Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam wszystkich serdecznie


Baza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkiech!!!!!!!!!!!!!!Jestem Baza z ¯ywca.Na motocyklu je¿d¿ê od 8-roku ¿ycia(co prawda motorynka to nie do koùca motor ale 2 kó³ka i silnik ma :mrgreen: ).Zaraz po zrobieniu prawka mia³em wielkie plany co do motocykla... od zawsze w moim domu jakiœ jest,nawet wiêcej ni¿ jeden na raz.Obecnie(a¿ wstyd siê przyznaÌ) mam MZ 150(któr¹ to te¿ chcê sprzedaÌ w celu pozyskania funduszy na dalszy rozwój mojej motocyklowej przygody) oraz Hondê CB-125.Na motocyklach je¿d¿ê bardzo du¿o bo mam kolegê który w sumie chandluje czêœciami do motocykli jak i samymi motocyklami.Ostatnio porzyczam sobie od niego SUZUKI GSX600F z 1995roku.Sam nie mam porz¹dnego sprzêta(narazie!!!!!!!!! :roll: ) bo pieni¹dze na mój œrodek transportu wy³o¿yli zaraz po zdaniu prawka moi rodzice którzy to kupili mi hondê civic 1.6 v-tec ale to inna bajka... Zawsze chcia³em mieÌ motocykl, nie zale¿a³o mi na tym ¿eby mieÌ auto bo ja poprostu bez motocykla Ÿle siê czujê.W zimie a¿ mnie coœ skrêca ¿eby tylko dosi¹œÌ 2 ko³a i ruszyÌ w drogê. Ju¿ niebawem kupiê sobie swoje w³asne wymarzone 2 kó³ka, nie wiem czy dojdzie do tego jeszcze w tym sezonie a bardzo bym chcia³.Jeszcze raz wszystkich gor¹co pozdrawiam i biorê siê za przegl¹danie forum.Ciekawe czy s¹ tu ludzie którzy pa³aj¹ mi³oœcio do motocykli tak mocno jak ja...?? Peace brooo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.