Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pomĂłżcie mi bo już sam nie wiem co robiĂŚ;/


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam teraz problem kupi³em tego skutiego 2tyg temu :? pojeŸdiz³em i sie jak by znudzi³ tzn dzisiaj na kole (pocz¹tki je¿d¿enia) jeŸdzi³em no i w sumie nie ma Ÿle nawet mi sie to podoba, ale jednak brakuje mi biegów sprzêg³a je¿d¿enia po bezdro¿ach tzw(kurwido³y) troszke skakania i jestem w kropce dzwoni³em do tego kolesia co kupi³em tego skutiego bo mu wisze jeszcze kase 250z³ i powiedzia³ ¿e jak co to moge mu go oddaÌ on ma kupca za 3tys tzn bo sie targowa³em jeszcze na pocz¹tku chcia³ 300z³ powiedzia³em ze mam tylko 250z³ i b³¹gam teraz o pomoc co mam zrobiÌ ju¿ sam nie wiem czy zadzwonic do niego i sie spytaÌ cyz jest taka mo¿liwoœÌ czy wystawiÌ skuter na sprzeda¿(allegro) i kupiÌ jakieœ enduro ?? tzn ja kupi³em skuter tylko dlatego zê mia³êm doœÌ tego jak mi sie psu³a moja poprzednia suzuka codziennie trzebaby³a j¹ pchaÌ ¿eby odpali³a i wogóle a tka w terenie sie czuje jak w niebie ;/ doradŸcie mi bo zg³upieje :wink: z góry dziêki za pomoc i sory za tak wyczerpuj¹cy post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz gixer to nie tka ³atwo ja pojeŸdzi³em t¹ suzuk¹ godzine to potem pó³ dnia albo ca³y dzieù by³o roboty :? spider a teraz jest go sens sprzedawaÌ a jak dostane za niego mniej jak kupi³em ?? [ Dodano: 2005-08-29, 21:35 ]a to mam go wogóle jeszcze przerejestrowywaÌ ?? w tym tygodniu bêdzie mija³ miesiac jak go kupi³em :? i tak jak sie pyta³em teraz jest koniec sezonu i raczej go nie sprzedam za tak¹ cene za jak¹ kupi³em czyli 2800z³ to jest DERBI PREDATOR r99 80cmm zarejestrowany na 50 i wogóle tam takie tuningi niby ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko 300zÂł jestem mu winien i w zastaw za te 300zÂł daÂłem mu tube i wzmacniacz i jeszcze bracik z irlandi mi teraz posÂłaÂł kase Âżeby to spÂłaciĂŚ i wÂłaÂśnie nie wiem co robiĂŚ powiedziaÂł mi zĂŞ jeszcze na jakieÂś enduro albo crosika by mi troszke dorzuciÂł :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wÂłaÂśnie taki miaÂłem plan od poczÂątku pojeÂździĂŚ przeboleÂś to wszystko i na wiosne sprzedaĂŚ i kupiĂŚ croSSa albo endurko jakieÂś z tym zĂŞ tĂŞsknota mnie zÂżera nie widziaÂłem Âże to bedize takie trudne no ale co zrobiĂŚ no nie wiem zadzwonie jutro do kolesia spytam sie czy daÂło by rade jak tak to go oddam i odrazu kupie coÂś konkretnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChÂłopie ty siĂŞ zastanĂłw co chcesz mieĂŚ Skuter to fajna sprawa bo ÂśmigaÂłem na nich 4lata i praktycznie dalej mam bo mam motor i skuter :mrgreen: Nie wiem co ci siĂŞ w nich nie podoba ale kaÂżdy ma inne zdanie :x WkopaÂłeÂś siĂŞ jak nie wiem co bo kupiÂłeÂś moto na jesieĂą i chcesz go sprzedac na jesieĂą ja myÂślĂŞ Âże nie dasz rady go teraz skaliĂŚ (chyba Âże go oddasz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.