Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Red Bull X-Fighters 2005


blade

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie polskie telewizje zaczynaja pokazywac to co powinny! Zobaczcie sami: www.polsat.com.pl/centrum/news2?inf=100045638&nr=0. Transmisja Red Bull X-Fighters 2005 w polsacie!! Super, w koncu w freestyle w polskiej TV. Szkoda tylko, ze nie maja w TV nikogo, kto chociaz minimalnie sie orientuje w temacie motocykli. Gdyby tak bylo unikneli by takich opisow: "Freestyle motocross to doskonaÂła kontrola nad wÂłasnym ciaÂłem i rowerem...". Motocrossem sie interesuje ladnych kilka lat, ale nie wiedzialem ze w FMX sie jezdzi rowerem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miejmy cicha nadzieje ze o motorach bedzie coraz wiecej Cool
Na katowickiej "trĂłjce" jest codziennie kurier sportowy o 22.55 i nie raz pokazuja cos o motocyklach! Ostatnio widzialem cale 20sek. relacji z jakiegoÂś wyÂścigu MP w Poznaniu i drugie 20sek. z jakichs zawodow motocrossowych... Dobre i to. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Bull X-Fighters procz tego, ze beda w TV, to beda rowniez transmitowane na zywo w kinie Cinema City Katowice (21.07, 22:30), na jednym z jakis wiekszych ekranow 8) ja juz zaklepalem bilety, fajnie bedzie posluchac silnikow przez ich porzadne glosniki i pofruwac nad hopkami z zawodnikami... http://cinema-city.pl/aktualnosci.php?nid=489

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Bull X-Fighters procz tego, ze beda w TV, to beda rowniez transmitowane na zywo w kinie Cinema City Katowice (21.07, 22:30), na jednym z jakis wiekszych ekranow 8)  ja juz zaklepalem bilety, fajnie bedzie posluchac silnikow przez ich porzadne glosniki i pofruwac nad hopkami z zawodnikami...  http://cinema-city.pl/aktualnosci.php?nid=489
jaka cena ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYÂłam dzisiaj w Cinema i bilecik kosztuje 7 zÂł
Kurde, ale macie fajnie - w CzĂŞstochowie bilet kosztuje 13zÂł. Ale i tak ide !! To trzeba zobaczyc. Ktos wie ile transmisja potrwa? PoczÂątek o 22.30
Ja jade napewno z moim chlopem
Ehh, do kina z chlopem - pewnie malo z tego fmx bedziecie wiedzieli... Co do Red Bull X-Fighters to pewnie Travis znow pokaze pozostalym jak sie jezdzi, skacze, lata i wygrywa Suzuki z numerem 199 gĂłrÂą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, koniec offtopa PcheÂłka gdyby sie daÂło, miaÂłabym drodki to czemu nie, z checia bym sie uczyÂła latac nad ziemia ;-) Blade dziewczynki tez tak maja, niektore ;-) A obrazac sie nie ma o co, wyÂłacze sie tylko na czas seansu Potem mam nadzieje, ze jak szok minie to wroce do swiata zywych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.