Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprostowanie


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od razu wiedziaÂłem, Âże ten topic to jakaÂś podpucha  Teraz nam udowodni, Âże nie potrafimy sÂłuchaĂŚ i nie chcemy zrozumiec  
Nie muszĂŞ niczego dowodziĂŚ, bo wszyscy wiedzÂą jak to jest Ale teraz bĂŞdĂŞ milutka dla facetĂłw, chyba Âże mnie ktĂłryÂś wkurzy, to dokopiĂŞ :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu wiedziaÂłem, Âże ten topic to jakaÂś podpucha  Teraz nam udowodni, Âże nie potrafimy sÂłuchaĂŚ i nie chcemy zrozumiec  
Nie muszĂŞ niczego dowodziĂŚ, bo wszyscy wiedzÂą jak to jest Ale teraz bĂŞdĂŞ milutka dla facetĂłw, chyba Âże mnie ktĂłryÂś wkurzy, to dokopiĂŞ :wink:
W USA mieli huragan Katrina, My tu na forum mamy swĂłj TAJFUN PINKI I wszystko na temat :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA mieli huragan Katrina, My tu na forum mamy swĂłj TAJFUN PINKI  I wszystko na temat  
MyÂślaÂłam, Âże prawdziwi mĂŞÂżczyzni lubiÂą jak siĂŞ coÂś dzieje :wink:
A myÂślisz dlaczego tu jesteÂśmy :?: :!:My tam "tajfunoof" siĂŞ nie boimy :wink:ZÂłaszcza tych po metr piĂŞĂŚdziesiÂąt
nas naleÂży poprostu kochaĂŚ.........
Nio ale co zrobiĂŚ, jak po trzecim kochaniu zasypiacie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroofka niekiedy kobiety sie tak kocha ze szkoda gadac a one tego nei zauwazja i olewaja [ Dodano: 2005-09-06, 21:43 ]niewiem czy to do tematu:P ale wÂłasnie dostalem to na gg JAK ZAIMPONOWAĂ KOBIECIE: prawiĂŚ komplementy, szanowaĂŚ, zaszczycaĂŚ, tuliĂŚ, caÂłowaĂŚ, piesciĂŚ, kochaĂŚ, glaskaĂŚ, drazniĂŚ, zapewniĂŚ wygode, chroniĂŚ, przytulaĂŚ, trzymaĂŚ, wydawaĂŚ na nia pieniadze, poiĂŚ i karmiĂŚ, kupowaĂŚ jej rzeczy, sluchaĂŚ jej, dbaĂŚ o nia. zostaĂŚ z nia, popieraĂŚ ja, trzymaĂŚ sie jej, iœÌ na koniec ziemi dla niej. JAK ZAIMPONOWAĂ MĂÂŻCZYÂŹNIE: PokazaĂŚ nagoœÌ DaĂŚ mu co zechce (hmmm) PrzynieœÌ jedzenie i piwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroofka napisaÂł/a:NICO DRAG napisaÂł/a:Nio ale co zrobiĂŚ, jak po trzecim kochaniu zasypiacie  Bo widocznie Ty na takie trafiaÂłeÂś co przy Tobie zasypiaÂły.....    A to mĂłwisz, Âże sÂą wytrzymalsze  
Moim skromnym zdaniem... wydaje mi siĂŞ, Âże sÂą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.