Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Serwis motocykli - chorzow, Piekarska


daniello

Rekomendowane odpowiedzi

WitamNa poczatku sesonu czekala mnie wizyta w serwisie(wymiana napedu, regulacje) wybralem dyno-tech, nie mieli czasu(mechanik chyba nie chcial podjac sie pracy) i dal mi wizytowke z serwisu w chorzowie. Pojechalem od razu zostawilem moto - mili ludzie. Pozniej dzwonilem czy gotowe, odebral koles konkretnie wstawiony - ledwo mowil a komplet liter GSXR byl dla niego zbyt duzym wyzwaniem.... Gdy po ok 7 dniach(mialy byc trzy) umowilem nie na odbior niby wszystko oka - odpalil moto(niby chodzi) skasowal 800 i nara. kilka min pozniej....Motocykl gasl za kazdym razem jak mialem nizsze obroty, tak sie wku... - bylo 20 razy orzej niz jak go odstawialem, oczywiscie musialem jezdzic na rezerwie bo pol baku poszlo sie ...Juz niegdy tam nie zawitam....Moze ktos ma inne zdanie ale ja juz sie sparzylem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Dudek, jeœli ktoœ robi tak, jak mi opowiada³ Radek, ze zamienia korbowody miejscami, to niech lepiej siê zajmie uprawianiem ogórdka a nie grzebie w silnikuno ale najwa¿niejsz,e jest to, ze motocykle je¿d¿¹, a ich w³aœciciele s¹ zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kudlaty_bytom,   a znajac Âżycie jak bym sie za to wzioÂł to by duÂżo z tego nie zostaÂło  :mrgreen:
producent puszcza na Polski rynek silnik w ktĂłrym jest wiecej rupieci, bo wie Âże u nas panuje taka zasada Âże coÂś musi zostaĂŚ... tak Âże siĂŞ nie przejmuj szczerze to teÂż wolaÂł bym grzebac samemu, kwestia tego Âże wiem na czym siedze, satysfakcji i moÂże ekonomi. Nie mniej jednak grzebac trzeba umieĂŚ i sie naumieĂŚ, a trochĂŞ przykro to robiĂŚ na swoim sprzĂŞcie... i koÂło sie zamyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.