Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zła wiadomośĂŚ dla sprzedających


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba nigdy nie bĂŞde miaÂł nowego motocykla zawsze uÂżywka jednak juÂż minimalnie poznaÂłem sie z motorkami tzn to co trzeba sprawdziĂŚ a pewnie to co ja znam to 2% tego co powinno sie sprawdzaĂŚ z tym Âże nie ma co sie liczyĂŚ z tym Âże uÂżywane to jak w stanie nĂłwki :roll: z tym sie zawsze trzeba liczyĂŚ jednak z tego co zauwarzyÂłem skutery sÂą najmniej awaryjne z tym Âże ja porĂłwnuje 2 skutery z 99r a z motorami (jeden enduro,drugi cross) z 87 rocznika oby dwa ale trafiÂłem dwa z 99r i 87r :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ty miaÂłes w zeszÂłym roku taki kurs 4,7??? a teraz 4,1???  troszke to naciagane..
a ja tak wtrÂące z racji ze odbieglismy od tematu Rekordowy kurs Euro to 5 zÂł 8) A ceny spadajÂą bo rosnie podaÂż :mrgreen: po prostu mamy na rynku wtĂłrnym coraz wiecej motocykli a zjawisko to bedzie sie nasilalo tak jak nasila sie juz od lat. Do momentu az przywieziemy wszystkie jednoslady z niemiec jak teraz bylo z samochodami hehehe (dohan pierdoli jak balcerowicz)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... s³uchajcie ch³opaki Ja sprowadzi³êm z niemic moto lekko pukniete zrobi³em i jezdzi mi sie super zadnych problemów nie mam. Moi znajomi podobnie. Cóz Zdarzaj¹ sie z³omy napewno ale s¹ serwisy i mozna sprawdziÌ sprzêt przed kupnem A tak osbiscie tu lubie jak sprzet sprowadzony jest bezposrednio do mnie a potem to ja juz sam go naprawiam np. kierunki, naklejiki, lusterka itd Gdybym mia³ kase to pewnie bym Kupi³ nowe ale nie mam kasy i trzeba kombinowaÌ. Widzia³em ze rolo ma naprawde super sprzecik zadbany ale jesli jest róznica 10 tys w cenie to warto poszukaÌ ....pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.