Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Balaton


zulk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O kurde...! sporo tych kilosów ³¹cznie bêdzie z 1400 nie wiem czy to nie za duzo na 2dniow¹ wyprawe? od Budapesztu jest dobra szeroka droga,któr¹ mozna troche depn¹Ì ,ale mimo wszystko jest to duzy dystans i w niedziele trzeba by by³o wczeœnie wstaÌ zeby nie wócic o22 no nie wiem mam mieszane odczucia Co wy na to? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400 na 2 dni, jesli o mnie chodzi to da sie zrobic, ale uwzglednijcie chlopaki tez finanse :wink: 1400 km to 5 pe³nych tankowan, przynajmniej u mnie, tak¿e jest to troche bo niestety przyzna to ka¿dy ¿e te wypady s¹ zajebiste, winkle ekstra i s¹ odcinki gdzie odkrêciÌ mo¿na, ale wacha to jest g³ówny problem ch³opaki zreszta temat jest ca³y czas otwarty, wiec piszcie....!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde...! sporo tych kilosĂłw  ÂłÂącznie bĂŞdzie z 1400 nie wiem czy to nie za duzo
moim skromnym zdaniem nie za duÂżo teraz walneliÂśmy 1100 jakby nie przygody to z czasem byÂłoby ok. zawsze moÂżna wczeÂśniej wyjechaĂŚ i robiĂŚ mniej postojĂłw. ja jestem za.z kasÂą teÂż krucho ale na paliwie na moto nie bĂŞde oszczĂŞdzaÂł wystarczy Âże pooglÂądam zdjĂŞcia z ostatniego wyjazdu i od razu nie szkaoda kapusty......zresztÂą panowie w zimĂŞ bĂŞdziemy oszczĂŞdzaĂŚ.wiem jedno: tam gdzie wy tam ja moÂżemy gdzie indziej tylko nie polskie drogi plis.pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajny pomysÂł tyko nie wiem ile kilosĂłw wyjdzie .Zulk mozesz? ; zakopane ,Âłysa polana ,spiszka bela ,stara lubowna ,bardejov ,svidnik ,miredzialaborce ,komaĂącza ,solina. Trasa prowadzi przez tatry polskie ,sÂłowackie ,karpaty sÂłowackie i nasze bieszczady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy to planowane jest????
ja to mam problem czy w ogĂłle z wami Âśmigne bo Âżonka coÂś zaczeÂła sie buntowaĂŚ :? ze zamiast szykowaĂŚ pokoik dla dzidziusia to kombinuje jak tu sie pod...... na moto :mrgreen: Adi naciska zeby jechaĂŚ juz 30-31 a ja wolaÂł bym za tydzieĂą ,moze do tej pory uda mi sie jÂą jakoÂś przekupiĂŚ i moze sie zlituje nad biednym motocyklocholikiem :!: :?: :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WysÂłany: 2005-07-22, 17:39        No trasa bardzo przyjemna i bieszczady nie bylem jeszcze no i kilosow spoko bo wychodzi 470km  dla mnie bomba
kurade spoko 470 kilosów to w sam raz ,zeby na spokojnie dojechaÌ i zrobiÌ ma³¹ imprezke ,a jak przyjedziemy na miejsce za wczeœnie to mo¿na objechaÌ zalew do oko³a i zachaczyÌ o jakiœ mi³y lokalik nad wod¹!!!! w koùcu s¹ wakacje ps.powoli zonka zaczyna pêkaÌ :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade 31 lipca do Budapesztu z samego raĂąca pooglÂądaĂŚ sobie F1 oczywiÂście nie bede kupowaÂł biletu bo trocha zeÂświrowali z cenami 200Euro najtaĂąszy ale gdzieÂś tam przez pÂłot zawsze cosik moÂżna zobaczyĂŚ no i ten klank posÂłuchaĂŚ . JeÂżeli by sie towarzystwo pisaÂło na taki wypad to byÂłoby fajnie pojechaĂŚ w kilka moto moÂżna by zrobiĂŚ wtedy 2 dniowÂą wycieczke np wyjazd w sobote 30 z rana z noclegiem w Budapeszcie lub w okolicach no i nastĂŞpny dzieĂą powrĂłt . Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na 90% w pi¹tek idziemy do lekarza i zobaczymy czy wszystko ok i moge sie pod..... z domku na 2 dni ,ale jestem dobrej myœli. Spider przemyœl to jeszcze raz ,moze rozbijesz jak¹œ skarbonke? 6 na maku i dziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidddddddddddaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na 90% w piÂątek
kuba caÂły piÂątek trzymam kciuki za twojÂą ca³¹ 3 osobowÂą rodzinke.napewno wszystko bĂŞdzie ok.... no i DZIIIDAAAA! SPIDER POZYCZAJ KASE W ZIME ODDASZ! [ Dodano: 2005-07-25, 20:50 ]A CO SIĂ DZIEJE Z NASZYM KRĂCIDUPÂĄ ?PRZEMO ÂŻYJESZ NAPISZ COÂŚ BO JUÂŻ SIĂ MARTWIĂ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.