Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prawda o moto


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Licze na waszÂą pomoc, chce kupic moto cbr 954 od 2002r no wiadomo zeby byÂło tanio.na srtonach :autoscout24 ... pojawiajÂą sie ogÂłoszenia typu : http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...x?id=bkbwbrbriggdzie za 3,5 tyÂś euro 14 tyÂś zÂł to super ale czy to nie kicha jakaÂś sciema .... ??? http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...x?id=bkbgkdrrgzalbohttp://www.mobile.de/SIDid6lK9.U0dUfePKILF...11111179405202&http://www.mobile.de/SIDid6lK9.U0dUfePKILF...11111176894353&to niezÂłe ceny !!!! jak za taki sprzĂŞt ktoÂś wie czy to mozlwe czy mozna sprowadziĂŚ za trakÂą cene ???a moze znacie ludzi ktĂłrzy mogÂą mi pomĂłc sprowadziĂŚ taki sprzet pliz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoœ kiedyœ na forum opisywa³ taki proceder ¿e ktoœ wystawia moto/auto doœÌ tanio, zainteresowany sie zg³asza przez serwis i wystawiaj¹cy mówi mu ¿eby zap³aci³ np. 10% sumu jako gwarancje ¿e przyjedzie, a póŸniej okazuje sie ¿e pan Helmut Shmit wogle nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoœ kiedyœ na forum opisywa³ taki proceder ¿e ktoœ wystawia moto/auto doœÌ tanio, zainteresowany sie zg³asza przez serwis i wystawiaj¹cy mówi mu ¿eby zap³aci³ np. 10% sumu jako gwarancje ¿e przyjedzie, a póŸniej okazuje sie ¿e pan Helmut Shmit wogle nie istnieje
Tez op tym kilkakrotnie sÂłyszaÂłem. A ceny na poziomie 3-4 juro to raczej zadkosc za to moto chociaz nie powiem zdazaja sie. Ja chyba zaczne szukac unfali we francji bo ceny zaskakujaco niskie. ostatnio znajomy zakupiÂł moto z 99r. za 4000zÂł na nasze gdzie koszt naprawy ze 2000-2500zÂł wyjdzie. moto rynkowo warte jakies 18000-20000zÂłChyba sie opÂłaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimê szuka³em moto na mobile.de prawie wszystkie moto których cena byla zani¿ona a do których napisa³em maila dostawa³em po anglikaùsku coœ takiego: czeœÌ, motocykl jest w super stanie nazywam siê ...... jestem anglikiem motocykl jest zarejestrowany a niemczech ale obecnie przebywam we w³oszech i motocykl tam jest do obejrzenia. I ciekawe co by by³o jak bym tam pojecha³ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe sÂłyszaÂłem juz takie texty .... znam to dokÂładnie ...a co to znaczy mzoe mi ktoÂś prtzetÂłumaczy ?"Das Motorrad ist nagelneu und hat nur 1 Kilometer auf bord. Das Motorrad kommt mit allem notwendigen Papier fĂźr Ausrichtung und hat 24 Monate internationale Garantie, die vom Produzenten zur VerfĂźgung gestellt werden." :?: [ Dodano: 2005-09-07, 16:12 ]powysyÂłaÂłem mail'e ehhehe zobaczym co bedzie z tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zime razem z kumplami kupiliÂśmy moto z mobil de i moje zdanie jest takie ze jak bĂŞde zmieniaÂł sprzeta to tylko z niemiec . kupiliÂśmy moto HONDA AFRICA TWIN 2000 dziewica jak z salonu miaÂła 3.650km prze. o 7-10 tys zÂł taniej niz w kraju!!!!!!!!!!! tylko podstawa to nie napalac sie na pierwsze leprze ogÂł. tylko trzeba miec kogos kto dobrze szprecha i dzwonic ,za kazdym razem chĂŞtnie odpowiadali na wszystkie pytania i sprawdziÂło sie w 100%. w niemczech wiekszoÂśc aut i moto kupuje sie na kredyt lub w leasing ,jak niemiec sÂłyszy ze gotĂłwa od rĂŞki to jeszcze kilka stĂłwek zbijesz!!! powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem na wlasnej "skorze" jesli nie trzeba wplacac zaliczki a gosc powie ze przetrzyma ci sprzeta pare dni zebys przyjechal i obejrzal to nie ma co sie martwic najgorsze sa te ogloszenia co kaza wplacic zaliczke bo maja duzo chetnych i nie moga zarezerwowac bez zaliczki takie odrazu olewaj (one zazwyczaj nie maja nr telefonu albo maja dziwny nr albo tylko komorkowy i zazwyczaj sa pisane po angielsku a motorki na fotkach sa ze stanow :wink: ) sam przyprowadzilem juz kilka motorow z niemiec i wiem cos na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S16, i speedmat, mozna by byÂło na was liczyĂŚ przy sprowadzaniu moto, ewentualnie ile sobie zyczycie za pomoc w sprowadzenieu??? Powiedzmy ze ja mam tylko Kase hehe na moto.i czy lepiej polowaĂŚ teraz ( na jesieĂą) czy moze na wiosne ???Przypuscmy ze znajduje ciekawe ogÂłoszenie na niemieckiej stronie i " ktoÂś" przejmuje paÂłeczke, i jak wszystko gra to jedziemy po moto :mrgreen: dzieki za konkretne odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Das Motorrad ist nagelneu und hat nur 1 Kilometer auf bord. Das Motorrad kommt mit allem notwendigen Papier fĂźr Ausrichtung und hat 24 Monate internationale Garantie, die vom Produzenten zur VerfĂźgung gestellt werden."
motocykl jest nowy...ma przebieg 1km...gosc ma na motocykl rachunek, wszystkie papiery i 24 miechy miedzynarodowej gwarancji :wink: ciekawe wiec co z nim nie tak :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety z pomoca ciezko poniewaz mnie tez ktos pomagal nie zalatwialem tego sam nawet nie umiem szwabskiego a co do czsu kiedy lepiej szukac okazji hmmm... chyba caly czas mozna znalesc jakas okazje poprostu trzeba ogladac ogloszenia i tak jak ktos juz pisal nie napalac sie na 1 lepsze moto bo okazje sie tam trafiaja tylko trzeba to przegladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do terminu to nie ma reguÂły jak jesr fajne moto za dobrÂą kase to trza brac !!!! a euro tanieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ps znalazÂłem ostatnio CEBRE dziewice 2002 f4isport 3.600przeb. od kobiety nĂłwka za 4700e niedaleko granicy!!! juz mielismy poniÂą jechac ale brat sie napaliÂł na wrsje rossi!!! i juz ma!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam czy by nie sprowadzic moto z niemiec. Tylko ze najlepiej jak by mi je ktos sprowadzil albo chociaz pomogl sprowadzic. A co sadziecie o osobach w gazetach ktore sie oglaszaja ze pomoga sprowadzic moto i albo one same szukaja albo sprowadzaja dla nas moto ktore sobie na jakiejs stronce upatrzylismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.