Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Z rana musze biegaĂŚ chyba z kilometr zeby odpalił ;/czemu???


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam znów problem z moja suz¹ dlaczego na zimnym silniku musze z ni¹ biegaÌ tyle ¿eby mi w koùcu odpali³a;/ iskre ma moim zdaniem dobr¹ ;/ to tak jak bym rozgrzewa³ silnik biegaj¹c za ni¹ ;/ i to codziennie z rana wyczyszcze mu ³adnie œwiece na cacy po 2 popchniêcach powinien pujœÌ a ja musze ok kilometra biegaÌ a to lekka przesada b³agam pomó¿cie.. jak ju¿ raz odpali z rana to potem do wieczora za pierwszym pujdzie na kopke nie umie go braÌ jakos nie idzie bo on odrazu na wysokie obroty ;/ na niskich mi gaœnie ale wczeœniejszy w³aœciciel z rana raz go popchno³ i chodzi³ potem z kopki te¿ jak on to zrobi³ teraz wyjecha³ i nie mam z nim kontaktu jest to suza 250 z 89roku cross

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Âłatwo wam mĂłwiĂŚ ja sie za gaÂźnik nie biore a wyparowaĂŚ z gaÂźnika nie mozĂŞ bo to jest gaÂźnik z "mikuni" i z rana naciskam mu ssanie ;/ teraz jeszcze mam problem zĂŞ jak nim przyciskam to mi przerywa jak by paliwa nie dostawaÂł a potem sie oddÂławi i jest oka ale jest wkur... bo sie boje podjechaĂŚ pod wiĂŞkszÂą gĂłre wicie czemu albo to wina tego zĂŞ sie zagrzeje ;/ choĂŚ na zimnym teÂż tak jest ;/ ?? ?? ;/ pomocy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem, moÂże i to wina gaÂźnika albo braku benzyny ale to Âże jest iskra to nie znaczy Âże Âświeca jest dobra mgÂła juÂż straciĂŚ swoje wÂłaÂściwoÂści cieplne, ja tak miaÂłem Jawce i MZcie ale to dopiero jak odpaliÂłem i silnik sie zagrzaÂł. W druga stronĂŞ to teÂż dziaÂła ale Âżadko siĂŞ zdaÂża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie orzec nie ogladajac sprzeta ale wiem jedno powinien palic od 1 "kopa" Nie znam tej konstrukcji ale jako ze jest to 2-suw niekoniecznie musi byc to gaznik ale wlasne od niego byl zaczol. Wyjac, wyczyscic, poskladac, wyregulowac :mrgreen: Widze ze to RM250 ma zamontowany zawor wydechowy i on tez moz byc powodem zlego palenia lub membrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi250 napisaÂł/a:hah jak sie nazywaÂła ta Âśrubka  moÂże to nie Âśrubka a przepustnica   a dĂłry dziĂŞki za odpbyla to srubka jakas, wkrecana w gaznik, z dziurka lecaca przez cala jej dlugosc, przedmuchanie jej zalatwilo sprawe
to siê nazywa 'dysza' i rzeczywiœcie ona wraz z iglic¹ jest bardzo wa¿nym elementem gaŸnika(w³aœciwie g³ównym),wyci¹gnij.przeczyœÌ,jeœli bedzie potrzeba ustaw-przy jednym gaŸnku nie jest to taskie trudne-najwyzej oddaj moto do serwisu.pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko fajnie i dobrze tylko tam s¹ tkaie dziwne œróbki ¿e ja nie mam œróbokrêta taka griazdka a na œrodku szyndzel metalony :| a po drugie ja sie nie biore za gaŸnik bo eszcze ¿adnego nie rozbiera³em :mrgreen: jak ktoœ by sie chcia³ wzi¹œÌ za to i za niezadu¿¹ kwote to piszcie [ Dodano: 2005-08-02, 00:18 ]sory ¿e tak to dziwnie napisa³em ale ju¿ œpie na siedz¹co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.