Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

VII TYSKI FESTIWA MUZYCZY im.Ryśka Riedla


suzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ja wam zazdroszcze.I teraz jak sobie pomysle, ze tez mialam byc na tym festiwalu:(W miniony piatek bylam pewna, ze jade.A teraz jak sie okazalo wiara,z ktora mialam jechac w ogole nie potrafia sie zgrac.Caly czas niby dojaz zalatwiaja.Wiec niestety nie dojade w tym roku-wrrrrrrrrrrrr.No coz-zabiego skoku do Tych to ja nie mam.Ale dla tych co planuja wejdzcie na www.festiwal.bil.pl.Aha i z tego co wiem to bilety w empikach byly po 30 zl do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jak sie okazalo wiara,z ktora mialam jechac w ogole nie potrafia sie zgrac.Caly czas niby dojaz zalatwiaja.Wiec niestety nie dojade w tym roku-wrrrrrrrrrrrr.No coz-zabiego skoku do Tych to ja nie mam
jedz sama masz motorek wiec siadaj i wio ...na miejscu sie spotkamy ...potem mozemy cie trohe odprowadzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez Pszczyne polecimy wiec na dwu pasmĂłwie mozemy sie spotkaĂŚ ......kwestia jeszcze dogadania godziny ale to napewno dopiero w piatek ustalimy znajac Âżycie
BOA z Rybola i ¯or ludziska maj¹ bli¿ej przez Orzesze-Miko³ów-Tychy albo Orzesze-Gostyù-Kobiór-Tychyto naprawde najbli¿sza trasa.Ale tak jak mówisz jak ludziom pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miaÂłabym proÂśbĂŞ do Was chÂłopcy ->BOA, Sargon,Leo itd jak juz dobijecie do TychĂłw i zanim zabierzecie siĂŞ za oblewanie czego kolwiek kupcie mi 2 bileciki <bo Skalar teÂż prosi:P> w empiku co bedĂŞ bardzo wdziĂŞczna bo ja tam siĂŞ zjawie dopiero coÂś koÂło 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miaÂłabym proÂśbĂŞ do Was chÂłopcy ->BOA, Sargon,Leo itd jak juz dobijecie do TychĂłw  i zanim zabierzecie siĂŞ za oblewanie czego kolwiek  kupcie mi 2 bileciki <bo Skalar teÂż prosi:P> w empiku co bedĂŞ bardzo wdziĂŞczna bo ja tam siĂŞ zjawie dopiero coÂś koÂło 19
No wlasnie.. BARDZO PROSIMY:!: Zaraz po przyjezdzie zwroce kase wiec bez obaw.Mysle ze w piatek na miejscu bilety w dalszym ciagu beda po 30zl a cena dopiero podskoczy w sobote.. tak przynajmniej bylo rok temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOA z Rybola i ÂŻor ludziska majÂą bliÂżej przez Orzesze-Miko³ów-Tychy albo Orzesze-GostyĂą-KobiĂłr-Tychy  to naprawde najbliÂższa trasa.
OKI ja sie tam podkleje do was zaden problem :mrgreen: jakoÂś sie zgadamy :wink: [ Dodano: 2005-07-27, 23:58 ]Mozemy sie np. spotkac w Orzeszu na Slovnavcie niedaleko tego radaru jak sie leci z Zor na Katowice ...............kwestia jeszcze dogadania sie co do godziny .. [ Dodano: 2005-07-28, 00:01 ]ProponowaÂł bym 14.00 co wy na to??? zjesc objad w domciu ...Âżeby byÂło potem czym ÂżygaĂŚ :mrgreen: ........nio i mozna lecieĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOA z Rybola i ÂŻor ludziska majÂą bliÂżej przez Orzesze-Miko³ów-Tychy albo Orzesze-GostyĂą-KobiĂłr-Tychy  to naprawde najbliÂższa trasa.
OKI ja sie tam podkleje do was zaden problem :mrgreen: jakoÂś sie zgadamy :wink: [ Dodano: 2005-07-27, 23:58 ]Mozemy sie np. spotkac w Orzeszu na Slovnavcie niedaleko tego radaru jak sie leci z Zor na Katowice ...............kwestia jeszcze dogadania sie co do godziny .. [ Dodano: 2005-07-28, 00:01 ]ProponowaÂł bym 14.00 co wy na to??? zjesc objad w domciu ...Âżeby byÂło potem czym ÂżygaĂŚ :mrgreen: ........nio i mozna lecieĂŚ
jestem za ...ale moze trohe pozniej? tak moze kolo 16?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i mi sie dzis uda wybrac z Wami na paprocany, ale nie na dlugo bo imprezowac przyjade dopiero w sobote. Teraz tylko pozostaje ustalic czas i miejsce spotkania.

Mozemy sie np. spotkac w Orzeszu na Slovnavcie niedaleko tego radaru jak sie leci z Zor na Katowice  ...............kwestia jeszcze dogadania sie co do godziny ..  
Tylko Slovnaft jest po lewej stronie jak jedzie sie od Zor, ja proponowalbym (jak zawsze zreszta :wink:) dawna stacje Minkus, teraz Lotos przy skrzyzowainu w Zawisci. Pozniej prosto z tej stacji mozna poleciec na Gostyn-> Kobior-> Tychy. Tylko napiszcie ktora godzina Wam pasuje, ja jesli nie zdaze to najwyzej przyjade zgodnie z wczesniejszymi planami... czyli jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myÂślaÂłem tak koÂło 15 moÂże na tej stacji co mĂłwiÂłeÂś ....chociaz za bardzo sie nie orientuje gdzie ona jest :mrgreen: ............ale jak pojade dwu pasmĂłwka to chyba natkne siĂŞ na nia .................a co do czasu to dlatego o 15 bo jeszcze chcemy do empika skoczyc w Tychach moze tam beda bilety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejas. Widze, ze tu wiekszosc ludzisk ju zw piatek sie wybiera. No coz.....ja zarabiac na chleb jeszcze w sobote musze, tak wiec dolacze do was w sobotke popoludniu. Zostawcie obok jakies miejsce coby dalo sie gdzies tam z namiocikiem wcisnac. Zabiore ze soba jeszcze znajomych, tak ze na 3 (chyba) moturki tego miejsca zostawcie, a jak nie beda chcieli, to kijem ich . Jesli ktos by jeszcze jechal w sobote tak kolo 15:30, 16:00 z rybnika, to mozemy polaczyc nasze moce Fajnie by bylo tam zdazyc na 17.....coma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mam okazjĂŞ wypowiedzieĂŚ sie jako pierwszy byÂłem tylko z soboty na niedzielĂŞ ale i tak bylo zajebiÂścieekipa jak zwykle super - w takim towarzystwie to jakby nie byÂło zawsze bedzie dobrzepozdro dla wszystkich ktĂłrzy byli i do nastĂŞpnego razu MiĂŞsko - perfekcja w rozkÂładani namuotu !!!!!!!!!!!!!!!!! najlepiej rozÂłoÂżony namiot na caÂłym festiwalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.