Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Balaton


zulk

Rekomendowane odpowiedzi

Noo wypadzik super poza tym moim szlifem znowu Mnie sie nic nie staÂło a moto no coz troche obdrapane i popekana owiewka.A gleba wyszla chyba przez ten poprzedni szlif jakos sie kurde wystraszylem winkla wyprostowalem moto i dalem po heblach ale mi niestety drogi nie starszylo i wyglebilem na pobczu.Musze cos z tymi swoimi lekami zrobic bo sie jezdzic po winklach wogole nie da,chyba skocze do Brna na 2h rechabilitacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba skocze do Brna na 2h rechabilitacje
jade z TobÂą
Hehehehe ale te fotki zajebiste
no sa alkoholiki ta fota gdzie jest was 3 hahahahahahahhahahahahahahahahahahaha
A Panie jakies zabraliscie, czy tylko kochanki?
no no no czyÂżby romansik
No Zulk pozbÂądÂź siĂŞ strachĂłw, bo ja mam zamiar jeszcze z TobÂą pojeÂździĂŚ kiedyÂś, jak bĂŞdzie okazja... ostatnio byÂło bardzo sympatycznie
Zulk tyy ogierze, ale na s³owacji ciekawego smsa wys³a³eœ do Spidera, treœÌ by³a bardzo interesuj¹ca ps Zulk bedze luzz jestesmy z toba pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe jak sie ma w ekipie kirusa paparazzi to i fotki sa zajebiste ,ale musze wam powiedziec ze takie 2-jki jaki miaÂłem dziÂśiaj to .....kosmos nie wiem czego bĂŞde bardziej zaÂłowaÂł? ,tych imprez w takim towarzychu czy jazdy ? pewnie jednego i drugiego ale na pĂŞtelke beskidzkÂą to z wami jeszcze wyskocze :mrgreen: [ Dodano: 2005-08-01, 21:48 ]

A Panie jakies zabraliscie, czy tylko kochanki
tylko kochanki z duzÂą iloÂściÂą kucykĂłw!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopkai to byliscie na tym balatonie??wsumie ja sie tam wybieram na wakacje ale to we wrzesniu na jakies 5-7dniino niewiem czy oplaca sie jesszcze tam jechac czy juz niebedzie po ptakach....a moze ktos jescze w tym okresie bedzie sie tam szykowac bedzie to po 10-11 wrzesnia [ Dodano: 2005-08-02, 19:01 ]dobra iwdze po fotac tylko solinato dalej sie pytam o balaton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok juÂż opisuje... Pierwsze przejscie Graniczne to byÂło w UjsoÂłach ( glinka) totalny luzik zero kolejeki zbĂŞdnego gadania. Na SÂłowacji pusto drogi extra mozna dawaĂŚ czadu tylko UWAGA!!! Gliniarze lubiÂą staĂŚ przy wylotach takich wiekszych miast jesli jest ograniczenie na super drodze do 40 km/h to radze zwoliĂŚ na pewno bedÂą staĂŚ, dotyczy to oczywiscie g³ównychdrĂłg, bo na wiejskich to glin wogĂłle nie ma. Trasa leciaÂła :- Dolny kubin ( Âładne widoki i ciekawa trasa)- Rozemberok- BaĂąska Bystrzyca ( Super miasto, wow nocÂą, mielismy tam nocleg w "Penzion Kuria" 1100sk za 2 osoby ale warunki extra i w samy sercu miasta + parking na maszyny)- Nitra - Nove Zamky ( ciekawe miasteczko super tanie 2zÂł piwo itd. Nocleg w hotelu** za 30 zÂł od osoby a parking teÂż sie znalazÂł na moto, fajne laseczki! Warto)- Komarno (Przejscie graniczne) Uwaga tuÂż za granicÂą jest remont duze utrudnienia, i kiepsko oznaczona droga.- SzĂŠkesfehĂŠrvĂĄr (kiepsko oznaczone)- SiĂłfok,Balaton META ( noclegi od 10€ do... standart kiepski, ceny piwa drinkĂłw i jedzenia duuuze. MnoÂżnik 1.6 x Polska = balaton. Pogoda byÂła kiepska Jeziorko zimne i niezbyt czyste przynajmniej takie wraÂżenie zrobiÂłona nas. Uwaga na WĂŞgrĂłw lubiÂą kantowaĂŚ przy kasie liczcie dobrze kase bo tych zer strasznie duzo 1300FR to cena takiego taniego drinka;) W paliwo najlepiej sie zaopatrywaĂŚ w Âśrodkowej SÂłowacji.Noclegi bardzo Âłatwo znaleœÌ, sÂą poprostu wszedzie!!! Duzo imprez, panienek ale niezbyt urodziwych;(klimacik caÂłkiem spoko jest gdzie szaleĂŚ wieczorami!!! Mi osobiscie opdobaÂła sie SÂłowacja... aha Bylismy w KovaĂŚwa BAseny termalne, ma³¹ wioska( 20 km od BaĂąskiej) ale tanio 20sk od gÂłowy za nocleg fajne laski z duÂżymi zdrowymi biustami wow ( takie zdrowe) To chyba wszystko jak coÂś to pytaĂŚ a jak mi sie przypomni to dopisze. Ps. W Komarnie SÂłowackim jest fajna knajpa motocyklowa POLECAM, kolo stacji SLOVNAFT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, jak bedzie pogoda to wszedzie jest fajnie Ale balaton bym sobie darowaÂł serio szkoda kasy!!!tam gdzie byÂłem na basenach termalnych to byÂły 3 baseny odkryte i caÂłkiem spoko, ale sie szczegĂłlnie nie zachwycisz. Jednakk poleÂżeĂŚ byÂło gdzie, woda czysta ciepÂła i tanio. A jak chcesz posaleĂŚ to :Liptpwski Mikulasz ( sÂłowacja) lub Hajduszloboszlo( wĂŞgry) i wiele innych jutro ci dopisze... leÂżysz i pijesz hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.