Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Balaton


zulk

Rekomendowane odpowiedzi

A CO SIĂ DZIEJE Z NASZYM KRĂCIDUPÂĄ ?
hahahaha bardzo œmieszne ch³opaki z mi³¹ chêci¹ bym pojecha³ z wami, tylko czy pojade to bede wiedzia³ w czwartek qrde i jak narazie to raczej ciê¿ko, podobnie jak u Spidera do³ek finansowy, qrde ale jestem dobrej myœli oby da³o rade...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

do krĂŞcidupy i innych! co do kasy to jestem przekonany ze ten wypad bĂŞdzie o 25% tanszy (troche mniej kilosĂłw ,zero b³¹dzenia,no i nie bĂŞdzie jakiegoÂś pÂłacenia za wjazd na zlot) tylko panowie jak macie troche czasu to poszperajcie w internecie jakiegoÂś miÂłego spanka nad solinÂą(bo nie chcemy juz sie tak b³¹kac po omacku jak w czechach) i bĂŞdzie git! AMERYKA!!!! [ Dodano: 2005-07-26, 22:33 ]PANOWIE JEST SUPER ZAÂŁATWIÂŁEM SOBIE WOLNE U ÂŻONKI I MOGE POWIEDZIEĂ ZE JUZ JEDNÂĄ NOGÂĄ JESTEM NA MOTO!!!! BYLE DO SOBOTY !!! ZULK CO Z TOBÂĄ????????????ODEZWIJ SIE !!!!!!!KRĂCIDUPKA TEÂŻ!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno spotkanie na mc w sosnowcu jadÂąc od strony katowic po prawej za salonem mercedesa przy shellu dobrze myÂśle?
WÂŁAÂŚNIE TEN "MAC" ZA SALONEM MERCA ZJAZD Z DROGI OD STRONY KATOWIC TEN SAM CO DO MERCEDESA. [ Dodano: 2005-07-29, 14:52 ]
Panowie bedzie rzeznia temeperatura Âżar z nieba sie bedzie lac hehe cale szczescie Âże jedziemy nad soline
ZULK BĂDZIE ZAJEBIÂŚCIE ZRESZTÂĄ JAK ZAWSZE.HAHAHHAHAHHA.IIIII DZIIIIDDDDAAAA!!!!!!! [ Dodano: 2005-07-29, 14:54 ]NIE, MAM 29 LAT NA KARKU A Z TAKICH WYJAZDĂW W TAKIM GRONIE TO CIESZE SIĂ JAK DZIECKO 2 LETNIE Z JAJKA NIESPODZIANKI. [ Dodano: 2005-07-29, 14:57 ]
Troche siĂŞ moja Âżonka wÂściekÂła i chyba bede musiaÂł cichaczem o 5 rano z chaty po prostu uciec  :mrgreen:  Nie chce myÂśleĂŚ co bedzie jak wrĂłce  :ranting:  :ranting:  :ranting:
BĂDZIESZ SIĂ PRZEJMOWAĂ JAK WRĂCISZ, ZOBACZYSZ WARTO UCIEKAĂ,STARY WYTÂŁUMACZ JEJ ÂŻE TO TWOJA PASJA, A ÂŻYCIE BEZ PASJI NIE MA SENSU(NO OCZYWIÂŚCIE POZA NIÂĄ) ÂŻONY,DZIEWCZYNY SÂĄ NA PIERWSZYM PLANIE PRZED MOTO MA SĂ ROZUMIEĂ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie koncze drugie tyskie,tak zeby lepiej usnac bo adrenalina mocno przekroczyla u mnie dopuszczalne normy,ku..a jestesmy jak dzieci I TO JEST ZAJE FAJNE. [ Dodano: 2005-07-29, 21:43 ]wezcie panowie aparaty bo te fotki naprawde fajnie sie pozniej oglada [ Dodano: 2005-07-29, 21:46 ]

Panowie bedzie rzeznia temeperatura Âżar z nieba sie bedzie lac hehe cale szczescie Âże jedziemy nad soline
A ja slyszalem w radio ze jakies nawalnice ida ale mnie nawet ruska armia nie powstrzyma!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900km w 2 dni to nie duzo ale trasy nie bylyu tak ciekawe jak ostatnio,impra za to pierwsza klasa
Adi i reszta relacja ma byĂŚ, fotki wrzucaĂŚ qrde a z ÂŁukaszem mam nadzieje nic powaÂżnego z tego wszytskiego to chyba najbardziej dupiata byÂła pogoda, ale waÂżne Âże sie wam podobaÂło, chyba, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.