświat. To samo np. w Szwecji. Co prawda majÂą tam strasznie porowaty asfalt (jak zahamujesz to opona starta do felgi) ale drogi rĂłwniutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.