Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Scigacz


Allanon

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie chyba jednak zdecyduje sie na scigacza ale ze wzgledu na to ze po czesci sponsoruja mnie rodzice to nie moge sobie pozwolic na calkowita swobode.. w kazdym razie chodzi o to ze nie moge na poczatek kupic motocykla o duzej mocy.. dlatego zastanawiam sie nad slaba aprilla.. prosze sprawdzcie linka do uakcji i powiedzcie czy warto zainwestowac na poczatek w takie cusik http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=57606695licze na wasza pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No NSRki tez sa fajne... ciezki wybor ;/ i co ja mam teraz robic ? a znacie gdzies takie miejsce niedaleko katowic gdzie mozna poogladac 125 i ewentualnie je porownac ?  :|
hm, u mnie na strzezonym na osiedlu stoi NSRka jedna przy plocie a tak na powaznie to nie wiem, po komisach jezdzic, gieldy kupowac a tak anyway, to nie bylaby lepsza jakas 250tka? np. tzr 250? albo cagiva mito? :> :hmm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurka mieszacie mi tylko wszyscy w glowie ja taki nieobeznany a kazdy ma swoje zdanie i teraz to juz sam nie wiem co zrobic ale nie ma co panikowac.. trza tylko kaske skolowac i bedzie git 8) [ Dodano: 2005-07-24, 16:35 ]No chyba ze taka CBR-ka ?? [ Dodano: 2005-07-24, 16:36 ]http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=57539445

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz:Ja bylem w trakcie robienia kapitalki w MZ ETZ 150, gdy nagle otrzymalem maly zastrzyk gotowki i po przeliczeniu wszystkiego wyszlo mi na to, ze jak sprzedam MZ na czesci, Honde MBX 80 rowniez na czesci i dozbieram troszke kasy to powinno starczyc mi na NSR'ke z 1992 roku(te z okraglymi swiatlami ) staly po kolo 3 tysiace zlotych.....potem chcialem kupic APRILLR RS(nie wiem jak sie to pisze:P) ale wszyscy mi odradzili 2T i powiedzieli zebym kupil 4T! Tak wiec zrobilem, zawsze moim marzeniem byl GS....i to byl cel mojego zbierania kasy! Uzbieralem, kupilem i jezdze! Bardzo polecam ten motocykl!Napisalem CI to wszystko zebys wiedzial, ze ja tez chcialem sobie kupic 125!Co do 125 to moim zdaniem najlepiej by bylo ku[pic NSR, jakas nowsza! Sa 125, ktore maja lepsze osiagi niz ona! ALe mimo wszytsko NSr chyba jest najbardziej znana!Wez pod uwage Cagvite Mito, Aprile RS i chyba to wszystko Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie nie przejmowalem i na g³êbok¹ wode wyskoczylem. nie ma co kupowac 125. bo potem kupisz wiekszy i od razu bedziesz krecil manetk¹. kup sobie jakas 400 i sie ucz na wiekszym, bo przyjdzie chwila ze przesiadziesz sie ze 125 na 600 (stwierdzisz z czasem ze juz umiesz jezdzic) i zaczniesz wariowac, a nie daj Bóg cosik ci sie stanie. ta cebra 400 jest swietna i ja bym ci wlasnie takie moto poleca³. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta cebra 400 jest swietna i ja bym ci wlasnie takie moto polecaÂł.
jestem dokÂładnie takiego samego zdania. nie ma co sie bawic w 125-ki.ja np.od razu kupilem sobie 600-ke i sobie chwale ten wybor,nie znudzi mi sie predko i napewno pojezdze nia pare sezonĂłwwybĂłr nalezy do ciebie Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze lepiej zrobisz jak kupisz jakis 4 takt. CB500, gs500 ntv650 itp. posmigasz ze 2 sezony puzniej ze 2 na np cbr600 i po kilku latach opanujesz jakos niezle jazde i bedziesz mogl myslec o czyms konkretnym. Te wszystki nakedy do 60KM duzo wybaczaja i sa swiewtne w doskonaleniu umiejetnosci. warto stopniowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak odsiebie podam sÂłowa mojego znajomego " nie waÂżne co masz pod dupÂą,lecz waÂżne co masz nad niÂą"WiĂŞc zawsze siĂŞ moÂżna uczyc na poteÂżnych maszynach,ale nauke powinno siĂŞ zaczynac na mniejszych sprzetach Âżeby siĂŞ nauczyĂŚ nawykĂłw i takich tam... i co do wybrania dla ciebie sprzĂŞta teÂż odrazu bym poleciÂł coÂś z 500, a to dlatego,zĂŞ nieby jest to mocniejsze od 125 ale zawsze do opanowania i konfort masz taki,zĂŞ jak przyjdzie CI gdzies jechac z wiĂŞkszÂą ekipa nie nie bedziesz miaÂł z tym problemu,a na takiej 125 bĂŞdziesz siĂŞ troszke mĂŞczyÂł.Pozdrawiam i udanego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys chcial jednak NSR125 to mamy na salonie taka do sprzedania:1999r.,super stan za ok.9 tys.zl.
No, super stan to teÂż sÂłowo wieloznaczne....Teoretycznie super stan to nowe moto, ale niekoniecznie. Mozna kupiĂŚ nowe moto i tez miec problemy tak ja, bo wczoraj na Slowacji pogubiÂłem Âśruby mocucjÂące licznik z owiefkami do widelca. Jedziesz sobie po autostradzie a tu Ci zaczyna szyba z lusterkami waliĂŚ i podskakiwaĂŚ.... Super, a moto mam dopiero 3 miesiÂące...chyba jednak przeglÂąd "0" byÂł pominiĂŞty....Bo normalnie same Âśruby sie nie powinny wykrĂŞciĂŚ...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollo,super stan jak na ten rocznik.A ze Ci cos polecialo to sie nie dziw,nawet jak jest porzadnie zrobiony przeglad to po jezdzie po polskich drogach wszystko sie odkreca.Poza tym od przegladu zerowego zrobiles juz 6000km.A te srubki co Ci sie odkrecily to byly fabrycznie skrecane wiec jak Ci sie nie podoba to uderzaj do Japoncow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollo,super stan jak na ten rocznik.A ze Ci cos polecialo to sie nie dziw,nawet jak jest porzadnie zrobiony przeglad to po jezdzie po polskich drogach wszystko sie odkreca.Poza tym od przegladu zerowego zrobiles juz 6000km.A te srubki co Ci sie odkrecily to byly fabrycznie skrecane wiec jak Ci sie nie podoba to uderzaj do Japoncow  :wink:
Wy jestescie ich reprezentami w Polsce wiec wale do Was...w srode [ Dodano: 2005-07-25, 19:43 ]BÂład Gixer, w miĂŞdzyczasie miaÂłem jeszcze przeglÂąd po 1000 km.Ale stary, nie wierzĂŞ, ze takie 2 duze sruby mogÂłyby sie same wykrĂŞciĂŚ...gdyby byÂły porzÂądnie zakrĂŞconechociaÂż szczerze sie zdziwiÂłem, ze brak byÂło jakichkolwiek podkÂładek sprĂŞÂżynujÂących, ktĂłre zapobiegÂły by samoodkrĂŞcaniu siĂŞ. Ale powiem Ci, czÂłowiek sie wkurwia kupuje moto za 40 tys. i jeszcze gubi Âśrubki. Cholera to mi Âśrubki w MiĂąsku nie ginĂŞÂły ani w WSK-a ale zeby w Suzuki???????NiezÂły kwas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje moto za 40 tys. i jeszcze gubi Âśrubki
Nawet w Mercedesach za 500 tys.zl sie srubki odkrecaja :wink:No i ciesz sie ze Ci np. rama nie pekla jak Adamowi w ZX10R...
Przyznam sie szczerze,ze nie spotkaÂłem sie nigdy zeby jakis Mercedes gubiÂł Âśrubki , o ile w aucie to jeszcze mozna zrozumiec o tyle w moto to moze skoĂączyĂŚ siĂŞ tragicznie....(god damn it!!!!!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.