Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ile za jazde bez prawka ?


krzychTG

Rekomendowane odpowiedzi

nic sie nie martw,forumowego kolegi Menelka ostatnio zÂłapano o ile siĂŞ nie myle i dostaÂł chyba 500 czy 600 zÂł bez odroczenia moÂżliwoÂści zdania prawka i nie jechaÂł spokojnie,na tvn turbo raz mĂłwili Âże 500 jesli nie masznawet prawka B, a jak masz B to 300zÂł , i pÂłacisz za odcholowanie pojazdu. Ja jeÂżdÂże na moto od poczÂątku zeszÂłego sezonu a egzamin na prawko A mam w piÂątek czyli po jutrze , nie miaÂłem Âżadnych kÂłopotĂłw,pare razy mnie usiÂłowano zatrzymaĂŚ :mrgreen: ale wiemy jak jest mam nadzieje Âże od przyszÂłego tygodnia bĂŞde juÂż jezdziÂł bezstresowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,ja teÂż sie zdziwiÂłem bo jak raz jechaliÂśmy rozem do bumerangu to Menelek bardzo ostroÂżnie jechaÂł i na 3 pasmowej DTÂŚ ce praktycznie nie przekraczaliÂśmy 100km/h.Ale przewaÂżnie ci ostroÂżni majÂą pecha a tak wogule dawno chyba nic nie pisaÂł na forum ,jezdzi dalej na moto czy robi prawko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym za takie coÂś obcinaÂł palce lewej rĂŞki, zebyÂś tylko mĂłgÂł na skutrku potem jeÂździĂŚ  bez uprawnieĂą, czĂŞsto bez umiejĂŞtnoÂści wyjeÂżdÂżajÂą na ulicĂŞ "psychopaci w kaskach", a dalej to juz wiecie
Teraz to ju¿ jest bez ró¿nicy czy ktoœ ma prawko czy nie. Wszyscy je¿drz¹ tak samo nieokrzesanie. I wcale nie jest powiedziane,¿e ci którzy maj¹ prawko od x lat posiadaj¹ lepsze umiejêtnoœci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ja mam "B" od lat i wÂłasnie sie zbieram z chaty zeby usyaliĂŚ sobie termin egzaminu na A w Gliwicach:)Troche poÂźno bo to juz moj 7 motor Tylko jedno mnie kuuuna niepokoi !!! JAK JA MAM ZDAC PRAWKO NA A`LA CZOPERZE (chyba vigago250) MAJAC 195CM WZROSU ???Nie wiem jak ja te osemki bede smigal. Chyba w czasie tego testu podbije sobie oko kolanem..... na tym pyrtku.Echhh.... czopera na egzaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyslacie i czepiacie siĂŞ. Teraz co 2 nie zna przepisow ruchu drogowego a co 2 ich nie przestrzega (to siĂŞ zazĂŞbia) wiĂŞc na jedno wychodzi. My jadÂąc w mieÂście dajmy na to te 100 tez ich nie przestrzegamy, takich przykÂładĂłw jest multum, wiĂŞc o czym my tu rozmawiamy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

MĂłj kolega pare lat temu uderzyÂł w Daewo Tico JawÂą bez prawka, moto nie zarejestrowane i nieubezpieczone, samochodzik dosyĂŚ mocno przerysowaÂł (tak, Âże siĂŞ drzwi nie otwieraÂły ) ChciaÂł sie dogadac z kierowca ale tamten nie chciaÂł i kosztowaÂło go to 9 300 PLN Teraz jeÂździ yamahÂą i ma prawko oraz ubezpieczonei zarejestrowane moto.No i jaki moraÂł z tego?Niech kaÂżdy kto jeÂździ bez prawka sobie pomyÂśli czy to mu siĂŞ opÂłaca, bo kolizja moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ kaÂżdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kaÂżdy kto jeÂździ bez prawka sobie pomyÂśli czy to mu siĂŞ opÂłaca, bo kolizja moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ kaÂżdemu
AMEN :Off-Topic: Ktos po cos wymyÂśliÂł takie cos jak prawo jazdy, przeglÂąd, ubezpieczenie i to nie tylko po to zeby kasowac szmal ale po to zeby choc troche bezpieczniej sie jezdziÂło. Wiadomo ze w tak skorumpowanym kraju jak polska duzo rzeczy jest watpliwych bo prawko mozna kupic, przeglÂąd zaÂłatwic itp. ale nie zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niestety nie mam prawka Brakuje mi latek no ale jak juz mam motocykl i jezdze nim to staram sie chocicaz jezdzic ostroznie! A nie tak jak czasem widze kolesi na podobnych maszynach do mnie, na lysych oponach, bez przegladu i prawka, z motorem posklejanym tasma klejaca jezdzacych na jednym kole po stacji benzynowej ja sie staram nie rzucac w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.