Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

20-21 SIERPIE� BIKINI PARTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

BĂDZIE ZAINTERESOWANIE PODAM SZCZEGĂÂŁY. IMPREZA JEST W MORSKU KOÂŁO ZAWIERCIA. NIE WIDZIELI TAM ZA DUÂŻO MOTO, ALE MENADZER OÂŚRODKA JEST ZAINTERESOWANY ZLOTEM MOTOCYKLI I OFIARUJE POMOC W ZORGANIZOWANIU I UÂŁATWI NAM SKRĂCENIE JAKIEJÂŚ FAJNEJ IMPREZKI NA MIEJSCU. PYTANIA???-- ODPOWIEM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piêkna okolica,zmek rónie¿,mo¿e jakaœ w³asny,forumowy zlocik???zrobimy na wzór czeskich wynejmie siê tego kolesia bij¹cego rekordy jazdy na butach za autem i bedzie super.fajny termin,daleko nie jest,okolice super!!!!Cebul to super pomys³!!!! nic tylko zacz¹Ì za³atwiaÌ,zebraÌ kaske,zatrudniÌ striptizerke i jazda!!!!DZIDAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisze wsio wieczorkiem, ale bedzie OK!! mamy tam dobry ukÂład [ Dodano: 2005-07-26, 20:01 ]Ziobu- nie BMW , a ogĂłlnopolski zlot lekarzy na motocyklach.WidzĂŞ Âże znacie Morsko wiĂŞc o piĂŞknym terenie ,czystym powietrzu i takie tam nie bĂŞdĂŞ pisaÂł.Imprezka czyli Bikini Party jest 21 sierpnia (czyli niedziela ) .My oczywiÂście zaczynamy od soboty a moÂże i od piÂątku . ProponujĂŞ zebraĂŚ siĂŞ w sobotĂŞ okoÂło godz 15 w Zawierciu pod UrzĂŞdem Miejskim. Poczekamy aÂż siĂŞ nas trochĂŞ zbierze i do Morska. Mamy tam dobry ukÂład- znamy mendzerka caÂłego oÂśrodka.Postaramy siĂŞ zaÂłatwiĂŚ wjazd za free, miejsca dla namiotĂłw i pilnowany parking -oczywiÂście za free.MyÂślĂŞ Âże jakiÂś pokarm ( kieÂłba, kaszana ) bĂŞdzie moÂżna zakupiĂŚ wczeÂśniej w sklepie( choĂŚ na to nie pozwalajÂą innym :wink: ) no i oczywiÂście alkohole bĂŞdÂą po cenie hurtowej ok. 9 zÂł za flaszeczkĂŞ :mrgreen: . Teraz pytanko czy wsio robimy na dworze pod namiotem czy wynajmujemy salĂŞ . CZEKAM NA PROPOZYCJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEÂŚLI PASI TO TRZEBA TYLKO DOGRAĂ ILU NAS BĂDZIE ÂŻEBY GOÂŚĂ WSIO PRZYGOTOWAÂŁ. [ Dodano: 2005-07-26, 20:04 ]CZYM WIĂCEJ TYM LEPIEJ SIĂ WĂDKĂ PIJE!!!!!!!! [ Dodano: 2005-07-27, 00:14 ]ZapomniaÂłem dodaĂŚ - bĂŞdzie prasa i televizja. MoÂże komuÂś ÂładnÂą fotkĂŞ szczelÂą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChÂłopaki a moÂże wÂłaÂśnie zrĂłbmy taki wiĂŞkszy zlocik wtedy???forumowy i nie oficjalny.Cebul( Kolego z Domeczka ) za co bedzie trzeba zapÂłaciĂŚ a co jest za free???myÂśle Âże to bardzo fajny pomysÂł wybraĂŚ sie np w 20 motocykli np spod Katowic do samego Morska!!!trasa od dÂąbrowy super(no chyba Âże inaczej pojedziemy),poÂśmiaĂŚ siĂŞ powygÂłupiaĂŚ- wszystko za niewiele kaski i spowrotem znowu ekipÂą do chaÂłp!!!Ludziska piszcie siĂŞ na to bo wyczuwam fajna impre!!!! :wink: P.S. KudÂłaty nie jedziemy do pszczyny ino na dwa dni do Morska i bedzie git!!! [ Dodano: 2005-07-31, 21:41 ]

moze ia sjĂŞ dokulam jak bĂŞdĂŞ miaÂł za co  
to nie powinno wyjœÌ wiêcej ni¿ 50 zeta na bene,coœ do ¿arcia z cha³py,kilo wusztu,namiot-wstêpu siê nie p³aci(tak czy nie? ) i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej ZA jeœli uda mi siê znaleœÌ transporcik... Zg³aszam siê na potencjaln¹ chêtn¹, jeœli ktoœ ma woln¹ dupke to proszê o kontakt bo do tego czasu nei uda mi sie raczej motorka kupiÌ A i jeszcze pytanie-> czy ja bede musia³a siê tam rozbieraÌ :?: mam nadzieje, ze od tego beda specjalnie wynajete panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Hi, Imprezka sie rozwija Mozemy juz chyba stworzyc pierwsza liste obecnosci w MORSKU:1. Cebul2. Kudlaty_Bytom3. Leo4. Slawek_Czeladz5. Rollo 6. MarianKa 7. Borwarny 8. Spun9. Chamsin10. Maisha11. Skalar12. Arczi 13. Moto Christo14. Allanon15. Ziobu - czyli ja plus moj plecaczek + znajomi spoza forum ok. 3 motocyklePisac kto jeszcze bedzie Moze byc fajna imprezka 8) Cebul a ty juz cos organizuj bo sam widzisz ze zainteresowanie jest! A moze byc wieksze PS : Atrakcje gwarantowane Ja i moj brzuch w spodenkach kapielowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.