Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Faceci, nie zaglądajcie


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zycze wytrwania w postanowieniu- ratujesz zycie jakiemus facetowi
KaMate powinieneÂś dostaĂŚ przydomek ZÂŁOTOUSTY za te piekne zdanie 8) :up: :up: :up: :up: :up: A jak jakiejÂś kobiecie tak z facetami Âźle, to niech sobie kupi gumowego Jasia, zamiast marudziĂŚ O rany ZapomniaÂłem :!: Przeciez marudzenie, to WSZYSTKO co kobieta umie robiĂŚ Prawda Pinki :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez marudzenie, to WSZYSTKO co kobieta umie robiĂŚ  Prawda Pinki  
A ja znam takiego faceta, który w marudzeniu bije mnie na g³owê, jest naprawdê specjalist¹ w tej dziedzinie :!: :!: :!:Ciekawe od kogo siê tego nauczy³ :?: :!: I tak na zakoùczenie:1. Je¿eli s¹dzisz, ¿e jesteœ gruba, to najprawdopodobniej jesteœ gruba. Nie zadawaj mi takich pytaù, odmawiam odpowiedzi. 2. Je¿eli czegoœ chcesz, to wystarczy o to poprosiÌ. Postawmy sprawê jasno: jesteœmy proœci. Nie rozumiemy ¿adnych subtelnych, poœrednich próœb. Poœrednie bezpoœrednie proœby nie dzia³aj¹. Te poœrednie postawione bezpoœrednio przed naszym nosem tez nie dzia³aj¹. Po prostu powiedz czego chcesz. 3. Je¿eli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw siê, ¿e otrzymasz odpowiedŸ, której raczej nie chcia³aœ us³yszeÌ. 4. My jesteœmy PROŒCI. Je¿eli proszê o podanie mi chleba, to nie mam na myœli nic innego. Nie mam do Ciebie pretensji, ¿e nie ma na stole chleba. Nie ma tu ¿adnych niedomówieù czy ¿alu. My jesteœmy naprawdê proœci. 5. Czasem nie myœlê o Tobie. Nie szkodzi. Proszê przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myœlê, je¿eli nie jesteœ przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, pi³ki no¿nej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów. 6. Pi¹tek/Sobota/Niedziela=¿arcie=kumple=pi³ka no¿na w telewizji=piwo=tragiczne maniery. To coœ takiego jak ksiê¿yc w pe³ni. Nie do unikniêcia. 7. Zakupy nam siê nie podobaj¹, i ja nigdy nie bêdê ich lubiÌ. 8. Gdy gdzieœ idziemy, cokolwiek za³o¿ysz, bêdziesz w tym wygl¹daÌ doskonale. Przysiêgam! 9. Masz wystarczaj¹co du¿o ciuchów. Masz wystarczaj¹co du¿o butów. P³acz to szanta¿. Bankrutowanie mnie, nie jest okazywaniem uczucia z Twojej strony. 10. WiêkszoœÌ mê¿czyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteœmy proœci. Sk¹d Ci przychodzi do g³owy pomyœl, ¿e pomogê Ci wybraÌ z Twoich 30 par, tê która najlepiej pasuje. 11. Proste odpowiedzi: TAK i NIE s¹ doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie. 12. Je¿eli masz jakiœ problem, przychodŸ do mnie tylko po pomoc w jego rozwi¹zaniu. Nie przychodŸ siê u¿alaÌ, jakbym by³ jak¹œ Twoj¹ przyjació³k¹. 13. Je¿eli powiem coœ, co mo¿e byÌ zrozumiane w dwojaki sposób, i jeden z nich spowoduje, ¿e bêdziesz nieszczêœliwa czy zmartwiona, wiedz ¿e mam na myœli to drugie. 14. Wszyscy mê¿czyŸni znaj¹ tylko 16 kolorów. Œliwka to owoc a nie kolor. 15. I co to za pieprzony kolor: z³amane ekri? I poza tym jak siê to pisze?16. Lubimy piwo tak samo jak Wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my równie¿.17. Je¿eli Ciê pytam co siê sta³o, a Ty odpowiadasz "Nic", wtedy Ci wierzê i jestem przekonany, ¿e wszystko jest w porz¹dku.18. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?". Mo¿esz byÌ pewna, ¿e gdybym Ciê nie kocha³, nie by³bym z Tob¹.19. Ból g³owy trwaj¹cy 17 miesiêcy to nie ból g³owy. IdŸ do lekarza.20. Regu³a podstawowa w przypadku najmniejszej w¹tpliwoœci dotycz¹cej czegokolwiek: WeŸ to, co najprostsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuÂż to gdzieÂś czytaÂłem, ale Âświetnie Âże to Nico przypomniaÂłeÂś Z trzema punktami siĂŞ nie zgadzam, ale generalnie tak wÂłaÂśnie jest.Pinki nie zaÂłamuj siĂŞ, odpocznij od facetĂłw, znajdÂź sobie nowe hobby , zajmij czas czymÂś ciekawym i bĂŞdzie dobrze A tak poza tym znam kobiety duÂżo gorsze od facetĂłw, nawet cholera osobiÂście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym znam kobiety duÂżo gorsze od facetĂłw, nawet cholera osobiÂście    
Ja tez takie znam A teraz tok myœlenia kobiety:ONA: Co tak siedzisz? ON: Jak siedzê? ONA: Taki znudzony. Dawniej siê ze mn¹ nie nudzi³eœ. ON: Nie jestem znudzony. Czytam gazetê. ONA: Dawniej w moim towarzystwie nie czyta³eœ gazety. ON: Od czasu jak jesteœmy ma³¿eùstwem, stale jestem w twoim towarzystwie, a kiedyœ przecie¿ muszê przeczytaÌ gazetê. ONA: Ju¿ Ci siê nie podoba, ¿e jesteœmy ma³¿eùstwem? Dawniej by³eœ szczêœliwy z tego powodu. ON: Zlituj siê, wcale nie powiedzia³em, ¿e mi siê nie podoba. ONA: Dawniej nie mia³eœ zwyczaju zarzucaÌ mi k³amstwa. ON: Nie zarzucam Ci k³amstwa. Czego Ty chcesz ode mnie? ONA: Nic nie chcê od Ciebie. Chcê tylko, ¿ebyœ mnie traktowa³ jak dawniej. ON: Dobrze, postaram siê. ONA: Dawniej nie musia³eœ siê staraÌ. ON: Moja droga, daj mi spokój. ONA: Mogê Ci daÌ spokój. Tylko ciekawa jestem, czy dawniej tez byœ siê tak do mnie odezwa³. ON: - milczy - ONA: Ju¿ nawet nie raczysz odpowiedzieÌ. Dawniej sprawia³a Ci przyjemnoœÌ ka¿da rozmowa ze mn¹. Mo¿e nie? No, powiedz, nie? ON: Tak. ONA: Ach, wiêc przyznajesz siê nareszcie! ON: Do czego siê przyznajê, na mi³oœÌ bosk¹? ONA: Do czego? ¿eœ siê zmieni³ w stosunku do mnie. ON: O czym Ty mówisz? ONA: Na szczêœcie sam siê przyzna³eœ, tylko dlaczego? Powiedz mi szczerze, dlaczego jesteœ inny ni¿ dawniej? ON: Przestaù siê mnie czepiaÌ. Czego Ty chcesz ode mnie? ONA: Tylko tego, ¿ebyœ by³ taki jak dawniej. (chwila ciszy) Ach, wiêc nie mo¿esz ju¿ byÌ dla mnie taki jak dawniej? Dobrze. Tylko ¿eby póŸniej nie by³o na mnie. Ty sam tego chcia³eœ. ON: Czego chcia³em? Co Ty wygadujesz? ONA: No sam przed chwila powiedzia³eœ, ¿e mnie ju¿ nie kochasz. Bardzo siê cieszê, ¿e sam zacz¹³eœ te rozmowê. Przynajmniej bêdê wiedzia³a. Ju¿ nie bêdê siê ³udziÌ, ¿e kiedykolwiek bêdziesz znów taki jak dawniej. ON: S³uchaj, gadasz takie g³upstwa, ¿e a¿ mnie trzêsie. Przestaù bajdurzyÌ, bo mnie szlag trafi, i daj mi przeczytaÌ gazetê, do wszystkich diab³ów! ONA: A kochasz mnie jeszcze? Tak jak dawniej? I jesteœ dla mnie znów taki jak dawniej? I przepraszasz mnie za wszystko, coœ powiedzia³ bez zastanowienia? Biedny! Przykro Ci, ¿eœ doprowadzi³ do tego, ¿ebym pomyœla³a, ¿e ju¿ nie jesteœ taki jak dawniej. No, to dobrze. Ju¿ siê nie gniewam. Co tak siedzisz? ON: Jak siedzê? ONA: Taki znudzony. Dawniej siê ¿e mn¹ nie nudzi³eœ...I tak to jest z kobietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico ja poprostu uwielbiam te Twoje wywody w kaÂżdym temacie gdzie siĂŞ ukazujÂą posty kobiet.

I tak to jest z kobietami  
hehe to Ty te¿ poznawa³eœ jakieœ dziwne przypadki albo zaczêsto czytasz gazety w ich towarzystwie.(choÌ po czêœÌi sie zgadzam bo pare rzeczywiœcxie takich jest które znam)ale ja z moj¹ Klaudeczk¹ jestem 2 lata i nie narzekam wogóle,jak siê szanuje co siê ma to jest dobrze,mo¿e byÌ tak ze ja na jakiœ supoer model trafi³em(w³¹sciwie to jest tak na 100% :roll: )ale powinnieœcie (WSZYSCY 8) ) zdaÌ sprawê ¿e:-nie mo¿na uogólniaÌ-mo¿e to z Wami coœ nie tak-kwestia widzenia zale¿y od punktu siedzenia-jak wam nie pomaga to nie dawajcie tematów na motocyklowym forum tylko wizyte u seksuologa zamówcie albo innego terapeuty POzdrawiam wszystkich i nie piasa³em tego ¿eby was uraziÌ(zda¿aj¹ sie przypadki z³ej interpretacji tekstu) tylko mój post mia³ taki charakter jak wszstkie inne tutaj -pó³ ¿artem pó³ serio 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICO DRAG,  hehehe  nio to mam nadzieje ze kiedys zaprezentujesz  swoje talenty muzyczne  i nie tylko ja lecz wszyscy z forum beda mogli cie uslyszec w roli spiewajacej gwiazdy  :P  :P  :lol:
Ja skromny jestem chÂłopczyk, wiĂŞc raczej nie da rady :wink:A Ci co mieli usÂłyszeĂŚ, jak dre koparĂŞ, to juÂż usÂłyszeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.