Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1962


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam zamiast podginania tablic nakÂładki polaryzacyjne, niestety nie wiem czy mozna dostaĂŚ w rozmiarze motocyklowym, bo blachy sÂą inne niÂż w aucie.http://antyradary.strefa.pl/html/nakadki_p...aryzacyjne.html [ Dodano: 2005-08-25, 13:41 ]A ja myslĂŞ Gixer, Âże wyslij to zdjecie na skrzynkĂŞ mailowÂą bielskiej policji w zwiÂązku z akcjÂą ÂŚcigacz 2005. ChÂłopaki siĂŞ ucieszÂą [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakÂładki polaryzacyjne nic nie dadzÂą w takim przypadkufotoradary i tak nam nic nie robiÂą, w najgorszym przypadku mogÂą nas nagraĂŚ na kamerĂŞ z samochodu a tu nakÂładka zda sie na nic bo ona przecieÂż znieksztaÂłca obraz tylko pod kÂątem i jadÂący za motocyklem samochĂłd nie bedzie miaÂł problemu ze zrobieniem dobrego filmu z widocznÂą tablicÂą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakÂładki polaryzacyjne nic nie dadzÂą w takim przypadkufotoradary i tak nam nic nie robiÂą, w najgorszym przypadku mogÂą nas nagraĂŚ na kamerĂŞ z samochodu a tu nakÂładka zda sie na nic bo ona przecieÂż znieksztaÂłca obraz tylko pod kÂątem i jadÂący za motocyklem samochĂłd nie bedzie miaÂł problemu ze zrobieniem dobrego filmu z widocznÂą tablicÂą :?
NakÂładka polaryzacyjna dziaÂła, wystarczy zrobic minimalne odchylenie aÂżeby juÂż napisy pozostaÂły nieczytelne, albo niewyraÂźne. A to wystarczy zeby taki film trafiÂł co najwyÂżej do programu Gliny, ale nie do sÂądu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiem Wam jakÂą ja przed chwilÂą miaÂłem sytuacjĂŞ z policjÂą-nie bielskÂą ale zawsze policjÂą.wiĂŞc tak, jeÂździmy se z kumplem po Orzeszu i okolicach,zatrzymujemy siĂŞ w pewnym miejscu a za nami za chwile podjeÂżdza radiowĂłz.otwiera siĂŞ szyba aPan policjant pyta: ktĂłry z nas przed chwilÂą ujechaÂł na jednym kole.a poniewaÂż zaraz skumal;iÂśmy czacze wiĂŞc odpowiedz brzmiaÂła:nikt oczywiÂście(a prawda Âże oboje po rynku dziczeliÂśmy oczywiÂście)a on dalej swoje: ale chÂłopcy powiedzciew mi,przecieÂż nie jestem Âślepy kto to jeÂździÂłkumpelk mĂłwi Âże ma moto od dwĂłch dni i nie umie,wiĂŞc pytanie pada centralnie na mnie:to ty jechAÂŁEÂŚ??a poniewaÂż ja nie umie kÂłamaĂŚ mĂłwie :mrgreen: Âże przez chwile,i pytam gdzie mnie widziaÂł,a on na to:A UMISZ JEÂŹDZIĂ NA KOLE??JA OCZYWIÂŚCIE ÂŻE NIEA ON: TO JAK NIE UMISZ TO NIE JEÂŹDZIJ A JAK UMIESZ TO JEÂŹDZIJ(!!!!!!!!!!)na koniec pytanie: A NA PRZEDNIM UMIESZ??????JA:TROCHĂON MACHNÂĄÂŁ RĂKÂĄ I POJECHALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zaznaczam Âże nie miaÂłem ÂżarĂłwki z tyÂłu,papierĂłw(kumpel teÂż) i mogli nas bardzo udupiĂŚ!!!!!!!!!!!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam Âże nie miaÂłem ÂżarĂłwki z tyÂłu,papierĂłw(kumpel teÂż) i mogli nas bardzo udupiĂŚ!!!!!!!!!!!!!
Nie kaÂżdy glina to kutas :wink:To teÂż ludzie, i jak podejdziesz do niego jak do ludzia, to tak samo Ci odpowie :wink:No chyba, Âże trafisz na wyjÂątkowego pajaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.