Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Club Grant 23.07


Timac

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Gabrys co do fotek to byles wtedy piekny i mlody
A teraz kurna to co??? :mrgreen: Aha,zapomnialem dodac ze jeden z moich kumpli poswieci jutro opone w swoim Dualu i bedzie palil do 6 biegu takze bedzie sie dzialo.A ze na takich imprezach sie niezle wszystkim odkreca to troche gumy tam zostanie na parkingu (zreszta jak co roku :wink: ).No i jakby ktos nie wiedzial za organizacje tego zlotu odpowiada sam Tomek Nowak,prezes klubu Hondy Gold Wing w Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo fajnie poza malym incydentem...No i niezle sie dzialo na parkingu:dwie opony do wystrzalu Chlopcy z OSC i nie tylko dali pokaz jak sie powinno gume palic :wink: Tylko szkoda ze ta impreza jest z roku na rok gorsza,kiedys sie wjezdzalo na parkiet,specjalnie dla motocykli byl przygotowany parking a w tym roku lipa...Aha,i na koncu sie niezle wkurwilem jak chcialem jechac do domu a tu mi moto nie odpala,wogole sie pompa nie wlaczala.Wiec patrze co jest a tu brak 2 bezpiecznikow i przekaznika,jakies skurwysyny mi wyciagly Dobrze ze znalezlismy te rzeczy:bezpieczniki lezaly pod motocyklem a przekaznik byl obok w pustej fontannie.Jak bym dorwal tego skurwysyna co mi to zrobil to bym mu nogi z dupy powyrywal :| I oczywiscie potem powrot w deszczu ale tylko padalo w Pszczynie,w Czechowicach ani kropli a drogi suche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu mowilem  a rollo jak to rollo smycz krutka  :mrgreen:  i nici ze zlotu w Grancie   :|
Hehe. Zapomnia³ wó³ jak cielêciem by³....Ale jak czytam co zrobili Gixerowi z moto, to bym sie wkurzy³. Mówi³em Ci Timac, ze tam to wiocha straszna. Za to bylismy na Slowacji z ch³opakami w niedziele na Slowacji w Strbskie Pleso i Mikulaszu )), by³o ca³kiem sympatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.