Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Red Bull X-Fighters 2005


blade

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe dobre czlowiek wchodzi pozno zeby czytnac a sie dowiaduje ze do Haremiku sie zalapal a tak na powaznie to smigam na 100% nie wiem czy moto czy puszka mozna by namoto to przed senasem sie zrobi amatorski pokazik widzialem ostatnio jak Pastrana cwiczyl podwojnego backflipa... jak to odwali w tym roku to zloto jak w morde strzelil!! ale Nate Adams, Ronnie Renner tez niczego sobie .... :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLade no nie wiem czy podwojny backflip to teraz normalka... widzialem jak skakali np. Metzger - napierwszej zrobil backflipa i potem na drugiej to samo... ale mi chodzi o podwojny backflip w jednym skoku narazie nikt tego nie zrobil tylko Pastrana cwiczyl w baseniku z gabkami Obadamy jutro!! to bedzie HARDCORE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Pastrana juz robi podwojny z tego co wiem !! Jak to Travis powiedzial: "Whatever you think of can be done." A jak go spytali : How soon can it be done?(double backflip): "Let's put it like this," says Travis. "The double backflip is something I can think of." Czyli jakby juz zapowiedzial, ze bedzie podwojny:) A tak wogole to Pastrana podpisal kontrakt z Subaru, bedzie jezdzil w rajdach:) W swoim pierwszym rajdzie przyjechal na 3 pozycji w klasie i 4 w generalce z tego co pamietam. Ma talen chlopak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Od Nas czyli z BOOSTER'a bĂŞdzie ekipa okoÂło 15 osĂłb. TakÂże proponujemy spotkanie przy coli lub tymbarku po skoĂączonym seansie w kinie na miejscu ( Danielos dobrze radzisz ). W zwiÂązku z tym takÂże firma BOOSTER propunuje rabaty przy przeglÂądach wakacyjnych dla "NOWYCH TWARZY" z forum. :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat nic dobrze zrobiĂŚ nei umie
A jaki polsat mial wplyw na przebieg X-Fighters?? A tak wogole to z tego co mowili to producentem tego co widzielismy byli niemcy, polsat pokazywal to co oni nagrywali. A bez sensu bylo np. to zalosne wycie tego goscia przez 10 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.